• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu
Madam Stoltz
×
prev
next
319,00 PLN
prev
next
1 589,00 PLN
prev
next
729,00 PLN
prev
next
579,00 PLN
prev
next
1 579,00 PLN
prev
next
319,00 PLN
prev
next
1 029,00 PLN
prev
next
prev
next
169,00 PLN
prev
next
299,00 PLN
prev
next
909,00 PLN
prev
next
759,00 PLN
prev
next
509,00 PLN
prev
next
709,00 PLN
prev
next
139,00 PLN
prev
next
329,00 PLN

Madam Stoltz

Dla osób o najbardziej wysublimowanych gustach staramy się ciągle poszerzać naszą ofertę o wyjątkowe i zaskakujące produkty z różnych zakątków świata. Dziś pragniemy zaprezentować jedną z najbardziej niezwykłych kolekcji autorstwa Madam Stoltz. Sklep meble.pl czuje się bardzo zaszczycony mogąc posiadać i oferować swoim klientom tak wyjątkowy i wspaniały zbiór mebli, jak ten. Ręcznie produkowane, inspirowane kulturą Dalekiego Wschodu wyroby, z pewnością zachwycą swoim unikatowym designem.

Meble Madam Stoltz skierowane są do osób o wysokim poczuciu estetyki, które uwielbiają przebywać w otoczeniu natury i cenią sobie wyjątkowe oraz unikatowe rozwiązania. Oferta obejmuje głównie krzesła, regały i fotele oraz artykuły dekoracyjne. Projekty łączą w sobie minimalistyczny i funkcjonalny design skandynawski oraz klimat dalekiego orientu. Skąd tak zaskakujące i niespotykane połączenie, jakie proponuje marka Madam Stoltz?

Bormholm jest niewielką wyspą na Morzu Bałtyckim u wybrzeża Danii, z której pochodzi Permille Stoltz, założycielka marki. Dzięki swoim podróżom po Azji, zafascynowała się tamtejszą kulturą i stylem, szczególnie Indiami. Właśnie tak zrodziła się potrzeba stworzenia kolekcji, dzięki której inne osoby będą mogłyby nabyć meble w niezwykłym stylu i poczuć w swoim domu klimat orientu. Tak oto w 1995 roku powstała Madam Stoltz, która obecnie prężnie działa w całej Europie ciesząc się ogromnym uznaniem. Nazwa składa się z nazwiska kreatorki i członu "madam", gdyż to właśnie w ten sposób zawsze zwracali się do Permille mieszkańcy Indii. Permille nie zrezygnowała ze swoich podróży po Indiach, które odwiedza regularnie, dzięki czemu z każdego wyjazdu przywozi ogromną dawkę inspiracji do nowych kolekcji. Choć Indie i Bomholm to z pozoru zupełnie odległe sobie światy, udaje się je połączyć w jedną zaskakująca całość, która znajduje szerokie grono miłośników w całej Europie. Nic dziwnego, projekty Madam Stoltz są unikatowe, ale bardzo nowoczesne. Udaje się w nich przemycić współczesne trendy, które dzięki swojej niebanalnej formie nabierają zupełnie innego wyrazu i w żadnym stopniu nie przypominają powszechnych rozwiązań niczym z katalogu.

W ofercie posiadamy między innymi niezwykłe fotele wiszące oraz hamaki, które zapewnią doskonały relaks i komfort wypoczynku, a dodatkowo staną się intrygująca i niecodzienną ozdobą twojego mieszkania. Ciekawym dodatkiem do każdego wnętrza będą również parawany, które będą stanowić nie tylko gustowną ozdobę, ale również znajdą zastosowanie w pomieszczeniach, w których brakuje ścian działowych. Dzięki temu oddzielimy strefę wypoczynkową od rozrywkowej, bądź salon od jadalni.

To co wyróżnia tę markę oprócz niezwykłego stylu, to także materiały, które stosowane są do tworzenia. Są to w głównej mierze surowce naturalne, takie jak drewno i bambus. Nawet tkaniny, którymi powlekane są meble, pochodzą z natury. Dzięki temu meble prezentują się zawsze bardzo gustownie i pasują do wielu aranżacji. Doskonale sprawdzą się w wielu wnętrzach nowoczesnych. Odnajdą się także w pomieszczeniach urządzonych w stylu skandynawskim oraz boho. Nie należy również zapomnieć, że meble wytwarzane są ręcznie, w niewielkiej manufakturze na wyspie Bormhol, co dodatkowo podnosi ich wartość.

Jeżeli szukasz do swojego wnętrza niezwykłych mebli, możemy z pełną odpowiedzialnością zarekomendować ci markę Madam Stoltz. Polska jest jednym z krajów, w którym wyroby tej marki zyskują coraz większe uznanie, dlatego nie czekaj aż inni cię wyprzedzą i czym prędzej wybierz niezwykłe meble oraz dodatki dzięki, którym będziesz mógł w wyjątkowy sposób zaaranżować swoje mieszkanie.