Kupił
Krzysztof
(Jankowo Gdanskie)
05.01.2024
05.01.2024
Zgodność z zamówieniem oraz wykonanie mebli bliskie perfekcji. Całkiem niezła komunikacja w czasie przebiegu realizacji zamówienia, chociaż przydałoby się jakieś uaktualnienie statusu realizacji blisko deklarowanego terminu - krótka wiadomość e-mail lub SMS z potwierdzeniem co się dzieje z zamówieniem i jaki będzie termin dostawy. Jeśli chodzi o logistykę dostawy: mam dwie uwagi: liczyłem na to, że konfigurując meble jako poszczególne segmenty tak właśnie będą one pogrupowane. a nie wrzucone na wspólną paletę poukładaną wg wielkości elementów. Info, żeby zapewnić rozładunek jednej zbiorczej palety przy użyciu wózka widłowego to mnie zaskoczyło bardzo!: w zamówieniu podałem, że nie zamawiam mebli jako firma tylko jako osoba fizyczna z dostawą na adres domowy. Dość trudno trzymać w domu na podorędziu wózek widłowy do rozładowania Waszej dostawy. Dodam, że taka informacja pojawiła się dopiero po opłaceniu i złożeniu zamówienia. Nie ukrywam, że z tego względu poważnie rozważałem anulowanie transakcji. Kolejną - drobną już - uwagą: brak elementów łączących zamówione segmenty - na etapie konfigurowania pojawiło się zapytanie czy zamawiane meble będą stanwiły wspłółną zabudowę - liczyłem, że odpowiadając twierdząco zostanie to uwzględnione właśnie w postaci elementów montażowych pomiędzy tymi segmentami - zwykłe śruby meblowe w ilości 2-3 szt na każde łączenie.
zamknij
Produkty skonfigurowane i kupione
Podobne meble
Informacje i zastosowanie
Praktyczna szafa z półkami oraz pojedynczymi drzwiami, otwierana zgodnie z wyborem w lewo lub w prawo. Korpus i fronty wykonane z wysokiej jakości płyty meblowej Egger lub płyty akrylowej Rehau. Można niezależnie zmienić kolor korpusu oraz frontów. Dla dekorów z widocznymi słojami istnieje możliwość zmiany usłojenia, do wyboru usłojenie pionowe lub poziome. Przednie krawędzie mogą być w kolorze korpusu lub frontów. Masz szereg możliwości konfiguracji mebla. Przede wszystkim możesz zmienić szerokość, wysokość i głębokość szafy. Dzięki temu bez problemu dopasujesz ją do wielkości oraz wymiarów pomieszczenia i zagospodarujesz każdy centymetr przestrzeni. Szafa może mieć cokół 100 mm albo 150 mm, nóżki według wyboru lub posiadać jedynie ślizgacze. Istnieje też możliwość zmiany ilości półek, włączenia lub wyłączenia frontów oraz zmiany nawiertów, zawiasów i uchwytów. Do wyboru zawiasy basic, optimum lub premium, a więc ekonomiczne lub z cichym domykaniem. Jeśli chodzi o uchwyty, jest ich do wyboru aż kilkadziesiąt. Szafa wycinana jest na automatycznej linii produkcyjnej z dokładnością 0,2 mm.
Każdy element ma naklejkę, na której widoczny jest numer ułatwiający montaż, są tam też napisane wymiary.
Uwaga! Bryła ma duże możliwości zmiany wymiarów, co może powodować niestabilność przy skrajnych wymiarach. Prosimy o obowiązkowe stosowanie dołączanego zabezpieczenia przeciw przechyłowi.
Zobacz jak produkujemy:
