Kupił
Dariusz
(Śrem)
13.03.2024
13.03.2024
Wykonanie komody na 5+, ale instrukcja składania na 3= Jeśli nie miałbym doświadczenia w składaniu mebli to na pewno uszkodziłbym mebel. Patrząc na rysunek i na elementy, z których składa się mebel można odnieść wrażenie, że coś jest nie tak, albo instrukcja albo element. Różnica ilości otworów itp.. Następne, jeśli do złożenia mebla potrzebujemy kilka rodzajów wkrętów to oznaczmy je w jakiś sposób, choćby a b c. Nie wiem na jakiej podstawie miałem się zorientować, który wkręt autor miał na myśli w danym kroku, strach pomyśleć co by było gdybym sobie wybrał za długi i przeleciał na wylot. Ostatnie, niefajnie jest jeśli brakuje nam jakiejś śrubki, wkrętu itp. ale na litość boską nadmiar w ilości 20 sztuk też wprawia człowieka w stan zwątpienia czy czegoś nie pominął. Polecam meble, ale instrukcję to trzeba traktować z pewną dozą nieufności i dokładnie przemyśleć co za chwilę wykonamy, żeby nie obudzić się z ręką w nocniku ;)
zamknij
Produkty skonfigurowane i kupione
Podobne meble
Informacje i zastosowanie
Praktyczna komoda z szufladami nad drzwiami. Korpus i fronty wykonane z wysokiej jakości płyty meblowej Egger lub płyty akrylowej Rehau. Można niezależnie zmienić kolor korpusu oraz frontów. Dla dekorów z widocznymi słojami istnieje możliwość zmiany usłojenia, do wyboru usłojenie pionowe lub poziome. Przednie krawędzie mogą być w kolorze korpusu lub frontów.
Masz szereg możliwości konfiguracji mebla. Przede wszystkim możesz zmienić szerokość, wysokość i głębokość komody oraz szerokość części lewej nawet o 1 mm. Dzięki temu bez problemu dopasujesz ją do rozmiaru oraz wymiarów pomieszczenia i zagospodarujesz każdy centymetr przestrzeni. Szuflady dostępne w kilku standardach: basic Gamet, basic Blum, optimum Blum, premium Blum.
Komoda może mieć cokół 100 mm albo 150 mm, nóżki według wyboru lub posiadać jedynie ślizgacze. Istnieje też możliwość zmiany ilości półek, włączenia lub wyłączenia frontów oraz zmiany nawiertów, zawiasów i uchwytów. Do wyboru zawiasy basic, optimum lub premium, a więc ekonomiczne lub z cichym domykaniem. Jeśli chodzi o uchwyty, jest ich do wyboru aż kilkadziesiąt. Komoda wycinana jest na automatycznej linii produkcyjnej z dokładnością 0,2 mm.
Każdy element ma naklejkę, na której widoczny jest numer ułatwiający montaż, są tam też napisane jego wymiar.
Uwaga! Bryła ma duże możliwości zmiany wymiarów, co może powodować niestabilność przy skrajnych wymiarach. Prosimy o obowiązkowe stosowanie dołączanego zabezpieczenia przeciw przechyłowi.
Zobacz jak produkujemy:
