• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Produkt niedostępny

Stół STAR VETRO
1/7
Stół STAR VETRO
2/7
Stół STAR VETRO
3/7
Stół STAR VETRO
4/7
Stół STAR VETRO
5/7
Stół STAR VETRO
6/7
Stół STAR VETRO
7/7

Stół STAR VETRO

Dowóz gratis

zobacz szczegóły

Produkt niedostępny

?

Kup na raty:Opis produktu

Przedstawiamy Państwu kuchenny stół STAR VETRO wyprodukowany przez Dal Segno!

 

Prostokątny blat wykonany jest ze szkła hartowanego, szkła piaskowanego, szkła frezowanego - w tym przypadku zostało wykorzystane szkło matowe. Stół w stylu minimalistycznym jest nierozkładany i posiada metalową podstawę. Wyróżnia go lekka i niezwykle nowoczesna forma, a zarazem lekka konstrukcja oparta na sprawdzonych rozwiązaniach. Stół 6 osobowy idealnie komponuje się ze stylem modernistycznie urządzonych wnętrz. Ten stół, jak i wszystkie inne produkty, został wyprodukowany w naszych włoskich fabrykach. Włoscy projektanci zadbali o piękno, ale i funkcjonalność mebli. Ułatwiają codzienne życie i wypełnianie obowiązków. Co więcej, przedstawiany styl posiada niezwykłe walory estetyczne. Z pozoru chociaż delikatny, to jednak stabilnie stoi na podłożu. Ustawione na nim przedmioty są bezpiecznie i możemy bez obaw z nich korzystać. STAR VETRO to propozycja dla osób, które uwielbiają elegancję tkwiącą w używanych na co dzień przedmiotach, ponieważ nie musza być nudne i typowe. 

 

Jeśli szukają państwo podstawowych elementów wyposażenia w niezwykłym wydaniu, to zdecydowanie warto sięgnąć po włoskie meble. 

 


Prezentowany produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie klienta i nie podlega zwrotowi.

W przypadku zamówień pobraniowych prosimy o wpłatę 30% zaliczki.


Designerskie białe krzesła - hit wnętrzarski!

Designerskie białe krzesła - hit wnętrzarski!

Biel ma wiele zalet, jest modna i awangardowa, powiększa optycznie wnętrza, dodaje im elegancji i świeżości. Jak biel łączy się z nowoczesnymi krzesłami? Doskonale! Sprawdźcie, jakie możliwości daje mieszanka bieli i designerskich form krzeseł.