• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Designerskie białe krzesła - hit wnętrzarski!

Biel ma wiele zalet, jest modna i awangardowa, powiększa optycznie wnętrza, dodaje im elegancji i świeżości. 

Jak biel łączy się z nowoczesnymi krzesłami? Doskonale! Sprawdźcie, jakie możliwości daje mix bieli i designerskich form krzeseł.

eleganckie białe krzesła...

eleganckie białe krzesła designerskie w nowoczesnym wnętrzu

eleganckie białe krzesła...

eleganckie białe krzesła designerskie w modnym wnętrzu

Biel i drewno

Jak to się dzieje, że kompozycja bieli z drewnem daje tak wyjątkowy efekt? Ponieważ biel jest kolorem idealnym, który świetnie komponuje się z pozostałymi kolorami, a szczególnie udany duet tworzy z naturalnymi barwami drewna. Chłód bieli ocieplają drewniane elementy konstrukcji krzeseł, dzięki czemu całość jest świeża, nowoczesna, ale jednocześnie pasuje zarówno do supernowoczesnych, jak bardziej klasycznie urządzonych wnętrz.

Połączenie bieli i drewna ma jeszcze jedną, ogromną zaletę – tworzy ponadczasowe zestawienie. Takie meble wciąż są modne, a stoły i krzesła będą przez wiele lat mogły cieszyć nie tylko funkcjonalnością, jakością wykonania, ale także designerskim stylem. Biel i drewno to zdecydowany hit wnętrzarski.

nowoczesne białe krzesło...

nowoczesne białe krzesło designerskie w stylizowanym salonie

Eleganckie białe krzesła designu...

Eleganckie białe krzesła designu nowoczesnym stanowiące hit aranżacji wnętrz

Biel i metal

Jak „podkręcić” nowoczesny charakter wnętrza? 100% przepis na sukces to połączenie bieli z elementami aluminiowymi lub chromowymi. Projektanci uwielbiają bawić się formą mebli, ich kształtem i materiałami, z których ostatecznie będą one wykonane. Chętnie łączą designerskie siedziska krzeseł z błyszczącymi, metalowymi nogami, ponieważ otrzymują ultranowoczesny produkt, który zachwyca miłośników nowoczesnych konstrukcji.

Nowoczesne białe krzesła...

Nowoczesne białe krzesła designerskie w wysmakowanym wnętrzu

Modne białe krzesła designu...

Modne białe krzesła designu wnętrza

Designerskie formy, kształty, faktury…

Widząc ogromną ofertę różnych form i kształtów mebli, można by pomyśleć, że wszystko już zostało wymyślone.  Nic bardziej mylnego! Projektanci i konstruktorzy co chwilę zaskakują nas niesamowitymi rozwiązaniami. Czasami są to nietypowe profile siedzisk – wysoko gatunkowe tworzywa sztuczne pozwalają uzyskać oryginalne kształty. Innym razem  jest to pomysłowa faktura tworzywa, a czasami innowacyjna konstrukcja nóg. Często projekty łączą wszystkie te cechy, dzięki którym powstają krzesła, które przebojem zdobywają uznanie i zachwyt klientów.

Nie od dziś wiadomo, że biel jest kolorem nowoczesności, więc połączenie tego koloru z pomysłami projektantów gwarantuje nowatorskie, a czasem nawet epokowe idee, idealne do designerskich wnętrz.

nowoczesne białe krzesła...

nowoczesne białe krzesła designerskie w modnym wnętrzu

nowoczesne białe krzesła...

nowoczesne białe krzesła designerskie w modnym wnętrzu