• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Produkt niedostępny

Sofa rozkładana CARLO - popiel

Koszt dostawy do 2 szt.

zobacz szczegóły

Produkt niedostępny

?

Kup na raty:Opis produktu

Sofa CARLO to mebel utrzymany w minimalistycznym stylu. Opiera się na czterech nogach wykonanych ze stali chromowanej. Siedzisko i oparcie tapicerowane jest tkaniną w popielatym kolorze. Sofa posiada subtelne zdobienia w postaci przeszyć. Szerokość 175 cm wystarczy, aby pomieścić jednocześnie co najmniej 3 osoby. Umieszczając sofę w salonie stworzymy więc miejsce do wspólnego wypoczynku z domownikami lub przyjaciółmi. Sofa posiada miękkie wypełnienia zwiększające komfort użytkowania. Dodatkowo dzięki funkcji rozkładania można łatwo zamienić ją w łóżko.

 

Wymiary: 

- szerokość 175 cm 

- głębokość 83-97 cm 

- wysokość 74-38 cm

 

Materiał: 

- tkanina 

- stal chromowana

Marka: Halmar

Sofa młodzieżowa - czym się kierować podczas wyboru?

Sofa młodzieżowa - czym się kierować podczas wyboru?

W każdym pokoju nastolatka nie może zabraknąć sofy. Mebel ten jest jednym z najistotniejszych, dlatego warto poświęcić mu dużą uwagę by wybrać taki, który z pewnością spełni potrzeby i oczekiwania dorastającego dziecka. Jaką sofę młodzieżową wybrać i czym się kierować podczas zakupów? Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na jej wygodę, praktyczność, design, a także dodatkowe funkcje.

Ciekawie zaaranżuj 60-metrowe mieszkanie w bloku!

Ciekawie zaaranżuj 60-metrowe mieszkanie w bloku!

60 metrów kwadratowych to wbrew pozorom dosyć sporo, choć wszystko zależy od tego, kto będzie z nich korzystał. Można w ramach takiego metrażu dysponować nie jednym, a kilkoma pokojami, które spełnią wiele użytecznych funkcji. Jednak wszystko uzależnione jest w głównej mierze od wielkości rodziny. Jedna osoba lub para zamieszkująca 60-metrowe mieszkanie może czuć się niczym w dużej i rozłożystej rezydencji. Z kolei wielodzietna rodzina może mieć problemy z pomieszczeniem wszystkich swoich rzeczy i odpowiednim zaaranżowaniem przestrzeni dla każdego mieszkańca z osobna.

Sofa rozkładana do 1000 zł – jak dopasować ją do własnych potrzeb?

Sofa rozkładana do 1000 zł – jak dopasować ją do własnych potrzeb?

Czy można wyobrazić sobie funkcjonalny salon bez sofy? Zdecydowanie nie! Sofa jest zazwyczaj centralnym punktem pokoju dziennego i stanowi miejsce wypoczynku oraz spotkań całej rodziny. Poszukując odpowiedniego mebla dla siebie musimy zwrócić uwagę na szereg uwarunkowań takich jak – wielkość, kolor oraz jej funkcje, ale czy jedynie? Oczywiście, niebagatelną rolę odgrywa również jej cena, dlatego chcemy pokazać, że możliwe jest znalezienie doskonałej sofy rozkładanej, która będzie kosztowała mniej niż 1000 złotych.