• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu
Wieszak ROSETT - czarny
1/5
Wieszak ROSETT - czarny
2/5
Wieszak ROSETT - czarny
3/5
Wieszak ROSETT - czarny
4/5
Wieszak ROSETT - czarny
5/5

Wieszak ROSETT - czarny

727,00 855,00 591,06 23.00 727PLN 855 PLN
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 855 PLN
Koniec promocji za:

Koszty wysyłki 1 szt.

zobacz szczegóły

Wysyłka po:

31.05.2024 ?
-
+

Kup na raty:Opis produktu

Wieszak był przez długi czas bardzo niedocenianym elementem wystroju. Cóż za niedopatrzenie! – mówią designerzy. Na szczęście wszystko zostało nadrobione. Obecnie wieszaki stały się pełnoprawnymi designerskimi meblami. Spójrzcie na ten imponujący egzemplarz! Wieszak ROSETT prezentuje się niemal jak artystyczna instalacja.


Designerski wieszak ROSETTE to metalowa konstrukcja, wykonana z profilu 30×10 mm i imponująco wysoka. Industrialny wieszak mierzy sobie 175 cm wysokości. Został zaprojektowany na wzór geometrycznej figury – przypomina trójwymiarową literę X. Lakierowany proszkowo dopasuje się do Twojego wnętrza – możesz samodzielnie dobrać kolor z palety RAL.


Dlaczego warto zainwestować w stylowy wieszak? Z wielu powodów! Choćby po to, by nie przeciążać przestrzeni. Takie industrialne meble jak wieszak ROSETT mają proste, minimalistyczne konstrukcje, dzięki czemu wpasowują się w przestrzeń i nie zaburzają kompozycji wystroju. Wieszak ROSETT ułatwi też utrzymanie porządku – zawieszone płaszcze i kurtki pozostaną na wyciągnięcie ręki, bez potrzeby „przekopywanie się” przez warstwy dawno nienoszonych ubrań.

 

 

Wymiary:

- szerokość: 50 cm

- głębokość: 50 cm

- wysokość: 175 cm

 

Materiał:

- metal