• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu
Wieszak ścienny UTON 50 - złoty
1/5
Wieszak ścienny UTON 50 - złoty
2/5
Wieszak ścienny UTON 50 - złoty
3/5
Wieszak ścienny UTON 50 - złoty
4/5
Wieszak ścienny UTON 50 - złoty
5/5

Wieszak ścienny UTON 50 - złoty

296,00 240,65 23.00 296 PLN

Koszty wysyłki 1 szt.

zobacz szczegóły

Wysyłka po:

12.04.2024 ?
Wybrany wariant: Wieszak ścienny UTON 50 - złoty
-
+

Kup na raty:Opis produktu

Grunt to prostota i funkcjonalność. A przy okazji dobry design. Niezbitym dowodem jest on – wieszak UTON. Prosty, ale kunsztowny. I co najważniejsze – praktyczny. Przewiesisz przez niego ręcznik lub szlafrok. W jego wnęce umieścisz szczotkę do kąpieli lub cokolwiek innego. I w ten sposób utrzymasz upragniony porządek.
Wieszak UTON dostępny jest w trzech rozmiarach: 50 cm, 70 cm i 100 cm. Możesz zagospodarować nimi ścianę – na przykład ułożyć własną, unikalną kompozycję. Wybierz dla niego ulubiony kolor i baw się designem (koniecznie zerknij do palety RAL).

Takie minimalistyczne meble jak wieszak UTON sprawiają, że organizacja łazienki staje się przyjemnością. By nie wpaść w stereotyp łazienki nieporęcznej, zagraconej i nudnej, oferujemy ci designerskie meble najwyższej klasy. Są uniwersalne, więc łatwo zaadaptujesz je do własnych potrzeb. Minimalistyczne meble zazwyczaj nie ograniczają się do jednej funkcji. Są zarówno doskonałą dekoracją, jak i organizacyjnym ułatwieniem. I pozostawiają ogromne pole dla wyobraźni.
Uwaga! Wieszak nie zawiera elementów montażowych, należy dobrać je samodzielnie do ściany.

 

Wymiary:

- szerokość 50 cm

 

Materiał:

- metal