• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Produkt niedostępny

Stół rozkładany XENON 160 - lava rock mat/czarny połysk

Koszty wysyłki 1 szt.

zobacz szczegóły

Produkt niedostępny

?

Kup na raty:Opis produktu

Stół Xenon 160 to oryginalny i niezwykle elegancki projekt firmy Hubertus. Wyróżnia go niespotykany design (podstawa stołu w kształcie litery X) oraz funkcjonalność (rozkładany blat z miejscem do przechowywania dodatkowych wkładek pod blatem). Konstrukcja stołu, w przeciwieństwie do klasycznego modelu z czterema nogami, jest niezwykle stabilna i pozwala na swobodne usytuowanie większej liczby użytkowników. Wpasowując się w nowoczesne trendy blat stołu został pogrubiony. 

Materiał:

Blat został wykonany z płyty HUBERTUS SUPER PRINT. Powierzchnia blatu została zadrukowana z wykorzystaniem innowacyjnej technologii drukowania ciekłych tuszy polimerowych, które poddane promieniowaniu UV lamp LED uległy polimeryzacji. Efektem jest utwardzenie nadruku i piękny trwały wzór o zwiększonej odporności na zarysowania i działanie czynników UV.

Uwaga! Grubość powłoki lakieru nigdy nie jest idealnie taka sama, co może (ale nie musi) się przekładać na mikroskopijne nierówności na powierzchni. Cechy te jednak nie wpływają na walory estetyczne, użytkowo-funkcjonalne, a także nie mają żadnego wpływu na zachowanie jakości stołu i jego zewnętrznej powłoki, stąd też nie podlegają wymianie z tytułu gwarancji. 

Wymiary:

- długość: 160 cm

- długość po rozłożeniu: 208 cm

- szerokość: 89 cm 

- wysokość: 75 cm

Rozkładanie:

Mebel wyposażony jest w najwyższej klasy synchroniczne prowadnice kulkowe europejskiego producenta, co umożliwia jego proste i funkcjonalne rozkładanie. Za jednym delikatnym ruchem blat rozsuwa się w obydwie strony. Wkładki powiększające stół umiejscowione są po blatem. Rozkładanie stołu prezentuje film. 

Wymiary i waga opakowań:

Stół wysyłany jest na palecie o wymiarach: 96/50/160 cm i wadze: 98 kg

Inne warianty kolorystyczne dostępne są w osobnych kartach produktów.