• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

It's About RoMi

It's About RoMi
×

It's About RoMi elementy uzupełniające

Elementy uzupełniające dopełniają całości w pomieszczeniu. Niezbędne są by usprawnić wnętrze, a dodatkowo nadają mu odpowiedniego charakteru. Ich umiejętne wykorzystanie znacznie poprawia stylistykę wystroju wnętrza. Takie z pozoru nic nieznaczące dodatki, mają ogromny wpływ nie tylko na estetykę, ale także na funkcjonalność i klimat pomieszczenia. Odpowiednie wykorzystanie elementów uzupełniających pozwoli usprawnić działanie wielu mebli i dodatków aranżacyjnych. Prezentowane elementy uzupełniające producenta It's About RoMi to funkcjonalne uchwyty do kabli lamp wiszących. Przydadzą się w wielu różnych wnętrzach i aranżacjach. Cechują się one elegancką stylistyką, dzięki której świetnie ozdobią wnętrze. It's About RoMi to holenderska firma z siedzibą w Amsterdamie. Meble i akcesoria tej marki inspirowane są klimatem światowych metropolii i utrzymane są w nowoczesnym stylu. Producent ten zajmuje się głównie tworzeniem elementów oświetlenia wyróżniających się prostym wzornictwem, wysoką jakością, a także dbaniem o najmniejsze detale, czego świetnym przykładem są oferowane przez nich uchwyty do kabli lamp wiszących.

Prezentowane uchwyty do kabli RoMi meble to praktyczne dodatki do aranżacji wnętrz. Uchwyty te dedykowane są dla lamp wiszących. Ich wymiary to 2x 4,5 cm. Mają one walcowaty kształt, a w górnej części są lekko węższe. Dostępne są uchwyty w trzech kolorach do wyboru: białym, srebrnym i czarnym. Taka stylistyka świetnie wpisze się w wiele pomieszczeń. Uniwersalny design sprawdzi się zarówno w przypadku aranżacji klasycznych jak i nowoczesnych. Szlachetna biel, głęboka czerń, lub połyskujące srebro doda wnętrzu elegancji i klasy. Jednocześnie uchwyty te spełniają swoją praktyczną rolę. U ich nasady w górnej części jest okrągła przestrzeń, przez którą przeciąga się kabel. Takie uchwyty to praktyczny element uzupełniający, który zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby. Prezentowane uchwyty to połączenie wysokiej funkcjonalności z rewelacyjnym designem. Takie oryginalne i niezwykle użyteczne mocowanie sprawi, że mieszkanie zyska indywidualny charakter, doskonały do codziennego życia, relaksu, pracy czy spotkać z rodziną lub przyjaciółmi.

Ostatnio niezwykle popularne stało się oświetlenie wiszące na długim kablu. Umożliwia to efektowne oświetlenie stołu w kuchni, jadalni, lub nad ławą czy stolikiem kawowym w salonie. W takim przypadku doskonale sprawdzą się oferowane uchwyty do kabli dla lamp wiszących. Pozwolą w gustowny i dyskretny sposób przytrzymać kabel tak, by nie przeszkadzał on w wykonywaniu różnych czynności w kuchni czy winnym pomieszczeniu, w którym umieścimy lampę wiszącą. Dodatkowo sprawią, że przestrzeń stanie się bardziej uporządkowana i będzie schludnie i elegancko wyglądać. Salon bądź kuchnia, w których zwisają różne kable nie prezentuje się zbyt dobrze i na pewno nie sprzyja przyjemnemu gotowaniu, spożywaniu posiłków ani odpoczynkowi. Zwisające kable mogą także stanowić niebezpieczeństwo- przypadkowe zaczepianie o kabel kiedy lampa jest włączona może skutkować poważnym uszczerbkiem na zdrowiu.

Uchwyty do kabli lamp wiszących RoMi meble to praktyczne, a zarazem stylowe elementy uzupełniające do różnych pomieszczeń. Sprawdzą się wszędzie tam gdzie zechcemy zastosować oświetlenie w postaci lampy wiszącej z długim kablem. Dostępność uchwytów w trzech klasycznych kolorach pozwoli na wybór zgodny z indywidualnymi potrzebami i preferencjami. Umożliwi to też stworzenie aranżacji, które na pewno nie będą nudne lub monotonne.