• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Materace

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Status

Status

Marki

Marki

Miejsce użytkowania

Miejsce użytkowania

Cechy materaców

Cechy materaców

Wysokość

Wysokość
0
LuMitex
×

Materac Lumitex

Odpowiednio wybrany materac gwarantuje komfortowy odpoczynek i odpowiedni sen. Wybierając materac należy zwrócić uwagę na wiele czynników między innymi: twardość, wypełnienie, materiał wykonania. Marka Lumitex produkuje materace w szerokiej gamie. Wieloletnie doświadczenie oraz stosowanie do produkcji najlepszych materiałów przekłada się na najwyższą jakość produktu końcowego. Bogata oferta różnych materacy tego producenta pozwoli na wybór zgodny z osobistymi preferencjami i potrzebami. Wśród nich materace na sprężynach bonellowych, kieszeniowe, czy piankowe. Tak duży wybór zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby.

Lateksowe materace kieszeniowe mają 7 stref twardości i obłożone są dwustronnie włókniną filcową. Dodatkowo jednostronne obłożenie płytą z pianki termoelastycznej i jednostronne płytą lateksową o grubości 2 cm gwarantuje łatwy przepływ powietrza, co tym samym korzystnie wpływa na zmniejszenie potliwości i rozwój bakterii. Materac ten ma pokrowiec hypoalergiczny, pikowany dwustronnie ociepliną o wysokiej gramaturze, z zamkiem błyskawicznym dookoła, który ułatwia zdejmowanie pokrowca do prania. Takie lateksowe materace kieszeniowe dostępne są w różnych wymiarach, dzięki czemu można je dopasować zarówno do jednoosobowego wąskiego łóżka, jak i szerokiego dwuosobowego.

Na uwagę zasługują także materace na sprężynach bonelowych tej firmy. Dobrym przykładem jest materac Agapid. Jest to dwustronny niezwykle komfortowy materac. Jego wkład stanowią wysokiej jakości sprężyny hartowne typu bonell o grubości 2,2 mm. Obłożone one zostały obustronnie włókniną filcową 400 gr, a następnie płytami z pianki wysokoelastycznej HR o grubości 3 cm. Na koniec jednostronnie została tu zastosowana mata kokosowa o grubości 1,5 cm, która zwiększa twardość materaca, a także ułatwia jego wentylację. Całości dopełnia hypoalergiczny pokrowiec. Jest on dwustronnie pikowany ociepliną o wysokiej gramaturze. Pokrowiec obszyty jest dookoła zamkiem błyskawicznym. Dzięki temu można go w łatwy i szybki sposób ściągnąć do prania. Ten materac podobnie jak poprzedni także dostępny jest w różnych rozmiarach: od 80x200 do 200x200.

Warto wspomnieć także o klasycznych piankowych materacach Lumitex. Ich wkład stanowi płyta z wysokoelastycznej pianki obłożona dwustronnie matą kokosową. Pianka taka cechuje się bardzo dużą elastycznością, dynamicznym zachowaniem po zdjęciu obciążenia, a także doskonałą przepuszczalnością powietrza. Dzięki temu materac wykonany z takiej pianki jest wytrzymały na rozciąganie i szybko odzyskuje pierwotny kształt po intensywnym ściskaniu gwarantując tym samym wysoki komfort użytkowania. Materac posiada zdejmowany przy pomocy zamka błyskawicznego pokrowiec. Jest on hypoalergiczny i pikowany dwustronnie ociepliną o wysokiej gramaturze.

W ofercie firmy Lumitex są także piankowe materace dziecięce. Gucio to dwustronny materac o średniej twardości doskonały dla najmłodszych użytkowników. Wkład materaca stanowi bezstrefowa płyta z wysokoelastycznej pianki HR o wysokości 6 cm. Pianka taka cechuje się dużą elastycznością i dynamicznym powrotem do pierwotnego kształtu po zdjęciu obciążenia. Dodatkowo posiada doskonałą przepuszczalność powietrza, wytrzymałość na rozciąganie, a także szybko odzyskują swój kształt po intensywnym ściskaniu. Dzięki temu wykonany z nich materac gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Materac zabezpieczony jest hypoalergicznym zdejmowanym pokrowcem, pikowanym dwustronnie ociepliną o wysokiej gramaturze.

Prezentowane materace cechuje wysoka jakość oraz staranne wykonanie.

Od inspiracji do zakupu