• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Stoły

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Zakres cenowy

Status

Status

Styl wykonania

Styl wykonania

Miejsce użytkowania

Miejsce użytkowania

Materiał

Materiał

Kolor

Kolor

Rozkładanie

Rozkładanie

Rodzaj nóg

Rodzaj nóg

Wielkośc stołu

Wielkośc stołu

Kształt blatu

Kształt blatu

Kolor podstawy

Kolor podstawy

Marki

Marki

Długość

Długość

Wysokość

Wysokość
75

Szerokość

Szerokość
Minko
×
prev
next
9 999,00 PLN
prev
next
prev
next
prev
next
prev
next
prev
next
prev
next

Stoły Minko

Stoły Minko to proste meble w niewymuszonej formie, które spodobają się wszystkim fanom minimalizmu i klasyki. Kolekcja ta opiera się na modelu BASIC, który posiada różne formy. Możemy zadecydować o kolorze blatu, który występuje w wielu wariantach kolorystycznych. Po kliknięciu w każdy model znajdziemy próbnik, w którym obejrzymy wszystkie dostępne odcienie wykończenia. Dzięki tej możliwości z łatwością wybierzemy odpowiedni stół, który będzie pasował kolorystycznie do pełnej aranżacji wnętrza lub będzie zgodny z naszymi upodobaniami. Stół cechuje się niezwykle prostą formą, w której dominuje naturalne drewno dębu w połączeniu ze stalowymi elementami. O ich kolorze możemy również zadecydować, wybierając pomiędzy białym i czarnym. Nogi stołu wykonane zostały w bardzo popularnym w ostatnich latach układzie stożkowym. Całość sprawia, że stół ten jest kwintesencją istoty stylu skandynawskiego, który cieszy się niesłabnącą popularnością.

Powyższy model występuje w wersji tradycyjnej i jako stół rozkładany. Z naszych statystyk wynika, że klienci częściej decydują się na stoły rozkładane. Trudno się im dziwić, gdyż jest to niebywale funkcjonalne i skuteczne rozwiązanie. Na co dzień zwykle wystarcza nam niewielki stół, który pomieści wyłącznie naszych domowników w porze obiadowej. Jednak w przypadku niespodziewanej wizyty gości bądź przy organizowaniu przyjęcia dla znajomych, możliwość rozłożenia stołu i zwiększenia jego powierzchni będzie bardzo wygodnym rozwiązaniem.

W ostatnich latach coraz większym powodzeniem cieszą się aranżacje wnętrz w charakterze minimalistycznym. Klimat i harmonia jaką wywołuje brak zbędnych detali i efekciarskich form wystroju, nadaje pomieszczeniom wrażenia czystości, spójności i sprawia, że całość wydaje się pozbawiona chaosu. Tego rodzaju wystrój nie pozostaje obojętny na nasze samopoczucie. W prostych, dobrze zorganizowanych wnętrzach łatwiej jest nam wieść uporządkowane życie. Wystarczy tylko spojrzeć na biura i różnego pomieszczenia biznesowe, które urządzone są zawsze w prosty i nienachalny sposób, dzięki czemu pracownicy nierozpraszani wystrojem, mogą skupić się na swoich obowiązkach i zadaniach. Coraz częściej styl ten spotykamy również w naszych domach i mieszkaniach. Decydują się na niego najczęściej ludzie młodzi, pragnący prowadzić zorganizowane życie.

Wybierając odpowiedni stół do swojego pomieszczenia nie należy zapominać o krzesłach. Stół z krzesłami tworzy bowiem jedną, nierozerwalną całość. Wyjątkiem są przyjęcia w stylu "standing party", gdzie goście nie muszą siedzieć, a posiłki konsumowane są na stojąco. Jeżeli jednak nie zamierzasz organizować tego rodzaju imprez, a ponadto potrzebujesz miejsca w którym każdego dnia w komfortowych warunkach będziesz mógł zjeść obiad lub kolację, nie masz wyjścia i musisz rozejrzeć się za odpowiednimi krzesłami. Na szczęście stoły Minko pozostawiają dużą swobodę jeśli chodzi o dobór krzeseł, ponieważ ich prosta, klasyczna forma będzie doskonale komponować się z większością elementów wyposażenia. Zachęcamy cię więc do przejrzenia oferty krzeseł dostępnej na stronie meble.pl, gdzie z pewnością wybierzesz idealnie pasujące.

Prosta forma stołów Minko pozostawia również dużą swobodę jeżeli chodzi o dekoracje stołu. W zależności od tego jaski efekt chcemy osiągnąć w naszym wnętrzu, możemy zdecydować się na wyróżniające akcesoria bądź proste, nienarzucające się detale, jeżeli pragniemy zachować minimalizm. Dobrym rozwiązaniem będą podkładki na stół, które oprócz funkcji ozdobnej, są bardzo przydatne i pomocne w utrzymaniu blatów w czystości, zapobiegając powstawaniu plam na stole od jedzenia oraz napojów. Podkładki będą również chronić blat przed wysoką temperaturą serwowanych dań, która także może w niekorzystny sposób wpłynąć na wygląd naszego stołu.

Od inspiracji do zakupu