• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Szafka RTV biała - modny sposób na sprzęty

Coś nie tak

Wciąż czujesz, że Twojemu mieszkaniu czegoś brakuje? Niby niedawno je odświeżałeś, dostosowywałeś do najnowszych trendów, ale teraz znowu czujesz, że coś jest nie tak. Nie martw się, każdy tak ma, to normalne. Mieszkanie to zawsze jest ogromny projekt, którego koordynatorem jesteś Ty. I nieważne jak dużo zrobisz, staniesz na rzęsach, to i tak coś zawsze będzie nie tak jak sobie wyobrażałeś, lub za mało. Lub zdążysz znudzić się wcześniejszą zmianą.

Poza tym trendy aranżacji wnętrz wciąż się zmieniają. Modne kolory zmieniają się co sezon - jak za tym nadążyć? No właśnie, ciężkie i niemalże niemożliwe jest uzyskać satysfakcję z aranżacji wnętrza własnego, wymarzonego mieszkania. Ale jest sposób na to, aby choć trochę zminimalizować Twoje niezadowolenie, czy też znudzenie.

stylowy mebel biała szafka rtv

stylowy mebel biała szafka rtv

stylowy mebel biała szafka rtv

stylowy mebel biała szafka rtv

elegancka biała szafka RTV ze...

elegancka biała szafka RTV ze sprzętami elektronicznymi

elegancka biała szafka RTV ze...

elegancka biała szafka RTV ze sprzętami elektronicznymi

Niewielka zmiana to dobry sposób na zmianę wielką

Wystarczy, że raz na jakiś czas zmienisz jakiś niewielki, nawet niepozorny element, wprowadzisz nowy kolor w dekoracyjnych elementach, czy wymienisz nieduży mebel na nowy, zgodny z najnowszymi trendami. Tym sposobem, nie wydając fortuny, wciąż będziesz na bieżąco z modą designerską, wciąż będziesz miał poczucie, że rozwijasz swój projekt, a ten nigdy nie będzie przestarzały.

Czasem nawet zmiana zasłon, czy rolet, dostawienie nowego kwiatka, czy przemalowanie ścian na inny kolor nadają wnętrzu nowe życie. Spróbuj czegoś niewielkiego. Zmień poszewki na poduszkach w komplecie wypoczynkowym, a poczujesz, że siedzisz na innej sofie. Zmieniając osłonki na doniczki kwiatów, nadasz nowych akcentów w pokoju, przez co poczujesz się inaczej.

nowoczesna biała szafka RTV z...

nowoczesna biała szafka RTV z luksusowymi sprzętami elektronicznymi

nowoczesna biała szafka RTV z...

nowoczesna biała szafka RTV z luksusowymi sprzętami elektronicznymi

 

Szafka RTV biała to element do zmiany

Jednym z takich mebli, które możesz wymienić, a który ma wpływ na wygląd całości mebli jest szafka RTV, na przykład biała, która obecnie jest najbardziej popularna. Szafkę RTV białą możesz dostać w różnych wersjach: połysk, wysoki połysk. Szafka RTV może być wisząca, albo lakierowana. Od Ciebie zależy, na jaką się zdecydujesz i która najlepiej zgra się z resztę mebli.

Szafka RTV na wysoki połysk jest niezwykle efektownym meblem i niewątpliwie zwraca na siebie uwagę pośród innych elementów wystroju. Nadaje też wnętrzu niepowtarzalnego, nowoczesnego i eleganckiego stylu. Aktualnie meble na wysoki połysk są najbardziej popularne, idealnie pasują do stylu skandynawskiego. Powodują też optyczny efekt powiększenia wnętrza. Mają jednak zarówno zwolenników jak i przeciwników.

Wady i zalety szafki RTV białej

Niektórzy twierdzą, że szafka RTV biała na wysoki połysk będzie ciężka w utrzymaniu, gdyż szybko się będzie brudzić. Niektórzy twierdzą też, że meble tego typu są niepraktyczne. A przecież nowoczesne szafki RTV białe mają w sobie tyle schowków i szuflad, które zamykają się na dotyk dłoni, dając nam możliwość zaoszczędzenia sporej przestrzeni, co zdecydowanie przydaje się przy niewielkim metrażu mieszkania.

Oszczędzić sporo miejsca pozwoli nam także szafka RTV wisząca, w wersji białej idealnie wpasuje się w najnowsze trendy aranżacji wnętrza. Wisząc ponad podłogą optycznie nie powoduje przeładowania w pomieszczeniu, a jej funkcje są spełnione także i w takiej formie. Obecna forma optymalnej szafki RTV wiszącej składa się z kilku modułów pozwalając stworzyć kompozycję zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Nie może być ona jednak zawieszona za wysoko, gdyż telewizor nie może znajdować się wyżej niż na wysokości oczu widza.

Biała szafka RTV idealna do...

Biała szafka RTV idealna do nowoczesnego salonu

Biała szafka RTV idealna do...

Biała szafka RTV idealna do nowoczesnego salonu

 

Szafki RTV w stylu nowoczesnym i skandynawskim

Szafka RTV, zwłaszcza w wersji białej, to nieodłączny towarzysz sprzętów RTV. W salonach, które nie mają szerokich ścian nadających się na swego rodzaju meblościankę, korzysta się z szafek RTV. Meble te równie godnie prezentują się w pomieszczeniu, co inne meble w aranżacji. W sprzedaży dostępne są szafki RTV w wielu różnorodnych formach, począwszy od form tradycyjnych (na przykład komódki stojące), przez nowoczesne (szafki typu lowboard), aż po szafki zabudowane w ścianie i na niej wiszące.

Obecna szafka RTV, to niemalże nowoczesne centrum multimedialne, które zajmuje niezwykle dużą przestrzeń, a na nim stawia się już nie tylko telewizor, ale także głośniki, konsole do gier i odtwarzacze płyt. Szafka RTV to już nie jeden mebel, ale cały ich zestaw (składający się z półek, regałów i szafek), tworzący swoistą meblościankę XXI wieku.

stylowa biała szafka RTV

stylowa biała szafka RTV

stylowa biała szafka RTV

stylowa biała szafka RTV

 

Największy wybór szafek RTV

Zapraszamy do naszego sklepu na www.meble.pl, gdzie przygotowaliśmy specjalną ofertę najlepszych i najsolidniejszych szafek RTV. Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją, abyś mógł odszukać idealną dla siebie, swoich potrzeb i możliwości swojego salonu, idealną szafkę RTV.

Dbamy o satysfakcję naszych klientów, dlatego w naszym sklepie znajdują się tylko i wyłącznie najlepsze meble, i akcesoria, które ze względu na swoją wyjątkowy trwałość, zdobić będą domy naszych klientów przez długie lata. Zapraszamy do sklepu na zakupy, a w razie pytań lub wątpliwości chętnie wspomoże radą, wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Chcemy, żeby Twój zakup był wyjątkowy i właściwy. Życzymy owocnego przeglądania naszej oferty.

biała szafka RTV na tle...

biała szafka RTV na tle modernistycznego wnętrza

biała szafka RTV na tle...

biała szafka RTV na tle modernistycznego wnętrza

Modna biała szafka RTV z...

Modna biała szafka RTV z sprzętami

Modna biała szafka RTV z...

Modna biała szafka RTV z sprzętami