• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Optimum

Optimum
×

Optimum

Optimum to firma założona w 1992 roku. W momencie rozpoczęcia produkcji materacy, oferta była dostępna głównie w lokalnych sklepach meblowych. Z czasem jednak marka zaczęła poszerzać swój krąg odbiorców, dzięki nieustannemu wzbogacaniu swojej oferty i budowania zaufania klientów. Obecnie Optimum to jeden z największych, polskich producentów materacy. Firma posiada na swoim koncie liczne wyróżnienia, jest także laureatem prestiżowych nagród z branży. Posiada również certyfikat potwierdzający wysoką jakość produkowanych materacy. Firma dzięki 25-letniemu doświadczeniu wie jak zadbać o jakość i komfort swoich klientów. Badania oczekiwań i potrzeb użytkowników, stałe poszukiwanie nowych surowców oraz inwestycja w nowoczesną technologie pozwala na ciągłe udoskonalanie oferty. Projektowanie wyrobów i produkcja odbywa się również na podstawie konsultacji z fizjoterapeutami, dzięki czemu materace są nie tylko wygodne, ale również bezpieczne.

W sklepie internetowym meble.pl staramy się tworzyć ofertę bazującą na produktach najlepszych marek. Z tego względu nie mogliśmy pominąć tak ważnego i cieszącego się dużym uznaniem na rynku producenta jak Optimum. Na rynku dostępnych jest mnóstwo materacy, jednak nie wszystkie spełniają określone wymagania i nadają się do regularnego spania. Prezentowane w ofercie materace zapewniają zdrowy sen i komfortowy wypoczynek. Dbanie o wygodę podczas spania jest niezwykle ważne, ponieważ w znaczny sposób wpływa na nasze zdrowie.

Oferta Optimum to nie tylko materace, ale również stelaże. Solidne, wykonane z wysokiej jakości drewna będą doskonałym wyborem. Nie każdy wie, że odpowiedni stelaż jest niezwykle ważny i w znaczący sposób wpływa na komfort i higienę snu. Solidny stelaż podnosi również trwałość i funkcjonalność materaca, dlatego wybór powinien być odpowiedni przemyślany. W ofercie dostępne są również stelaże, w których można regulować wysokość zagłówka i nóg, dostosowując je do swoich potrzeb i wygodny.

Marka Optimum proponuje szeroki wybór różnego typu materacy. Najwięcej propozycji jest wśród materacy kieszeniowych, czyli jednych z najbardziej popularnych na rynku. W tym przypadku sprężyny nie są połączone ze sobą tak jak w klasycznym materacu sprężynowym, lecz pracują niezależnie umieszczone w specjalnych kieszonkach. Zapewnia to lepszy komfort i dostosowanie do pozycji ciała. Duży wybór jest również wśród materacy piankowych, które zyskują coraz większe uznanie. W ofercie dostępne są także materace bonellowe, lateksowe, świetnie dostosowujące się do ciała materace termoelastyczne oraz kokosowe. Odpowiedniej jakości materac to podstawa, jeżeli chcemy się dobrze wysypiać i budzić rano pełni sił. Materace takie jak te od Optimum spełniają najwyższe standardy i łatwo dopasowują się do pozycji ciała. To bardzo ważne, ponieważ dzięki temu zachowamy prawidłową postawę i nie będziemy budzić się rano z bólem mięśni lub kręgosłupa. Dobrej jakości sen to również lepszy nastój nowego dnia i więcej energii, dlatego tak bardzo ważne jest, aby zadbać o odpowiednie warunki do snu. Materace Optimum bez wątpienia Ci to zaoferują.

Wysoka jakość materacy oraz ich różnorodność sprawia, że każdy z klientów może wybrać idealny materac dopasowany do jego potrzeb. Prezentowane materace dostępne są w wielu różnorodnych rozmiarach, dzięki czemu łatwo będzie dobrać odpowiedni do wymiarów łóżka. dostępne są materace przeznaczone dla dorosłych i dla młodszych domowników. Istnieje również możliwość wykonania materaca w niestandardowym rozmiarze. W tym celu należy się z nami skontaktować. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia wszystkich propozycji od marki Optimum, jeśli zależy Ci na odpowiednim wypoczynku dla siebie i Twoich bliskich.