• Moje konto
 • Ulubione
 • Koszyk
 • Menu

PayPo – zapłać za 30 dni

Jak to działa:
01
Składając zamówienie wybierasz opcję "Zapłacę później z PayPo"
02
Podajesz nam swoje podstawowe dane, a PayPo płaci za Ciebie rachunek
03
Otrzymujesz swoje zakupy
04
Masz 30 dni od złożenia zamówienia na zapłatę lub zwrot zamówionych produktów
Po prostu.
Poznaj korzyści:
 • Masz czas do 30 dni na dokonanie płatności.
  Jeśli widzisz produkt, który Cię interesuje, nie musisz od razu posiadać na koncie środków na jego zakup. Nie czekaj, aż zniknie z magazynu!
 • Nie przegapisz okazji! Możesz skorzystać z promocji, która właśnie się kończy,
  nawet jeśli Twoje konto jest chwilowo puste.
 • Anulacja transakcji do 30 dni1 – bez żadnej płatności.
 • Zwrot produktu do 14 dni1 – bez żadnej płatności.
Najczęściej zadawane pytania:
 • 1. Jakie są limity?
  Minimalna kwota zakupu (wraz z kosztami wysyłki): 10 zł
  Maksymalna kwota zakupu (wraz z kosztami wysyłki): 1500 zł2
 • 2. W jaki sposób zapłacę za zamówienie?
  Przed upływem 30 dni od daty transakcji możesz zapłacić przelewem bankowym, przekazem pocztowym lub szybkimi płatnościami online - jak Ci wygodniej. Numer konta do wpłaty otrzymasz mailem od PayPo.
  PayPo udostępnia panel Klienta - nie masz obowiązku logować się do niego, ale możesz. Tam masz bieżący podgląd wszystkich ważnych informacji.
 • 3. Czy to jest bezpieczne?
  Tak, wszystkie płatności są realizowane w ramach szyfrowanego połączenia, a Ty nie podajesz żadnych danych dostępowych do swojego konta czy karty kredytowej. Dodatkowo zakupy za pośrednictwem PayPo są objęte Gwarancją Ochrony Kupującego oferowaną przez PayPo (sprawdź warunki).
 • 4. Ile to kosztuje?
  Korzystając z płatności PayPo w ciągu 30 dni zapłacisz tylko tyle, ile wynosi wartość zamówienia - bez dodatkowych opłat (RRSO 0%)3.
  Natomiast w przypadku spłaty w ratach, ofertę dla Ciebie PayPo zaprezentuje w podsumowaniu e-mail, Umowie przesłanej drogą mailową i w panelu Klienta. Nie musisz korzystać z płatności ratalnych i nie musisz decydować się na nie od razu.
 • 5. Co jeśli nie zapłacę w ciągu 30 dni? 
  Twoja płatność zostanie automatycznie rozłożona na 4 raty (RRSO 97,9%)3. Więcej informacji: https://paypo.pl/
 • 6. Co się stanie, jeśli zwrócę zamówienie?
  Odeślesz produkt i po prostu za niego nie zapłacisz. Twoja transakcja zostanie anulowana w PayPo. Pamiętaj, że w meble.pl obowiązuje regulamin dotyczący zwrotów, który znajdziesz tutaj: www.meble.pl/reklamacje-i-zwroty
 • 7. Gdzie znajdę więcej informacji o usłudze PayPo?
  Więcej informacji i regulaminy dotyczące usługi znajdziesz na stronie https://paypo.pl/. W razie pytań i wątpliwości możesz skontaktować się z biurem obsługi klienta pod numerem telefonu 22 33 74 60, lub napisać na adres bok@paypo.pl.
1 Anulacja transakcji występuje przed otrzymaniem produktu. Po otrzymaniu produktu masz 14 dni na zwrot (odstąpienie od umowy). W sklepie meble.pl obowiązuje regulamin dotyczący zwrotów, zapoznaj się z regulaminem: www.meble.pl/reklamacje-i-zwroty Niektóre produkty nie podlegają zwrotom.
2 Każda transakcja jest weryfikowana. Na podstawie weryfikacji PayPo przyznaje Kupującemu odpowiedni limit. O wysokości limitu decyduje PayPo. Kupujący może dodatkowo poddać się weryfikacji (przelew 1 zł, wideokonferencja, przesłanie dodatkowych dokumentów itp.) w celu ewentualnego zwiększenia limitu o dodatkowe środki (np. 200 zł).
3 Dla transakcji o wartości 100 zł i jednorazowej spłaty do 30 dni, koszt wynosi 0 zł (RRSO 0%). Dla transakcji o wartości 100 zł i spłaty w 4 ratach, koszt wynosi 3,75 zł miesięcznie, RRSO 97,9% (4 raty x 28,75 zł).
PayPo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 37 (02-672 Warszawa), wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000575158, o kapitale zakładowym w wysokości 836.600 złotych, NIP: 521-37-05-997, Regon: 362485126. Spółka wpisana do Rejestru Instytucji pożyczkowych pod numerem RIP000135 oraz Rejestru Małych Instytucji Płatniczych pod numerem MIP43/2019 prowadzonych przez Komisję Nadzoru Finansowego.