• Moje konto
 • Ulubione
 • Koszyk
 • Menu

Twisto płacę później (do 30 dni)

Nie czekaj, kup teraz!
Z Twisto PayU Płacę Później możesz zapłacić za swoje zakupy,
gdy będzie Ci wygodniej. Zamów online i zapłać później
– bez dodatkowych kosztów.
Poznaj Twisto
Jak to działa
Bezpieczne i szybkie płatności

Twisto Płacę Później to bezpieczna metoda płatności oferowana w dobrze znanej bramce płatniczej PayU. Teraz możesz z niej skorzystać w sklepie meble.pl

Bez formalności

Płatność zajmie Ci kilka sekund. Nie wymagamy rejestracji. Twisto przypomni Ci o nadchodzącym terminie płatności. W razie potrzeby umożliwi Ci też przesunięcie płatności na później lub rozłożenie transakcji na raty. Sprawdź

PayU Płacę Później
Spodobało Ci się? To do dzieła!
01 - Wybierz PayU spośród metod płatności i dostępną tam opcję - Płacę Później.
02 - Uzupełnij swoje dane i zaakceptuj regulamin.
03 - Wpisz kod weryfikacyjny, który przyślemy SMS-em na Twój numer.
04 - TWOJA TRANSAKCJA POMYŚLNIE ZAKOŃCZONA!
Najczęściej zadawane pytania:
 • Jak znajdę Twisto w sklepie?
  Wybierz PayU spośród metod płatności, a następnie opcję Twisto Płacę Później.
 • Czy to jest bezpieczne?
  Tak, wszystkie płatności są realizowane w ramach szyfrowanego połączenia, a Ty nie podajesz żadnych danych dostępowych do swojego konta.
 • Co się stanie, jeśli będę chciał/a dokonać zwrotu zamówienia?
  W sklepie meble.pl możesz dokonać zwrotu w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki (uwaga – nie wszystkie produkty podlegają zwrotom, zapoznaj się z regulaminem TUTAJ). Twoja transakcja zostanie wtedy anulowana w systemie Twisto i nie zapłacisz za zamówienie. Zwróć produkt do sklepu, a Twisto zajmie się resztą.
 • Czy Twisto połączy się z moim kontem bankowym?
  Nie. Płatność z Twisto jest zupełnie niezależna od Twojego konta bankowego.
 • Czy Twisto wymaga rejestracji?
  Nie. Po wyborze metody zapłaty poprosimy Cię jedynie o kilka podstawowych danych, zajmie to kilka sekund. Rejestracja w Twisto jest opcjonalna. Jeśli jej dokonasz, zyskasz kartę Twisto do płatności w każdym sklepie, stały miesięczny limit na wydatki z Twisto oraz do 45 dni na zapłatę.
 • Gdzie mogę zobaczyć szczegóły mojego zamówienia z Twisto?
  Po zrealizowanym zamówieniu przesyłamy wszystkie potrzebne informacje dotyczące zamówienia wiadomością mailową na Twoją pocztę. Jeśli nie możesz znaleźć takiego maila sprawdź inne foldery w tym Spam. Jeśli dalej nie widzisz takiej wiadomości, skontaktuj się z nami.
 • W jaki sposób rozliczę się z Twisto?
  Możesz zapłacić przelewem bankowym, szybkim przelewem, BLIKIEM a nawet przekazem pocztowym – jak Ci wygodniej. Numer konta do wpłaty otrzymasz mailem wraz z potwierdzeniem złożenia zamówienia.
 • Czy korzystanie z Twisto PayU Płacę Później coś kosztuje?
  Korzystanie z Twisto PayU Płacę Później jest bezpłatne. Pamiętaj jednak by zapłacić za zakupy w ciągu 21 dni. Jeśli tego nie zrobisz, będziemy musieli naliczyć ustawowe odsetki za opóźnienie. Będziemy Ci przypominać o zbliżającym się terminie zapłaty.