Meble.pl to sklep internetowy z artykułami oraz usługami branży meblarskiej prowadzony przez firmę Meble.pl S.A, która swoje początki datuje na 2008 rok. Meble.pl nie zawsze było platformą e-commerce. Do połowy czerwca 2015 roku stanowiło jeden z największych portali informacyjnych branży meblarskiej. Jednak całą jego zawartość wraz z funkcjonalnością postanowiliśmy przenieść do naszego serwisu biznes.meble.pl. Dlaczego?
Od kilku lat z powodzeniem prowadzimy równolegle kilka sklepów internetowych m.in.: centrum.meble.pl, kuchnie.pl, akcesoria.meble.pl, sklejki.pl, osb.pl.
W trosce o komfort zakupów i w oparciu o swoje doświadczenie w e-commerce, połączyliśmy je w jeden sklep internetowy i udostępniliśmy pod rozpoznawalną domeną – meble.pl. Teraz to jedyne takie miejsce w sieci, które oferuje tak szeroki asortyment z branży meblarskiej.
Na meble.pl można wybierać spośród kilkunastu tysięcy mebli znanych marek, artykułów do wyposażenia wnętrz, czy dodatków – ale nie tylko.
Wychodzimy naprzeciw standardom zapewniając surowce (m.in. sklejki, płyty meblowe, płyty OSB, hdf, mdf, laminaty, obrzeża), akcesoria meblowe oraz profesjonalne usługi: rozkrój płyt, CNC, wiercenia, oklejania.
Dzięki intuicyjnym konfiguratorom online w szybki sposób można zamówić meble na wymiar: kuchnie, szafki kuchenne, regały i szafy. Dostępne w ponad 170 dekorach, z różnymi opcjami wykończenia oraz automatycznie dobranymi akcesoriami meblowymi (które można edytować według życzenia). To gwarancja, że zakupione meble będą w pełni do pasowane do naszych wyobrażeń i pomieszczenia, które chcemy wyposażyć. Ponadto oferujemy także szuflady i fronty na dowolny wymiar. Wszystko to w konkurencyjnym terminie realizacji.
Naszym celem jest tworzenie miejsca, które będzie dostarczało produkty i usługi umożliwiające realizację marzeń o profesjonalnie urządzonym domu.
Wciąż się rozwijamy i rozrastamy. Oprócz siedziby głównej Rzeszowie, posiadamy także 4 punkty odbioru Surowców oraz Akcesoriów meblowych znajdujące się w Krakowie, Kielcach, Biłgoraju, Ostrowcu Świętokrzyskim.