• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu
Hettich
×
prev
next
Nowość
-9%
222,42 PLN244,66 PLN
-9%
197,49 PLN217,24 PLN

Hettich online Meble

Akcesoria meblowe to niezbędne elementy usprawniające działanie mebli. Pozwalają one dostosować meble do potrzeb współczesnego człowieka. Przydają się nie tylko kiedy urządzamy dom po raz pierwszy, ale także podczas każdego remontu czy nawet niewielkiej metamorfozy wnętrza. Wybierając je warto zwrócić uwagę na ich jakość oraz materiał wykonania. Znacznie przekłada się to na ich praktyczne zastosowanie. Marka Hettich produkuje różnego rodzaju okłucia- od systemów szuflad i prowadnic poprzez zawiasy, aż po systemy do drzwi przesuwnych i składanych. Firma ta kieruje się w swojej działalności łączeniem inteligentnej techniki, funkcjonalności i designu. Jest synonimem jakości, innowacji i rzetelności. Pozwala to na stworzenie innowacyjnych rozwiązań, które świetnie sprawdzają się w obecnych czasach. Szeroki asortyment różnych akcesoriów Hettich online zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby.


Organizery kuchenne to praktyczne rozwiązanie, które przydaje się w każdej kuchni. Umożliwiają one komfortowe przechowywanie sztućców, noży i innych tego typu akcesoriów potrzebnych w kuchni. Wkłady do szuflad chronią dno przed porysowaniem, co może się zdarzyć podczas zbyt gwałtownego zasuwania lub odsuwania szuflady. Ponadto odpowiednio dobrane wkłady wpływają pozytywnie na estetykę szuflady. Dobrym przykładem są uniwersalne organizery kuchenne Orga Tray 440. Dedykowane są one do szafki o szerokości korpusu 60 cm i głębokości szuflad 45 cm. Wkłady te wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki temu wyróżniają się one eleganckim wyglądem i trwałością. Wykonanie wkładu w kolorze srebrnym sprawia, że doskonale będzie się on komponował zarówno z jasnymi jak i ciemnymi meblami. Istnieje możliwość przycięcia i dopasowania wkładu do wewnętrznych wymiarów szuflady. Pozwoli to na swobodne dostosowanie organizera do własnych potrzeb. Wkład składa się z praktycznych przedziałek, które umożliwią komfortowe i uporządkowane przechowywanie sztućców. Dostępne są także organizery na sztućce z ruchomymi przegródkami. Pozwala to na indywidualną organizację wnętrza szuflady. Te modele dostępne są w kolorze białym lub antracytowym.

Praktyczne zestawy jezdne do drzwi tylnych to elementy niezbędne do komfortowego korzystania z szaf. Zestaw TopLine XL zawiera elementy jezdne prowadzące do drzwi tylnych. Elementy jezdne maja zintegrowaną regulację wysokości. Przeznaczone są one do zastosowania tylko w połączeniu z zestawem Silent System do szaf jedno-, dwu-, trzy- i czterodrzwiowych. Zastosowanie tego zestawu pozwala na szybki montaż elementów prowadzących. W tym przypadku jest możliwa bezstopniowa regulacja elementów prowadzących. Największą zaletą tego systemu jest możliwość wyjątkowo lekkiego i równomiernego przesuwania frontów o dużej powierzchni, a także ciężarze nawet do 80 kg. Doskonale sprawdza się to w zastosowaniu do drzwi przesuwnych w szafach. Amortyzacja zamykania, otwierania, a także w kierunku kolizji montowana jest w sposób niewidoczny. Zastosowanie tego zestawu pozwala na maksymalną swobodę w projektowaniu szaf, oraz regulację na wiele różnych sposobów.

Marka Hettich przygotowała także praktyczne zestawy jezdne do drzwi składanych. Zestaw WingLine dedykowany jest do drzwi dwu skrzydłowych z montażem po lewej stronie. Zawiera on wszystkie niezbędne elementy do 1 drzwi składanych dwuskrzydłowych na lewa stronę. Komplet ten składa się z elementu jezdnego, elementu prowadzącego, a także czterech sztuk zawiasów do drzwi składanych wraz z szablonem do nawierceń.

Bogata oferta różnych akcesoriów meblowych producenta Hettich pozwoli na wybór zgodny z osobistymi preferencjami i potrzebami.

Jak dbać o ekologię w domu?

Jak dbać o ekologię w domu?

Jeśli do tej pory nie po drodze Ci było z ekologią, warto to zmienić jak najszybciej. Wcale nie trzeba przykuwać się łańcuchem do drzewa, by pomóc środowisku. Wystarczą małe zmiany w codziennych przyzwyczajeniach. Pamiętaj, że wśród tylu innych planet Ziemia jest tylko jedna.

Ciekawe rozwiązania w kuchni

Ciekawe rozwiązania w kuchni

Kuchnia to jedno z pomieszczeń domowych tętniących życiem - i to o każdej porze dnia. To właśnie w niej spędzamy sporą ilość czasu na przygotowywaniu posiłków, gotowaniu czy spożywaniu potraw wspólnie z rodziną. Z tego względu kuchnia powinna być nie tylko estetycznie urządzona, ale także nie może zabraknąć w niej funkcjonalnych rozwiązań. Takie działanie pozwoli stworzyć idealną przestrzeń domową, które spełni potrzeby i oczekiwania każdego domownika. Dowiedz się zatem już dziś, jakie ciekawe rozwiązania w kuchni możesz zastosować.

Jak przechowywać przyprawy?

Jak przechowywać przyprawy?

Miłośnicy dobrej kuchni wiedzą jak ważne jest zachowanie aromatu ziół. Jak je przechowywać, aby utrzymać ich świeżość? Jakich błędów należy unikać? Przeczytajcie koniecznie nasz artykuł.