• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Kosze meblowe

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Zakres cenowy

Status

Status

Rodzaj cargo

Rodzaj cargo

Kolor pokrycia produktu

Kolor pokrycia produktu

Mocowanie frontu

Mocowanie frontu

Szerokość szafki

Szerokość szafki

Sposób montażu

Sposób montażu

Ilość poziomów

Ilość poziomów

Rodzaj zastosowanych prowadnic

Rodzaj zastosowanych prowadnic

Regulacja wysokości

Regulacja wysokości

Wysokość produktu

Wysokość produktu

Głębokość szafki

Głębokość szafki

Producenci

Producenci

Kategoria Producenta

Kategoria Producenta
Blum
×

Kosze cargo Blum

Akcesoria meblowe to elementy dopełniające wnętrze. Świetnie sprawdzają się one podczas urządzania domu lub mieszkania, ale także w czasie każdego remontu czy nawet niewielkiej metamorfozy wnętrza. Pozwalają one w łatwy i szybki sposób stworzyć pomieszczenie odpowiadające potrzebom współczesnego człowieka. Dobrym przykładem są kosze do szafek. Prezentowane kosze cargo Blum cechują się dużą funkcjonalnością i estetycznym wyglądem. Firma Blum to znane, innowacyjne przedsiębiorstwo o międzynarodowym zasięgu. Kosze cargo tej marki to doskonałe rozwiązanie do każdej kuchni. Pozwolą one w łatwy sposób stworzyć praktyczne i uporządkowane pomieszczenie. Cechują się uniwersalnym wyglądem, dzięki czemu sprawdzą się do mebli o różnorodnej stylistyce. Zarówno tych klasycznych jak i bardziej nowoczesnych.

Kosze cargo producenta Blum z hamulcem do korpusu to innowacyjne rozwiązanie, obok którego nie można przejść obojętnie. Wykonane są one w kolorze białym lub szarym i mają długość 50 cm z udźwigiem do 20 kg. Kosze te to zestaw elementów do samodzielnego wykonania cargo mini do szerokości korpusu 200 mm i długości prowadnic 500 mm. Składają się one z górnej i dolnej szuflady z dnem oraz prowadnic z hamulcem do montażu po przekątnej, a także ze ścianek tylnych ( 2 sztuki). Rozmieszczenie koszy cargo mini na prowadnicach po przekątnej daje większą stabilizację boczną. Dodatkowo umożliwia to duże obciążenia szafki aż, do 20 kg na szafkę dolną. To doskonałe i bardzo funkcjonalne rozwiązanie do małych wnętrz. Pozwala ono na wykorzystanie nawet najmniejszej wolnej przestrzeni. W tym przypadku bez konieczności rezygnacji ze stabilności i z jakości ruchu można stworzyć dodatkową powierzchnię użytkową. Kosze te zapewniają z systemem szuflad Tandembox jednolity wygląd zastosowanych okuć w każdej kuchni. W tym rozwiązaniu zastosowano pełny wysuw, dzięki czemu wszystkie przedmioty i akcesoria kuchenne są łatwo dostępne, nawet wtedy, kiedy znajdują się w najdalszym narożniku. Dno kosza chroni przed rozsypaniem się sypkich produktów na podłogę. Dzięki temu można w tych koszach umieszczać różne produkty, np. maka, kasza, ryż czy napoje.

Na uwagę zasługuje fakt , że został tu zastosowany adaptacyjny system hamowania Blumotion. Zapewnia on delikatne i ciche zamykanie co jest gwarancją wysokiego komfortu użytkowania. Do wysunięcia kosza potrzebna jest niewielka siła. To duża swoboda i łatwość korzystania z mebli kuchennych.

Warto wspomnieć, że kosze te są dwu poziomowe. To znacznie zwiększa powierzchnię na przechowywanie produktów kuchennych, a dodatkowo jest bardzo wygodne w zastosowaniu. Kosze te zostały też zrobione solidnie, z wysokiej jakości materiałów, dzięki temu zachwycają eleganckim wyglądem i wytrzymałością. Z pewnością pozwolą na wieloletnie użytkowanie. Dożywotnią gwarancją jakości objął producent okucia zastosowane w tym rozwiązaniu. Kosze takie dzięki swojej funkcjonalności z powodzeniem zastępują tradycyjne półki w szafkach kuchennych. Możliwość wysunięcia całego kosza zamontowanego na prowadnicach daje swobodny dostęp do wszystkich przedmiotów i produktów umieszczonych w koszu.

Prezentowane kosze cargo gwarantują wysoki komfort użytkowania mebli. Urządzając wnętrze warto wykorzystać potencjał niewielkich detali właśnie takich jak kosze cargo Blum. Możliwość wysuwania szuflady poza korpus mebla w sposób łatwy i szybki znacznie usprawnia prace, które codziennie wykonujemy w kuchni.

Od inspiracji do zakupu

Ciekawe rozwiązania w kuchni

Ciekawe rozwiązania w kuchni

Kuchnia to jedno z pomieszczeń domowych tętniących życiem - i to o każdej porze dnia. To właśnie w niej spędzamy sporą ilość czasu na przygotowywaniu posiłków, gotowaniu czy spożywaniu potraw wspólnie z rodziną. Z tego względu kuchnia powinna być nie tylko estetycznie urządzona, ale także nie może zabraknąć w niej funkcjonalnych rozwiązań. Takie działanie pozwoli stworzyć idealną przestrzeń domową, które spełni potrzeby i oczekiwania każdego domownika. Dowiedz się zatem już dziś, jakie ciekawe rozwiązania w kuchni możesz zastosować.