• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Kosze Cargo boczny

Filtruj produkty

Zakres cenowy
Zakres cenowy
Status
Status
Rodzaj cargo
Rodzaj cargo
Kolor pokrycia produktu
Kolor pokrycia produktu
Mocowanie frontu
Mocowanie frontu
Szerokość szafki
Szerokość szafki
Sposób montażu
Sposób montażu
Ilość poziomów
Ilość poziomów
Rodzaj zastosowanych prowadnic
Rodzaj zastosowanych prowadnic
Regulacja wysokości
Regulacja wysokości
Wysokość produktu
Wysokość produktu
Głębokość szafki
Głębokość szafki
Producenci
Producenci
Kategoria Producenta
Kategoria Producenta
Długość
Długość
Wysokość
Wysokość
Głębokość
Głębokość
×

Cargo boczne

Akcesoria meblowe to funkcjonalne rozwiązanie, które usprawnia działanie mebli dostosowując je do potrzeb współczesnego człowieka. Jednym z takich akcesoriów są cargo boczne czyli praktyczny zestaw elementów, które pozwolą stworzyć wysuwaną szafkę. Cargo boczne to doskonałe rozwiązanie do nowoczesnych pomieszczeń. Pozwoli na komfortowe przechowywanie różnych produktów potrzebnych w kuchni. Prezentowane cargo boczne dedykowane są do szafek narożnych, do korpusów, do szafek niskich, do stworzenia szuflady na przyprawy itp. Bogata oferta różnych akcesoriów cargo boczne pozwoli na wybór zgodny z indywidualnymi preferencjami i potrzebami.


Cargo mini z hamulcem przeznaczone jest do korpusu o szerokości 20 cm. Składa się on z zestawu elementów do samodzielnego wykonania takich jak: szuflada górna, szuflada dolna z relingami, prowadnice z hamulcem do montażu po przekątnej, ścianek tylnych, a także dna szuflad. Taki zestaw to doskonałe rozwiązanie do małej przestrzeni. Pozwala wykorzystać nawet najmniejszą wolną przestrzeń w kuchni. Bazuje na prowadnicach rozmieszczonych po przekątnej. Daje to większą stabilizację boczną i możliwość dużego obciążenia szafki. Tworzy także dodatkową przestrzeń użytkową bez konieczności rezygnacji ze stabilności i jakości ruchu. W tym rozwiązaniu możliwe jest stworzenie szuflady bocznej o pełnym wysuwie. Gwarantuje to wygodne dotarcie do rzeczy umieszczonych na samym końcu szuflady. Do otwarcia mebli nie jest potrzebna duża siła. Płynny ruch oraz ciche i delikatne zamykanie zapewnia system hamowania Blumotion. Dno szuflady chroni przed przesypywaniem sypkiego produktu. Istnieje możliwość dowolnego pozycjonowania szuflad, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie ich do różnych produktów. Dodatkowo zapewniona jest w tym przypadku dożywotnia gwarancja na okucia. Świadczy to o tym, że system jest solidny i wytrzymały, dzięki czemu posłuży przez wiele lat.

Na uwagę zasługuje także cargo boczne na przyprawy i butelki. Cechuje się ono trzema poziomami i jest dedykowane do szafek o szerokości 15 cm. Cargo jest lakierowane na efekt chrom. Ten system daje możliwość zamontowania dodatkowej półki i uzyskania trzech poziomów. Pozwala on też na zamontowanie przegród do organizacji wewnętrznej. Każdy użytkownik może dopasować ten produkt do indywidualnych potrzeb. Jest to możliwe dzięki dodatkowym półkom i przegrodom do organizacji wewnętrznej. Cały system jest przygotowany do szybkiego montażu w technice CLIP. Przeznaczony jest on do wyposażenia szafek niskich. Takie rozwiązanie znacznie ułatwi przechowywanie przypraw i butelek, np. z oliwą lub olejem w komfortowy i wygodny sposób. Dzięki łatwemu wysuwowi ułatwiony będzie do nich dostęp podczas każdego gotowania.

Ciekawym rozwiązaniem jest też cargo boczne mini na artykuły kosmetyczne i detergenty. Jest ono dwupoziomowe i dedykowane do szafki o szerokości 30 cm. Nie wymaga konieczności mocowania frontu. Wykonane jest w kolorze lakier efekt chrom. Podobnie jak we wcześniejszej opcji także w tym przypadku istnieje możliwość zamontowania dodatkowej półki i uzyskanie trzech poziomów. Można także zamontować przegrody do organizacji wewnętrznej. Cargo boczne na detergenty przeznaczony jest do szafek niskich i do grubości płyty 16-18 mm. Na górnym poziomie można umieścić mniejsze akcesoria do czyszczenia, a na dolnym, który jest szerszy zmieszczą się ręczniki papierowe, szczotki, gąbki czy butelki ze środkami czystości.

Tak duża oferta różnych cargo bocznych zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby i pozwoli w łatwy i szybki sposób dobrać odpowiednie rozwiązanie do swoich oczekiwań.
Od inspiracji do zakupu

Ciekawe rozwiązania w kuchni

Ciekawe rozwiązania w kuchni

Kuchnia to jedno z pomieszczeń domowych tętniących życiem - i to o każdej porze dnia. To właśnie w niej spędzamy sporą ilość czasu na przygotowywaniu posiłków, gotowaniu czy spożywaniu potraw wspólnie z rodziną. Z tego względu kuchnia powinna być nie tylko estetycznie urządzona, ale także nie może zabraknąć w niej funkcjonalnych rozwiązań. Takie działanie pozwoli stworzyć idealną przestrzeń domową, które spełni potrzeby i oczekiwania każdego domownika. Dowiedz się zatem już dziś, jakie ciekawe rozwiązania w kuchni możesz zastosować.