Sklep online działa bez zmian. Usługa pobrań (płatność u kuriera) została czasowo wstrzymana.
Odbiory osobiste, wysyłki kurierskie, pocztowe i paczkomatowe realizujemy bez opóźnień.
  • Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Prowadnice do drzwi

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Zakres cenowy

Status

Status

Producenci

Producenci

Typ drzwi

Typ drzwi

Materiał

Materiał

Materiał frontu

Materiał frontu

Ilość skrzydeł drzwi

Ilość skrzydeł drzwi

Kolor pokrycia produktu

Kolor pokrycia produktu

Front - GRUBOŚĆ

Front - GRUBOŚĆ

Kategoria Producenta

Kategoria Producenta

Typ elementu

Typ elementu

Front - WAGA Maksymalna

Front - WAGA Maksymalna

Długość toru, prowadnicy

Długość toru, prowadnicy

Front - SZEROKOŚĆ Maksymalna

Front - SZEROKOŚĆ Maksymalna
×

Zestawy do drzwi przesuwnych przejściowych

Zestawy i uchwyty do drzwi przesuwnych to bardzo funkcjonalne akcesoria meblowe. Znacznie zwiększają one funkcjonalność drzwi przesuwnych. Wybierając je warto wziąć pod uwagę ich jakość, materiał z jakiego zostały wykonane i ich praktyczne zastosowanie. Prezentowane zestawy do drzwi przesuwnych przejściowych oraz uchwyty sprawiają, że użytkowanie mebli jest łatwe, wygodne i komfortowe. Bogata oferta różnych akcesoriów pozwoli na wybór zgodny z osobistymi preferencjami i potrzebami.

Zestawy do drzwi przesuwnych to kompleksowe rozwiązanie. Świetnie nadają się one do drzwi z płyty meblowej, drewna, metalu, oraz kompozytów. Dobrym przykładem może być zestaw Herkules. Nadaje się on do drzwi przejściowych. Główną zaletą tego systemu jest brak dolnego toru. Dzięki temu możliwy jest montaż drzwi przesuwnych pomiędzy pomieszczeniami. Zestaw ten znajduje zastosowanie w przypadku drzwi o ciężarze do 120 kg. Grubość drzwi to minimum 16 mm, a ich maksymalna szerokość :1000 mm. W przypadku tego zestawu istnieje możliwość zastosowania jednoczesnego przesuwu Symetric, który umożliwi jednoczesny przesuw dwóch skrzydeł drzwi nadając zabudowie funkcjonalność i wygodę. Dostępne są różne takie zestawy do drzwi przesuwnych. Dzięki temu z łatwością można dobrać odpowiedni zestaw do drzwi, z których korzystamy.

Wśród prezentowanych akcesoriów meblowych dostępne są także maskownice do zestawu do drzwi przesuwnych przejściowych. Profile takie doskonale maskują elementy zastosowanego systemu (wózki i prowadnicę). Dzięki temu zabudowa zyskuje estetyczny wygląd. Maskownice te wykonane są z aluminium. Powierzchnia maskownicy jest anodowana, w kolorze srebrnym. Maskownice dostępne są w różnych długościach. Oferowane są do niej także zaślepki w kolorze szarym.

Do systemu drzwi przesuwnych przejściowych bez dolnego toru, warto zastosować wózek. Oferowany wózek HS60 zrobiony został z tworzywa sztucznego z użyciem łożysk cichobieżnych. Zastosować go można do drzwi przejściowych z drewna , kompozytów, ale także płyty lub metalu.

Na uwagę zasługuje także tor do drzwi przesuwnych. Wykonany został z aluminium w kolorze srebrnym. Tor do systemu Alu-Profil cechuje się równą, cichą, a także długotrwałą pracą. Jest on bardzo trwały i wytrzymały co zostało potwierdzone przez producenta 5 letnią gwarancją na bezawaryjną pracę systemu jezdnego.

Warto wspomnieć także o uchwytach do drzwi, które pozwolą nadać meblom indywidualny charakter. Uchwyty meblowe są nie tylko bardzo funkcjonalne, pozwalając zachować fronty w czystości, ale także pomogą spersonalizować wygląd całego pomieszczenia. Metalowy uchwyt do drzwi z serii systemu do drzwi przesuwnych cechuje się uniwersalnym wyglądem. Uchwyt o klasycznym kształcie pokryty został czarną powłoką wykonana w procesie malowania proszkowego. Powłoka, która została wykonana w tej technologii posiada dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, a także zapobiega osadzaniu się kurzu. Taki uchwyt uatrakcyjni wygląd drzwi i pozwoli dokonać dyskretnej metamorfozy pomieszczenia.

Ciekawym rozwiązaniem jest także metalowy uchwyt wpuszczany do drzwi. To uchwyt do drzwi przesuwnych Design Line. Uchwyt wpuszczany można zastosować zarówno do wewnątrz jak i od zewnątrz. Zastosowanie od strony wewnętrznej umożliwia skorzystanie z jak najmniejszej zakładki pomiędzy drzwiami, a ścianą w celu zamknięcia drzwi od wewnątrz. Uchwyt ten także został pomalowany proszkowo na kolor czarny. Taki uchwyt wspaniale prezentuje się w drzwiach. Świetnie nadaje się do pomieszczeń urządzonych nowocześnie i stylowo.

Prezentowane akcesoria meblowe sprostają nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Charakteryzują się one wysoką funkcjonalnością, estetyką i dużą wytrzymałością. Pozwolą usprawnić korzystanie z drzwi przesuwnych przejściowych jednoskrzydłowych. Świetnie nadają się do wszystkich wnętrz. Doskonale odpowiadają na potrzeby współczesnego człowieka.Od inspiracji do zakupu