• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Wyposażenie przedpokoju

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Status

Status

Rodzaj wyposażenia przedpokoju

Rodzaj wyposażenia przedpokoju

Marki

Marki
×
prev
next
9,00 - 81,00 PLN
prev
next
37,00 PLN
prev
next
43,00 PLN
prev
next
4 899,00 PLN
prev
next
57,00 - 73,00 PLN
prev
next
37,00 PLN
prev
next
4 899,00 PLN
prev
next
999,00 PLN
prev
next
15,00 - 72,00 PLN
prev
next
-20%
552,00 PLN690,00 PLN

Wyposażenie przedpokoju

Przedpokój jest pierwszym wnętrzem, które ukazuje się domownikom oraz gościom po wejściu do domu, dlatego jego urządzenie jest równie ważne, co aranżacja innych pomieszczeń. Można uznać, że w pewien sposób rzutuje na całe wyobrażenie domu — styl, w jakim jest wykończony, a także gust, jaki posiadają osoby w nim mieszkające. Podczas urządzania tego reprezentacyjnego wnętrza warto pamiętać nie tylko o zachowaniu poczucia wysokiej estetyki, ale również o znalezieniu punktu równoważącego poziom spójności pomiędzy przedpokojem a innymi pomieszczeniami. Istotnymi kwestiami w przestrzeni przedpokoju są przede wszystkim ponadprzeciętna funkcjonalność, jak i swoboda ruchu — należy w taki sposób rozplanować pomieszczenie, aby nie utrudniały komunikacji. Zakupione meble oraz dodatki powinny współgrać z ustalonym wcześniej wystrojem domu. W taki sposób stworzą Państwo wnętrze, które nie tylko wywoła zachwyt, ale nawet gościom pozwoli poczuć się jak u siebie w domu.

Przedpokój jest częścią reprezentacyjną, niejako przedsmakiem naszego mieszkania — powinien zapewniać komfortowe wejście do domu. Szczególnie ważną kwestią są jego wielkość oraz umeblowanie, a także dodatkowe dekoracje. Nie może być miejsce zbyt ciasnym — tam witamy gości, odbieramy ich okrycia, które należy odwiesić na wieszaku lub w głębokiej szafie. Dodatkowo należy upewnić się, że w przedpokoju znajdzie się pewnego rodzaju blat oraz lustro. Na blacie będą Państwo mogli odłożyć kluczki, telefon, torebkę lub zakupy podczas ubierania się, lub rozbierania. Ponadto warto zainwestować w lustro większych gabarytów, które pozwoli na przejrzenie się przed wyjściem i ewentualne poprawienie stylizacji — panie, które trzymają w przestrzeni przedpokoju kosmetyki, będą mogły dokonać drobnych poprawek.

W urządzaniu przedpokoju ważnym zadaniem jest dobre rozplanowanie przestrzeni oraz jej funkcjonalne umeblowanie. Warto zastanowić się nad pojemną szafą, która będzie na tyle duża, aby zmieścić wierzchnie okrycia domowników, które są używane na co dzień oraz płaszcze i kurtki gości. W zabudowanej szafie z kilkoma dodatkowymi półkami można również umieścić przybory do pielęgnacji butów, szaliki, czapki czy rękawiczki. Ponadto na najwyższych półkach można umieścić wszelkie sprzęty przeznaczone do rekreacji oraz uprawiania sportu. Ponadto obok szafy warto mieć ustawiony wieszak, na którym można zostawić do wyschnięcia mokre nakrycia.

Z drobniejszych elementów wyposażenia przedpokoju nie wolno Państwu zapomnieć o parasolniku, do którego można odłożyć mokre parasole i zostawić je do wyschnięcia. W małych przedpokojach przydadzą się półki lub niewielkie konsolki, na których można odłożyć kluczyki lub korespondencję. W płytszych wnękach warto umieścić obrazki lub zdjęcia, które stworzą ciekawą przestrzeń. Dzięki wprowadzeniu interesujących elementów wyposażenia do aranżowanego wnętrza stworzysz przepiękne wnętrze, które jest urządzone kreatywnie, oszczędnie, a zarazem stylowo. Meble.pl podążając za duchem czasu, bezustannie proponuje Państwu przydatne akcesoria, które zdecydowanie ułatwią wykonywanie codziennych obowiązków.

Jednym z ważniejszych elementów wyposażenia przedpokoju, który pozwala nam zadbać o porządek pomieszczenia, jest wycieraczka — zbiera zabrudzenia oraz w minimalnym stopniu pochłania wilgoć. Poza tym może pełnić funkcję dekoracyjną. Aby wybrać perfekcyjną wycieraczkę, muszą Państwo skupić swoją uwagę na wysokiej jakości materiale, stopniu antypoślizgowemu oraz designie. Wystrój przedpokoju to duże wyzwanie aranżacyjne, dlatego warto zastosować się do przedstawionych Państwu porad i inspiracji do jego urządzenia.

Na koniec warto wspomnieć, że ładnie i estetycznie urządzony przedpokój jest wizytówką naszego domu. Wprowadzenie do przestrzeni wysokiej jakości produktów, które są wykończone z dbałością o niemal każdy szczegół, z pewnością podniesie poziom estetyki pomieszczenia, jak i wzmocni poziom jego funkcjonalności. Elegancja i praktyczności elementów wyposażenia z meble.pl decyduje o ich zakupie — są to dwie najważniejsze cechy, które gwarantują Państwa zadowolenie z dokonanego wyboru.

Od inspiracji do zakupu