• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Wyposażenie przedpokoju Wycieraczki

Filtruj produkty

Zakres cenowy
Zakres cenowy
Status
Status
Rodzaj wyposażenia przedpokoju
Rodzaj wyposażenia przedpokoju
Marki
Marki
Długość
Długość
Wysokość
Wysokość
Głębokość
Głębokość
wycieraczka-
Polecamy również:
×
Stojak na parasole RUBBER BOOTS - biały Stojak na parasole RUBBER BOOTS - biały Stojak na parasole RUBBER BOOTS - biały Stojak na parasole RUBBER BOOTS - biały Stojak na parasole RUBBER BOOTS - biały Stojak na parasole RUBBER BOOTS - biały Stojak na parasole RUBBER BOOTS - biały Stojak na parasole RUBBER BOOTS - biały Stojak na parasole RUBBER BOOTS - biały
prev
next
Parasolnik ANTIFONE Parasolnik ANTIFONE
prev
next
Parasolniki GINKO - biały Parasolniki GINKO - biały
prev
next
Parasolniki GINKO - złoty Parasolniki GINKO - złoty
prev
next
Parasolnik IRESH 776 Parasolnik IRESH 776
prev
next
Parasolnik IRESH 777 Parasolnik IRESH 777
prev
next
Parasolnik GRACEFUL Parasolnik GRACEFUL
prev
next
Parasolnik GOTLAND Parasolnik GOTLAND
prev
next
Stojak na parasolki AFRICA Stojak na parasolki AFRICA
prev
next
Parasolnik TROPIC Parasolnik TROPIC
prev
next
Parasolnik ALAMBRA Parasolnik ALAMBRA
prev
next
Parasolnik ARES Parasolnik ARES
prev
next
Parasolnik ARES
361 PLN
Parasolnik CONGO Parasolnik CONGO
prev
next
Parasolnik HAMMEL - złoty Parasolnik HAMMEL - złoty
prev
next

Wycieraczki pod drzwi

Wycieraczka pozwala na utrzymanie porządku w domu oraz jednocześnie jest wizytówką, która od samego progu będzie ukazywała niepowtarzalną atmosferę oraz styl wnętrza. Jednak, aby spełnić wymienione funkcje wycieraczka, musi być odpowiednio wykonana. Wycieraczki dobiera się do ich zastosowań. Zazwyczaj mamy inną wycieraczkę pod drzwiami wejściowymi w domu, inną przed drzwiami na piętrze, a jeszcze inną w pomieszczeniu użytkowości publicznej. Dlatego podstawowe rodzaje wycieraczek można podzielić na dwa typy: wycieraczki domowe oraz wycieraczki obiektów publicznych.

Wycieraczki domowe to typ wycieraczek, który posiada niezwykle dużą różnorodność. Do ich wyrobu stosuje się innowacyjne materiały. Wielkość oraz charakter wycieraczki dostosowuje się przede wszystkim do potrzeb konkretnego domu. Podstawową cechą wycieraczek powinno być dokładne pochłanianie brudu oraz wilgoci — oczyszczanie obuwia z kurzu i drobnych zanieczyszczeń. Natomiast druga kategoria, czyli wycieraczki przeznaczone do obiektów publicznych stosowane są przede wszystkim przed wejściami do ruchliwych budynków, np.: przed hotelami lub urzędami. W tej grupie mogą znajdować się wycieraczki metalowe z osadnikami lub wysokie wycieraczki gumowe ze specjalnymi otworami. Tak specyfikowane wycieraczki powinny być niezwykle wytrzymałe oraz o sporych rozmiarach. Rzadko stosowane są na nich ozdobniki i dekoracje.

Jednym z podstawowych kryteriów podczas wyboru wycieraczki powinno być precyzyjne wykonanie oraz estetyczne wykończenie. Na stronie internetowej meble.pl znajdziecie Państwo wycieraczkę wykonaną z grubego splotu szorstkiego włókna. Ma ona wysoką zdolność do wchłaniania wody oraz zbierania nawet drobnych zanieczyszczeń — jednocześnie dość szybko się zużywa. Wycieraczki układane są przez producentów na stabilizujących podkładkach z tworzyw sztucznych. Dostępne są modele pełne oraz modele ażurowe. Zdecydowanym plusem takiego typu tkaniny jest możliwość dowolnego zabarwienia wycieraczki, np.: dodanie obrazka lub napisu, który będzie witał gości jeszcze przed otwarciem drzwi. Kolejny typ wycieraczki to wycieraczka gumowa, która charakteryzuje się wysokim stopniem trwałości, odporności na zabrudzenia oraz wilgoć. Ostatnia kategoria to wycieraczki z tworzyw sztucznych, które mogą przypominać sztuczną trawę, jak i wycieraczki z ostrymi igiełkami, które są odporne na wilgoć oraz są niezwykle proste do utrzymania.

Jak ważna jest trwała, praktyczna, a zarazem estetyczna wycieraczka pod drzwi, z pewnością wie każda pani domu — szczególnie w takich sezonach, jak: wiosna, jesień oraz zima. Praktyczne wycieraczki wewnętrzne nie są narażone na aż taką eksploatację jak jej zewnętrzne odpowiedniki. Wycieraczki, które są przeznaczone do przedpokoi, klatek schodowych oraz zamkniętych przedsionków przyciągają uwagę mniej formalnym wizerunkiem. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo również wycieraczki okolicznościowe, które nawiązują do konkretnych okazji lub świąt.

Barwne, wzorzyste wycieraczki do przestrzeni przedpokoju pasują do mieszkań, których wystrój inspirowany jest stylem boho lub orientalnym. Z kolei, jeśli urządzamy pokój w stylu prowansalskim i klasycznym, powinny wyróżniać się ciepła oraz pastelową kolorystyką z motywami roślinnymi i kwiatowymi.

Od inspiracji do zakupu

Parasolnik – niezbędnik na jesienną niepogodę

Parasolnik – niezbędnik na jesienną niepogodę

Jesień ma swój nieodparty urok – złote liście wirujące na wietrze, zapach lasu i zbieranie grzybów oraz coraz dłuższe wieczory. Jesienny deszcz także może mieć swój klimat, jednak po powrocie do domu trzeba sobie jakoś poradzić z ociekającym wodą parasolem. Jak? Już spieszymy z podpowiedzią.

Jak urządzić salon w stylu francuskim?

Jak urządzić salon w stylu francuskim?

Styl francuski we wnętrzach to pałacowy szyk, przepych i blask. Jest on zupełnym przeciwieństwem takich stylów jak industrialny, minimalistyczny czy skandynawski. I choć te wymienione sposoby urządzania wnętrz cieszą się niesłabnącą popularnością, nie każdemu się podobają. Jeśli i Tobie z nimi nie po drodze, może właśnie dla Ciebie jest stworzony styl francuski? Przeczytaj artykuł, by dowiedzieć się, co zrobić, by w Twoim salonie zapanowała “Francja elegancja”.