• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Pojemniki na śmieci do zabudowy

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Status

Status

Producenci

Producenci

Materiał

Materiał

Kolor pokrycia

Kolor pokrycia

Kategoria Producenta

Kategoria Producenta

Pokrywa

Pokrywa

Mocowanie frontu

Mocowanie frontu

Rodzaj zastosowanych prowadnic

Rodzaj zastosowanych prowadnic

Ilość pojemników

Ilość pojemników

Głębokość szafki

Głębokość szafki

Szerokość szafki

Szerokość szafki

Szerokość produktu

Szerokość produktu

Wysokość produktu

Wysokość produktu

Pojemność

Pojemność

Mocowanie do frontu

Mocowanie do frontu
Rejs
×

Kosz na śmieci Rejs

Kosze na śmieci to akcesoria niezbędne w każdym domu. Dzięki nim możliwe jest utrzymanie wnętrza w czystości. Kosze na śmieci umieszcza się zazwyczaj we wnętrzu szafki kuchennej. Wybierając kosz na śmieci, warto zwrócić uwagę na materiał z jakiego został wykonany. Wpływa on na wytrzymałość tego akcesorium kuchennego, ale także na jego estetykę. Nie mniej ważna są mechanizmy, na których zamontowane są kosze na śmieci. Pozwalają one na komfortowe wysuwanie i wsuwanie kosza do wnętrza szafki. Prezentowane kosze na śmieci marki Rejs cechują się wysoką jakością i estetycznym wyglądem. Firma ta to jedna z wiodących marek sektora akcesoriów meblowych w Europie. Specjalizuje się w produkcji akcesoriów meblowych, które doskonale nadają się do nowoczesnej kuchni. Bogata oferta różnych koszy na śmieci tego producenta pozwoli na wybór zgodny z osobistymi potrzebami i preferencjami.

Podwójny kosz na śmieci Rejs to idealne rozwiązanie do nowoczesnej kuchni. Umożliwia on wstępną segregację odpadów. Wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego w kolorze srebrnym. Z zewnątrz kosz wygląda bardzo prosto i gustownie. W środku znajdują się dwa pojemniki w kolorze niebieskim i zielonym. To pozwoli na oddzielenie suchych odpadów od mokrych. Dzięki szczelnej pokrywie możliwe jest niedopuszczenie do wydostawania się przykrych zapachów z wnętrza kosza na zewnątrz. Pojemnik instaluje się we wnętrzu szafki. Przy otwieraniu frontu pojemnik wyjeżdża z korpusu, a pokrywa unosi się do góry.

Na uwagę zasługują także uniwersalne kosze na śmieci z prowadnicami kulkowymi pełnego wysuwu. Taki kosz można umieścić w dowolnym miejscu w kuchni. Wykonany jest z tworzywa sztucznego. Cały system jezdny został natomiast zrobiony z metalu. Kosz ma kolor srebrny z jaśniejszą pokrywą. Stelaż jest lakierowany na kolor srebrny. Zamontowanie takiego kosza na prowadnicach pełnego wysuwu sprawia, że korzystanie z tego kosza jest bardzo wygodne i komfortowe. Taki pojedynczy kosz to doskonałe rozwiązanie do niewielkiej kuchni.

Ciekawym rozwiązaniem są potrójne lub poczwórne pojemniki na odpady. Takie modele doskonałe są do wstępnej selekcji odpadów na kilka frakcji. Zastosowanie wybranego modelu pojemnika pozwoli szybko i w łatwy sposób podzielić odpady kuchenne na suche czyli: papier, szkło, tworzywo sztuczne, a także mokre czy organiczne. Każdy z pojemników ma pokrywy i plastikowe uchwyty, dzięki którym łatwo jest wynosić kosz by wyrzucić śmieci. Przeznaczone są one do szuflad o głębokości L-450 mm oraz L-500 mm. Taki pojemnik składający się z trzech lub czterech kubłów pozwoli na jak najlepsze zagospodarowanie wolnego miejsca w kuchennej szafce. Wykonany z trwałego tworzywa sztucznego będzie służył przez bardzo długo. Nawet po wielu latach użytkowania nadal zachwycać będzie swoim nienagannym wyglądem i praktycznym zastosowaniem.

Warto wspomnieć także o potrójnych pojemnikach na odpady bez mocowania frontu. Wyposażony jest on w prowadnice kulkowe pełnego wysuwu z dociągiem. Produkt wykonany jest z tworzywa sztucznego oraz z metalu. Dodatkowo pojemnik ma stabilne metalowe uchwyty. Ładowność kosza wynosi do 15 kg. Pojemność wiader 1 x 20 l i 2 x 9 l. Pojemnik montowany jest do dna korpusu. Kosze wyposażone są w praktyczną pokrywę, która zabezpiecza przed wydostawaniem się brzydkich zapachów. Zastosowanie takiego pojemnika pozwoli na jak najlepsze wykorzystanie wolnego miejsca. Umieszczony jest on na wygodnych prowadnicach, dzięki czemu łatwo wysuwa się i wsuwa do wnętrza szafki.

Prezentowane kosze na śmieci marki Rejs to doskonałe rozwiązanie do każdej kuchni. Zastosowane do ich produkcji materiały - wysokiej jakości tworzywo sztuczne i metal gwarantują ich trwałość i piękny wygląd. Ponadto wykorzystane w przypadku tych pojemników mechanizmy znacznie zwiększają komfort korzystania z pojemników i umożliwiają selekcję odpadów.

Od inspiracji do zakupu