• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Prowadnice meblowe

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Zakres cenowy

Status

Status

Rodzaj prowadnic

Rodzaj prowadnic

Funkcje dodatkowe prowadnic

Funkcje dodatkowe prowadnic

Wysuw prowadnicy

Wysuw prowadnicy

Maksymalne obciążenie prowadnicy

Maksymalne obciążenie prowadnicy

Produkt

Produkt

Kolor pokrycia

Kolor pokrycia

Producenci

Producenci

Materiał

Materiał

Grubość profilu prowadnicy

Grubość profilu prowadnicy

Wysokość profilu prowadnicy

Wysokość profilu prowadnicy

Kategoria Producenta

Kategoria Producenta

Długość

Długość

Wysokość

Wysokość

Głębokość

Głębokość
tworzywo sztuczne
×

Prowadnice z tworzywa sztucznego

Szuflady to jedne z najczęstszych elementów meblowych. Spotykane są w szafkach, komodach, a nawet w łóżkach. Ich dużą zaletą jest możliwość przechowywania przeróżnych naszych przedmiotów, w wyjątkowo wygodny sposób. Wysuwając szufladę mamy bowiem dostęp do całej jej zawartości, dzięki czemu nie musimy sięgać głęboko do jej wnętrza i przeszukiwać całości robiąc przy tym niemały bałagan. Jednak każda szuflada musi posiadać odpowiednie elementy montażowe, dzięki którym może we właściwy sposób funkcjonować. Najważniejszym spośród wszystkich elementów szuflady są prowadnice. To właśnie dzięki nim jest możliwe bezproblemowe wysuwanie i wsuwanie szuflady. W przeciwnym razie korzystanie z szuflady byłoby niemożliwe. W ofercie naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy prowadnice z tworzywa sztucznego w różnych wariantach, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający spośród naszych klientów będą mogli odnaleźć odpowiednie prowadnice do szuflad, które nie będą nastręczać żadnych problemów w trakcie korzystania z nich.

Ponieważ akcesoria te pełnią niezwykle ważną funkcje, w naszej ofercie proponujemy prowadnice wykonane z wielu różnych surowców. Zdecydowanie najpopularniejsze są prowadnice metalowe, jednak często przyczyniają się one do nadmiernego zużywania rolek. W związku z tym przygotowaliśmy również prowadnice z tworzywa sztucznego, które mogą temu zapobiec, oferując równie doskonałą użyteczność, co te metalowe. Stosowanie tego typu rozwiązań jest zatem bardzo dobrym wyborem. Ponadto prowadnice z tworzywa sztucznego odporne są na korozję, co również przyczynia się do zalet, jakie oferuje ich stosowanie.

Prowadnice z tworzywa sztucznego oferowane w naszym sklepie internetowym są bardzo trwałe. To główna obawa osób, które opowiadają się za innymi rozwiązaniami. Nie ma jednak powodu do zmartwień, ponieważ użyte do produkcji naszych prowadnic tworzywo jest niezwykle trwałe, solidne i odporne na uszkodzenia. Dużą zaletą tego typu prowadnic jest niska hałaśliwość. Dzięki temu wysuwanie szuflad odbywa się w cichy i niemal bezgłośny sposób. Rozwiązanie to sprawdza się zatem doskonale wśród mebli do dziecięcego pokoju, dzięki którym rodzice mogą swobodnie przemieszczać się po pokoju dziecka i układać w szufladach jego ubranka czy zabawki, w trakcie gdy ono śpi.

W ofercie naszego sklepu prezentujemy systemy prowadnic od producenta Blum, który specjalizuje się w tworzeniu prowadnic zapewniających płynny ruch i odporności na duże obciążenia, dlatego w szufladach będziemy mogli przechowywać wiele różnorodnych przedmiotów. Rozwiązanie to może sprawdzić się wśród wielu różnorodnych mebli, wykonanych z rozmaitych surowców. W ofercie znajdziemy także elementy niezbędne do montażu prowadnic, dzięki którym właściwie je przymocujemy i zapewnimy prawidłowe ich działanie.

Prowadnice z tworzywa sztucznego to elementy, dzięki którym szuflady będą działać bez zarzutu, a korzystanie z mebli stanie się komfortowe i bezproblemowe. Dzięki wysokiej jakości i trwałości materiału z jakiego zostały wykonane, każda konstrukcja stanie się solidna i trwała. Dzięki szerokim możliwościom wyboru dopasujemy odpowiednie elementy do naszych indywidualnych potrzeb oraz konkretnych mebli. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty prowadnic. Posiadamy również elementy wykonane z innych materiałów. W naszej ofercie znajdują się również prowadnice przeznaczone do drzwi oraz do stołów. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nasz zespół służy pomocą i chętnie udzieli szczegółowych odpowiedzi.

Od inspiracji do zakupu