• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Uchwyty Meblowe

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Status

Status

Rodzaj uchwytu

Rodzaj uchwytu

Kolor pokrycia produktu

Kolor pokrycia produktu

Styl wykonania

Styl wykonania

Producenci

Producenci

Rozstaw otworów

Rozstaw otworów

Materiał

Materiał

Kategoria Producenta

Kategoria Producenta
wpuszczane Gamet
×

Uchwyty wpuszczane Gamet

GAMET to jeden z liderów, który ukształtował się na rynku krajowym w segmencie dekoracyjnych akcesoriów meblowych oraz budowlanych. W asortymencie marki mogą Państwo znaleźć: uchwyty meblowe, gałki, nóżki do mebli, klamki, prowadnice oraz wieszaki. GAMET jest szeroko znaną i dobrze rozpoznawalną firmą również na wielu rynkach europejskich, a to wszystko dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii, doskonałej jakości produktów oraz współpracy ze znanymi projektantami.

Jakie rodzaje uchwytów najlepiej sprawdzą się w Państwa domu? Z pewnością uchwyty mają ogromny wpływ na charakter oraz styl całego domu, dlatego nie należy bagatelizować ich wyboru. Odpowiednio dopasowane nadają meblom nowego, niezwykle wyrazistego charakteru, jednocześnie wpływając na funkcjonalność przestrzeni użytkowej. Warto dokładnie zastanowić się nad efektem, jaki chcą Państwo uzyskać. Tradycyjne uchwyty ze względu na swoją uniwersalność oraz bogactwo dostępnych wzorów sprawdzą się idealnie w każdym pomieszczeniu. W naszej ofercie znajdą Państwo mnóstwo uchwytów o różnorodnych stylach, kolorach, kształtach oraz rozmiarach. Uchwyty tego typu można w każdej chwili łatwo wymienić pod warunkiem, że nowe modele będą miały identyczny rozstaw nawierceń. Alternatywą dla wspomnianych rozwiązań z pewnością są uchwyty relingowe, które sprawdzą się zarówno w przestrzeniach nowoczesnych, jak i klasycznych. Uchwyty relingowe można zamontować zarówno poziomo, jak i pionowo — warto wiedzieć, że są to uchwyty niezwykle komfortowe w użytkowaniu.

Ciekawym rozwiązaniem jest wprowadzenie do przestrzeni domu gałek — zazwyczaj stylizowanych na styl retro i vintage. Ponieważ są to elementy stylizowane, najczęściej umieszczane w kuchniach klasycznych — idealnie prezentują się w wąskich szufladach, w których tradycyjne uchwyty nie wyglądałyby zbyt dobrze. Jednakże gałki nie sprawdzą się tak dobrze w przypadku mocno obciążonych szuflad i dużych frontów. Marka GAMET oferuje również uchwyty tradycyjne w identycznym stylu oraz wzorze, dzięki czemu stworzą Państwo spójny komplet. Gałki mogą być wykonane ze stali nierdzewnej, cynku, mosiądzu, marmuru, ceramiki oraz szkła. Interesującą alternatywą z pewnością są gałki srebrne oraz gałki złote.

Uchwyty wpuszczane we fronty ostatnimi laty cieszą się rosnącą popularnością, ponieważ są ciekawą alternatywą dla uchwytów o charakterze tradycyjnym. Wspomniane uchwyty idealnie będą wyglądać w pomieszczeniach w stylu nowoczesnym. Mogą być jednakowo długie — na całą szerokość szafki lub wręcz przeciwnie — krótkie, które nie będą zbytnio rzucać się w oczy. W prawidłowo zamontowanym uchwycie wpuszczanym nasze palce powinny swobodnie wsuwać się w uchwyt — jego chwytanie powinno być pewne, a co za tym idzie łatwe. Opisywane uchwyty z pewnością pomogą Państwu podkreślić elegancką formę oraz wyjątkowy design poszczególnych mebli. Niezwykle wrażenie robią długie na całą szerokość szafki uchwyty relingowe, które świetnie wpisują się w ducha innowacyjnego minimalizmu.

Serdecznie zachęcamy Państwa do przeglądnięcia bogatej kolekcji uchwytów wpuszczanych GAMET zaprezentowanej na stronie sklepu internetowego meble.pl — te minimalistyczne uchwyty wtopią się we fronty szafek kuchennych, dzięki czemu idealnie sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach. Będą interesującym dodatkiem — warto pamiętać, że uchwyty wpuszczane mogą przybierać formy okręgów, kwadratów, a nawet prostokątów.

Udanych zakupów!

Od inspiracji do zakupu