• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Organizery kuchenne

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Zakres cenowy

Status

Status

Producenci

Producenci

Kategoria Producenta

Kategoria Producenta

Szerokość szafki

Szerokość szafki

Głębokość szuflady

Głębokość szuflady

Kolor pokrycia

Kolor pokrycia

Długość prowadnic

Długość prowadnic

Wysokość boku szuflady

Wysokość boku szuflady

Element organizera

Element organizera

Długość

Długość

Wysokość

Wysokość

Głębokość

Głębokość
Blum
×
prev
next
prev
next

Wkłady do szuflad Blum

Wkłady do szuflad należą do grupy bardzo funkcjonalnych akcesoriów meblowych. Sprawdzają się one zwłaszcza w przypadku mebli kuchennych. Obecnie kiedy zamiast tradycyjnych szafek coraz częściej wybieramy praktyczne i komfortowe szuflady oferujące pełny wysuw i duży udźwig, warto też zadbać o odpowiednią organizację ich wnętrza. Wkłady do szuflad pozwalają na komfortowe przechowywanie różnych przedmiotów i akcesoriów używanych w kuchni. Mogą mieć one różną formę, np. przegródek, listew czy klasycznych wkładów na sztućce, które pozwolą odpowiednio zorganizować wnętrze szuflady. Dzięki nim w szufladach panuje ład i porządek. Prezentowane wkłady do szuflad sprawią, że każdy z przedmiotów przechowywanych w szufladzie będzie miał swoje miejsce. Cechują się one trwałością i wytrzymałością oraz estetycznym wyglądem. Dzięki temu nie tylko posłużą na wiele lat użytkowania, ale także będą stanowić integralny i elegancki element wyposażenia mebla.


Elastyczne systemy podziału wewnętrznego szuflad to doskonałe rozwiązanie do każdej szuflady. Pozwalają one optymalnie wykorzystać przestrzeń i zachować porządek. Systemy te składają się z wyjmowanych przegródek i pojemników ze stali nierdzewnej, łączonej tworzywem sztucznym, który jest odporny na zarysowania. Jeden taki zestaw zawiera 4 pojemniki, 2 elastyczne przegródki, 4 złączniki, 3 podłużne listwy oraz 6 listew poprzecznych. Taki zestaw pozwoli na komfortowe przechowywanie sztućców roboczych. Pojemniki można myć w zmywarce co jest dodatkowym udogodnieniem. Przegródki wykonane ze stali nierdzewnej nie tylko cechują się estetycznym wyglądem, ale także są odporne na wszelkie uszkodzenia, co daje gwarancję ze systemy takie posłużą przez wiele lat użytkowania.

Ścianki wewnętrzne i przegródki pozwalają jeszcze dokładniej zaplanować wnętrze szuflad, oraz przechowywanych w nich przedmiotów. Umożliwiają one tworzenie odrębnych boksów, które ułatwią segregację różnych przedmiotów w jednej szufladzie. Dobrym przykładem są przegródki poprzeczne wykonane z tworzywa sztucznego w kolorze ciemnoszarym. Razem z wyjmowanymi pojemnikami ze stali nierdzewnej w kolorze inox tworzą one elastyczny system podziału wewnętrznego szuflad. To efektowne rozwiązanie, które w komfortowy sposób pozwoli zorganizować wnętrze każdej szuflady.

Podobny efekt pozwalają uzyskać listwy poprzeczne dedykowane do szuflad Tandembox z wysokim frontem. Listwa taka wykonana jest z aluminium w kolorze brunatno-czarnym. Taka listwa to wysokiej jakości system podziału wewnętrznego z możliwością bezstopniowego przesuwania. Pozwala ona na wprowadzenie porządku w każdej szufladzie standardowej i z wysokim frontem. Na takiej listwie można zamontować dodatkowo przegródki. Montaż jest prosty i nie wymaga użycia narzędzi. Taka listwa pozwala na przechowywanie wyższych przedmiotów, np. butelek w taki sposób, by nie przesuwały się one podczas otwierania i zamykania szuflady. Dzięki temu butelki nie rozbiją się, a ich zawartość nie wyleje się na dno szuflady.

Na uwagę zasługują także wkłady na przyprawy. Specjalnie stworzone wkłady na przyprawy pozwolą na bezpieczne i komfortowe przechowywanie szuflad w taki sposób, by były one łatwo dostępne i w każdej chwili można było po nie sięgnąć, np. podczas przyrządzania posiłku. Wkłady te zostały wyposażone w dodatkowy uchwyt do mocowania w szerokich szufladach. Wkład przystosowany jest do tego by myć go w zmywarce. Został zrobiony ze stali nierdzewnej i ciemnoszarego tworzywa. Dzięki temu cechuje się elegancją i wytrzymałością.

Warto wspomnieć także o o obcinarkach do folii aluminiowej. To praktyczny gadżet, którego nie powinno zabraknąć w żadnej kuchni. W tym przypadku folia aluminiowa jest na stałe zamocowana w obcinarce, a nóż w elemencie tnącym. Dzięki niemu jest możliwe niezwykle precyzyjne obcięcie foli. Taką obcinarkę bez problemu można umieścić w szufladzie, zyskując przestrzeń do pracy w kuchni. Można ją umieścić w ORGA-LINE do szuflad Tandembox na sztućce robocze w przegrodach pojedynczych lub podwójnych. Obcinarki wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego w kolorze ciemnoszarym.

Tak duży wybór różnych wkładów do szuflad zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby i pozwoli na stworzenie funkcjonalnej i praktycznej kuchni.

Od inspiracji do zakupu

Ciekawe rozwiązania w kuchni

Ciekawe rozwiązania w kuchni

Kuchnia to jedno z pomieszczeń domowych tętniących życiem - i to o każdej porze dnia. To właśnie w niej spędzamy sporą ilość czasu na przygotowywaniu posiłków, gotowaniu czy spożywaniu potraw wspólnie z rodziną. Z tego względu kuchnia powinna być nie tylko estetycznie urządzona, ale także nie może zabraknąć w niej funkcjonalnych rozwiązań. Takie działanie pozwoli stworzyć idealną przestrzeń domową, które spełni potrzeby i oczekiwania każdego domownika. Dowiedz się zatem już dziś, jakie ciekawe rozwiązania w kuchni możesz zastosować.

Jak przechowywać przyprawy?

Jak przechowywać przyprawy?

Miłośnicy dobrej kuchni wiedzą jak ważne jest zachowanie aromatu ziół. Jak je przechowywać, aby utrzymać ich świeżość? Jakich błędów należy unikać? Przeczytajcie koniecznie nasz artykuł.

Jakie sztućce wybrać?

Jakie sztućce wybrać?

Sztućce to niezbędny element wyposażenia każdej kuchni. Zanim kupimy jakiś zestaw, warto się nad tym chwilę zastanowić. Możemy zdecydować się oczywiście na srebrne lub posrebrzane. Najczęściej jednak wybierane są sztućce wykonane ze stali nierdzewnej.

Organizery kuchenne - poznaj ich zalety!

Organizery kuchenne - poznaj ich zalety!

Kuchnia to miejsce, w którym ciągle się coś dzieje. Warto zadbać o to, aby panował tam porządek. Pozwoli na to wygodne korzystanie z niezbędnych podczas gotowania akcesoriów oraz ułatwi dostęp do produktów spożywczych. Świetnym rozwiązaniem ułatwiającym zachowanie ładu jest zastosowanie organizerów kuchennych. Sprawdź jakie są rodzaje organizerów i poznaj ich zalety!