• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu
Stolik ceramiczny TILT 49 - naturalny
1/4
Stolik ceramiczny TILT 49 - naturalny
2/4
Stolik ceramiczny TILT 49 - naturalny
3/4
Stolik ceramiczny TILT 49 - naturalny
4/4

Stolik ceramiczny TILT 49 - naturalny

899,00 730,89 23.00 899 PLN

Koszty wysyłki 1 szt.

zobacz szczegóły

Wysyłka po:

22.03.2024 ?
-
+

Kup na raty:Opis produktu

Ten subtelny stolik boczny wnosi wiele charakteru i atmosfery do wnętrza. Stolik boczny Tilt to element z kolekcji holenderskiej marki Basiclabel. Tilt wykonany jest z ceramiki, ukształtowany przez ręcznie wykonaną formę i wykończony matowym beżem/zgaszoną bielą. Prosta powierzchnia tworzy luksusowy wygląd, nadając małemu stolikowi bardzo interesujący wygląd. Ceramika jest formowana z wypalanej gliny. Elementy ceramiczne w naszych kolekcjach są szkliwione matową lub błyszczącą warstwą, która zapewnia efektowny wygląd i dodatkową ochronę materiału. Nasze przedmioty ceramiczne nadają się do użytku wewnątrz i na zewnątrz, ale nie są odporne na silny deszcz i mróz. Ceramika jest niezwykle odporna na wysokie temperatury, ale może być dość porowata przy nieostrożnym obchodzeniu się z nią, dlatego zaleca się staranną konserwację.

 

Wymiary
- średnica: 49 cm
- wysokość: 35 cm

  

Maksymalne obciążenie: 15 kg

 

Waga: 10 kg

 

Materiał: ceramika

 

Kolor: naturalny

  

Uwaga! Wąski punkt nacisku może spowodować pęknięcie lub złamanie ceramiki, dlatego wymagane jest równomierne rozłożenie ciężaru. Nie można stawać na tym przedmiocie.

 

Konserwacja: Elementy ceramiczne są łatwe do czyszczenia przy użyciu letniej wody z mydłem i miękkiej szmatki. Osuszenie powierzchni po czyszczeniu zapewnia efekt bez smug. Czy ceramika jest uszkodzona? Zarysowania można wypełnić płynem do naprawy ceramiki, ale nie daje to niewidocznego rezultatu. Umieść filcowe ślizgacze na spodzie podłogi, aby zapobiec jej uszkodzeniu. 

 

Dostawa: Artykuł jest dostarczany pojedynczo w jednym opakowaniu. Podczas otwierania opakowania należy unikać ostrych przedmiotów, ponieważ mogą one uszkodzić produkt.