Meble dziecięce i młodzieżowe

Szynaka

Modne, nowoczesne meble (w tym wygodne biurka) w stonowanych kolorach – idealnie pasujących do pełnego żywych dodatków pokoju nastolatków lub dzieci.

Timoore

Bajkowe kolory, ciekawe kształty, praktyczne rozwiązania, skandynawski design – meble odpowiednie dla maluszków, starszaków i uczniów podstawówki.

ML Meble

Wygodne biurka, pojedyncze łóżka, pojemne szafki oraz nowoczesne wzory – te młodzieżowe kolekcje świetnie nadają się do niedużych pokoi w blokach.

Pinio

Kolekcje sosnowych mebli dla dzieci – piękne jasne kolory wpływają kojąco nie tylko na maluszków, ale i na ich rodziców. Idealne tło dla zabawek.

Baby Best

Meble dla dzieci, które marzą o pokoju jak ze snów – mocne kolory, motywy piłkarskie, bajkowe, marynarskie, a także połączenie praktyczności z zabawą.

Durbas Style

Kolekcja Kółko x Krzyżyk to designerskie meble, które mogą służyć zarówno dzieciom, jak i rodzicom, będą pasować nawet do salonu. Modne i wyjątkowe.

Minko

Skandynawski design, prostota i delikatność. Meble dostępne w wersji dla dzieci i „dorosłej” - czyli biurka i kontenerki dla rodziców i ich pociech.