Sklep online działa bez zmian. Usługa pobrań (płatność u kuriera) została czasowo wstrzymana.
Odbiory osobiste, wysyłki kurierskie, pocztowe i paczkomatowe realizujemy bez opóźnień.
  • Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Zawiasy meblowe

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Zakres cenowy

Status

Status

Element zawiasu

Element zawiasu

Typ zawiasu

Typ zawiasu

Rodzaj drzwi

Rodzaj drzwi

Materiał drzwi

Materiał drzwi

Zastosowanie specjalne

Zastosowanie specjalne

Gniazdo puszki

Gniazdo puszki

Kąt otwarcia

Kąt otwarcia

Producenci

Producenci

Materiał

Materiał

Mocowanie do frontu

Mocowanie do frontu

Wygięcie zawiasu

Wygięcie zawiasu

Typ prowadnika

Typ prowadnika

Prowadnik z eurośrubami

Prowadnik z eurośrubami
Häfele
×

Zawiasy Hafele

Zawiasy do mebli to niezwykle funkcjonalne i przydatne akcesoria meblowe. Dzięki nim otwieranie i zamykanie frontów szafek i szaf jest komfortowe i bezpieczne. Stanowią one podstawowy rodzaj okucia meblowego. Zawiasy powinny być dopasowane do rodzaju szafki, a także do grubości materiału z jakiego została ona wykonana i do sposobu jej otwierania. Z tego względu wyróżniamy kilka różnych rodzajów zawiasów. Jednym z kryteriów podziału zawiasów jest także rodzaj położenia drzwi. Prawidłowo dobrane zawiasy znacznie usprawnią korzystanie z mebli skrzyniowych. Prezentowane zawiasy Hafele cechują się wysoką jakością wykonania i trwałością. Gwarantuje to ich wieloletnie i bezawaryjne użytkowanie. Hafele to globalna firma działająca na rynku meblowym od 1923 roku. Producent ten oferuje największy na rynku asortyment okuć meblowych o wyjątkowej konstrukcji i designie.

Zawiasy Duomatic przeznaczone są do zabudowy lodówek i chłodziarek. Posiadają one niewielką wysokość montażową. To doskonałe rozwiązanie, które pozwala bez problemu umieszczać w korpusach meblowych sprzęt chłodniczy AGD. Dostosowane są one do korpusów meblowych o standardowych szerokościach, np. 60 cm. Zawiasy zostały zrobione ze stali o niklowanej powierzchni. Dzięki temu cechują się wysoką odpornością na korozję i wytrzymałością. Połączenie między drzwiami chłodziarki, a drzwiami zabudowy uzyskuje się w tym przypadku przy pomocy specjalnego suwaka i prowadnika.

Suwaki sprzęgające do zabudowy lodówek wykonane są z tworzywa sztucznego. Powierzchnia suwaka zrobiona jest w kolorze białym. Rozwiązanie to sprawia, że drzwi chłodziarki przemieszczają się w stosunku do zabudowy po suwaku. Dzięki temu lodówka ma samodzielny zawias i zabudowa kuchenna ma osobny zawias. Drzwi lodówki w tym przypadku nie są na stałe przytwierdzone do zabudowy meblowej. Te dwa elementy pracują przesuwając się w stosunku do siebie po szynie suwaka.

Na uwagę zasługują także prowadniki krzyżakowe oferowane przez firmę Hafele. Przeznaczone są one do zawiasów do zabudowy lodówek. Wykonane są ze stali niklowanej. Posiadają regulację na głębokość za pomocą mimośrodu, na wysokość +- 2 mm na otworze podłużnym. Prowadniki takie razem z zawiasem i suwakiem tworzą kompletny zestaw do przymocowania drzwi do zabudowy lodówek i chłodziarek. Pozwala na umieszczanie sprzętu chłodniczego w korpusach meblowych. Prowadnik jest niezbędnym elementem, który umożliwia zamontowanie zawiasu.

Producent zadbał nie tylko o wysoki komfort użytkowania zawiasów, ale także o ich estetyczny wygląd. Oferowane zaślepki to akcesoria, które znacznie podnoszą wygląd estetyczny mebli. Zaślepka puszki zawiasu zrobiona została z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Montowana jest ona na wcisk. To bardzo szybkie i komfortowe w zastosowaniu rozwiązanie.

Prezentowane zawiasy marki Hafele wyróżniają się wysoką jakością i estetycznym wyglądem. Producent udowodnił, że możliwe jest połączenie solidności wykonania z praktycznym zastosowaniem zawiasu. Cały system składający się z zawiasu, prowadnika i suwaka pozwoli na swobodne i komfortowe korzystanie z lodówki lub chłodziarki w zabudowie.

Od inspiracji do zakupu