Sklep online działa bez zmian. Usługa pobrań (płatność u kuriera) została czasowo wstrzymana.
Odbiory osobiste, wysyłki kurierskie, pocztowe i paczkomatowe realizujemy bez opóźnień.
  • Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Zawiasy meblowe

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Zakres cenowy

Status

Status

Element zawiasu

Element zawiasu

Typ zawiasu

Typ zawiasu

Rodzaj drzwi

Rodzaj drzwi

Materiał drzwi

Materiał drzwi

Zastosowanie specjalne

Zastosowanie specjalne

Gniazdo puszki

Gniazdo puszki

Kąt otwarcia

Kąt otwarcia

Producenci

Producenci

Materiał

Materiał

Mocowanie do frontu

Mocowanie do frontu

Wygięcie zawiasu

Wygięcie zawiasu

Typ prowadnika

Typ prowadnika

Kategoria Producenta

Kategoria Producenta

Prowadnik z eurośrubami

Prowadnik z eurośrubami
Salice
×

Zawiasy Salice

Firma Salice uznawana jest za największego na świecie producenta akcesoriów meblowych. Wszystkie wyroby charakteryzują się najwyższą jakością, dlatego nie mogło ich zabraknąć w ofercie sklepu meble.pl. Salice obecne jest na rynku od wielu dekad. Początki działalności sięgają aż 1926 roku. Początkowo firma była wyłącznie dystrybutorem, jednak wraz z czasem rozpoczęła własną produkcję, oferując między innymi pierwsze na rynku tak zwane zawiasy niewidoczne. Firma również jako pierwsza wynalazła i opatentowała zawiasy puszkowe z dociągiem. Salice jest zatem odpowiedzialny za wiele innowacyjnych rozwiązań, które do dziś są stosowane w sektorze mebli. Salice jest jedyną firmą, która produkuje tak dużą ilość zawiasów i innych akcesoriów meblowych. Cała produkcja odbywa się we Włoszech. Każdy z produktów posiada międzynarodowy certyfikat potwierdzający jego doskonałą jakość.

Sklep internetowy meble.pl w swojej bogatej ofercie posiada również w sprzedaży zawiasy Salice. Akcesoria te charakteryzują się nowoczesnym designem, świetnie współgrającym z bryłami mebli, a także dużym zróżnicowaniem. Solidność wykonania oraz niezawodność również są cechami, które można przypisać oferowanym zawiasom. Produkty te wyróżnia także duży stopień bezpieczeństwa. Dzięki temu zawiasy mogą być stosowane zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.

Zawiasy do drzwi, to obowiązkowe elementy, dzięki którym mebel może funkcjonować prawidłowo. W prezentowanej ofercie można znaleźć zawiasy do drzwi nakładanych, wpuszczanych oraz bliźniaczych. Warto także zwrócić uwagę na typ zawiasu oraz sposób jego mocowania. Dla ułatwienia podzieliliśmy zawiasy na kategorie, dzięki czemu Klient może w wygodny sposób wyszukać odpowiednie produkty na podstawie filtrowania wyników. Zawiasy charakteryzują się najwyższym jakościowo stopniem wykonania. Znajdują się tutaj akcesoria stworzone z materiałów takich jak stal niklowana, stal ocynkowana jasna, a także tworzywo sztuczne o wysokiej trwałości. Dzięki temu zawiasy sprawują się doskonale i nie tracą na swojej sprawności wraz z upływem lat. Akcesoria te nie tylko upraszczają montaż mebli, lecz również znakomicie wpływają na komfort ich późniejszego użytkowania. Pozwalają na całkowite spasowanie mebla nie zostawiając niepotrzebnych przestrzeni i zapewniając płynne otwieranie i zamykanie drzwi meblowych. Zawiasy mogą być także montowane z różnymi prowadnikami od producenta. Zawiasy Salice reprezentują technologię najwyższej jakości, która jest odpowiedzią na nawet najbardziej specyficzne wymagania rynku w sektorze meblowym. Oferowane w naszym sklepie akcesoria zdobyły wiele wyróżnień jako produkty wysoce funkcjonalne i innowacyjne.

Prezentowane zawiasy wyróżniają się nie tylko ze względu na jakość i funkcjonalność, ale również gustowny design dopasowany do nowoczesnych mebli. Dzięki temu zawiasy mogą spełniać nie tylko czysto praktyczną funkcję, lecz również estetyczną, będąc subtelną ozdobą każdego mebla. Szeroki wybór zawiasów od renomowanej firmy Salice pozwoli każdemu z naszych Klientów znaleźć akcesoria meblowe odpowiadające jego potrzebom. Dzięki prostemu i szybkiemu sposobowi montażu nawet osoba, które nie ma wprawy w majsterkowaniu poradzi sobie z samodzielnym zamocowaniem poszczególnych elementów, bez potrzeby wzywania fachowca. W naszym sklepie internetowym oferujemy naszym Klientom fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego rozwiązania dopasowanego do indywidualnych potrzeb. W tym celu prosimy o kontakt za pomocą jednej z dostępnych form komunikacji (infolinia, e-mail lub czat on-line).

Od inspiracji do zakupu