• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu
Pinio
Pinio

Pinio jest polską marką specjalizującą się w meblach sosnowych dla najmłodszych. Stonowana kolorystyka wpływa kojąco zarówno na rodziców, jak i na dzieci oraz stanowi doskonałe tło dla wielobarwnych zabawek. Producent stawia na wysoką jakość, bezpieczeństwo i ciekawe projekty.

Pinio

Wybrane kategorie mebli marki Pinio:

Pinio
×
prev
next
115,00 PLN
prev
next
1 289,00 PLN
155,00 PLN
149,00 PLN
prev
next
869,00 PLN
prev
next
599,00 PLN
prev
next
789,00 PLN
prev
next
669,00 PLN
prev
next
959,00 PLN
prev
next
145,00 PLN
prev
next
129,00 PLN
prev
next
2 359,00 PLN
prev
next
285,00 PLN
prev
next
145,00 PLN
prev
next
919,00 PLN
prev
next
1 499,00 PLN
prev
next
539,00 PLN
prev
next
169,00 PLN
prev
next
2 259,00 PLN
prev
next
969,00 PLN
prev
next
849,00 PLN
prev
next
1 579,00 PLN
prev
next
1 099,00 PLN
prev
next
2 229,00 PLN

Meble Pinio

Meble polskiej marki Pinio to kolekcja stworzona z myślą o najmłodszych domownikach. Wybierając je zapewnisz swojemu dziecku wszystko co najlepsze. Meble powstają z wysokiej jakość drewna i malowane są bezpiecznymi dla zdrowia farbami, niewywołującymi alergii. Dzięki temu, masz pewność, że twoje dziecko może prawidłowo się rozwijać. Uwadze nie mógłby umknąć również fakt, że meble Pinio to wyjątkowy design i najwyższa staranność wykonania. Proste, niewymuszone formy mebli oraz stonowana kolorystyka sprawiają, że meble świetnie pasują do pokoju młodszego dziecka, jednak mogą z nim pozostać również wtedy, kiedy podrośnie.

W kolekcji mebli Pinio znajdziemy przede wszystkim szeroki wybór łóżek dziecięcych. Oferta obejmuje zarówno łóżeczka dla bardzo małych dzieci, zabezpieczone barierkami, aby maluchy nie wypadły. Dla wielu rodziców dużym plusem z pewnością będzie możliwość dostosowywania łóżeczka wraz z rozwojem dziecka. Można regulować zarówno wysokość materaca jak również pozbyć się barierek kiedy dziecko podrośnie. Dzięki temu łóżeczko może służyć przez długi czas i nie ma potrzeby, aby z każdym okresem rozwoju dziecka wymieniać je na nowe. Łóżka dla starszych dzieci są natomiast na tyle duże, że mogą służyć dziecku aż do osiągnięcia przez niego dorosłości. Jeżeli posiadasz większą ilość dzieci, które dzielą się ze sobą pokojem, doskonałym wyborem będzie łóżko piętrowe, które pozwoli zaoszczędzić przestrzeń.

Asortyment mebli Pinio jest również bogaty w szafy i komody, które pozwolą na pomieszczenie wszystkich niezbędnych rzeczy. Dzięki tym meblom będziesz miał okazję już od małego nauczyć swoje dziecko porządkowania swoich rzeczy i układania ubranek. Możesz wybrać szafy w tradycyjnej formie, jak również w kształcie domku. Świetnie spiszą się również regały, na których będziesz mógł ustawić zabawki dziecka, a także wszystkie książeczki i inne niezbędne przedmioty. Dla dzieci w wieku szkolnym obowiązkowym meblem będzie biurko, przy którym twoja pociecha będzie mogła odrabiać zadania domowe oraz przygotowywać się do lekcji. Dla rodziców dużym ułatwieniem będą przewijaki. Dzięki nim, szybko przewiniesz swojego malucha nie martwiąc się o to, że pobrudzisz przy tym inne meble.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną kolekcją producenta Pinio. Meble dla dzieci wymagają spełniania najwyższych standardów, dlatego warto postawić na markę, która specjalizuje się w tym zakresie i wie co najlepiej sprawdzi się u naszych pociech. Ogromną zaleta tych wyrobów jest fakt, że są one ekologiczne i przyjazne zarówno dla dzieci jak i dla środowiska. Również ich konstrukcje posiadają mechanizmy zabezpieczające, dzięki czemu twoja pociecha nie zrobi sobie krzywdy. Farby wodne, którymi malowane są meble pozbawione są szkodliwych substancji toksyn. Pinio Meble to najwyższa jakość, dzięki której dziecko będzie zawsze bezpieczne a ty spokojny o jego zdrowie. Dodatkowym atutem jest fakt, że drewno użyte do produkcji pochodzi z polskich lasów, dlatego oferta spodoba się każdemu, kto ceni sobie rodzime marki produkujące w kraju.

Meble wykończone są w większości na biały kolor, dlatego świetnie pasują do każdego dziecięcego pokoiku. Dzięki neutralnej kolorystyce sprawdzą się niezależnie od wieku,zarówno do pokoju chłopca i dziewczynki. Możesz dobrać do nich dowolny kolor ścian oraz pozostałe dodatki, będąc pewnym, że meble zawsze będą idealnie pasować. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertę marki Pinio Meble. Sklep internetowy meble.pl gorąco poleca wybór elementów wyposażenia tej właśnie marki, ze względu na niezwykły, minimalistyczny styl i bezpieczeństwo.