• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu
Stół dębowy TABLO 200x90 noga kwadratowa - czarny
1/6
Stół dębowy TABLO 200x90 noga kwadratowa - czarny
2/6
Stół dębowy TABLO 200x90 noga kwadratowa - czarny
3/6
Stół dębowy TABLO 200x90 noga kwadratowa - czarny
4/6
Stół dębowy TABLO 200x90 noga kwadratowa - czarny
5/6
Stół dębowy TABLO 200x90 noga kwadratowa - czarny
6/6

Stół dębowy TABLO 200x90 noga kwadratowa - czarny

3 199,00 2 600,81 23.00 3 199 PLN

Dowóz gratis

zobacz szczegóły

Wysyłka po:

10.05.2024 ?
-
+

Kup na raty:Opis produktu

Stwórz swoją idealną jadalnię dzięki elementom z serii Tablo holenderskiej marki Woood. Tablo oferuje wiele możliwości kombinacji oraz różne rozmiary, aby wyposażyć jadalnię w dokładnie dopasowany sposób. Wybierz na przykład ten elegancki wariant dębowy w kolorze czarnym, aby uzyskać nowoczesny efekt. Drewno dębowe charakteryzuje się jasnobrązowym odcieniem z delikatną żółtą poświatą i wyraźnie widocznym wzorem słojów. Dąb zazwyczaj schnie bardzo powoli, co może powodować naturalny proces pękania i odbarwiania. Dąb jest produktem naturalnym, który zasługuje na widoczną strukturę, dlatego używamy wyłącznie lakierów i powłok na bazie naturalnej, które pokazują ślady słojów i naturalne cechy dębu. Drewno dębowe w naszych kolekcjach jest zawsze w 100% certyfikowane przez FSC. Metal w naszych kolekcjach ma różne wykończenia, takie jak malowanie proszkowe i mosiądz/antyczny mosiądz. Powłoka proszkowa zapewnia luksusowy matowy wygląd i chroni metal przez cały okres użytkowania. Powłoka proszkowa to lakier nakładany na metal w wysokiej temperaturze.

  

Wymiary:
- długość: 200 cm
- szerokość: 90 cm

- wysokość: 75 cm

  

Wymiary dodatkowe:

- grubość blatu: 2,4 cm
- wysokość nogi: 72 cm
- szerokość nogi: 10 cm
- głębokość nogi: 79 cm

 

Maksymalne obciążenie: 150 kg

 
Waga: 39 kg

 

Materiał:

- blat: drewno dębowe [FSC]

- nogi: metal

 

Kolor: czarny

  

Konserwacja: Dąb impregnowany jest bardzo łatwy w utrzymaniu. Meble należy regularnie czyścić z kurzu za pomocą czystej, suchej szmatki. Wilgotne plamy należy natychmiast usuwać lekko zwilżoną szmatką i neutralnym detergentem, a następnie pozostawić drewno do wyschnięcia na powietrzu. Zawsze stosuj podstawową ochronę drewna, taką jak używanie podstawki pod szklankę lub gorącą patelnię. W przypadku uszkodzenia należy skonsultować się z wyspecjalizowanym warsztatem lakierniczym w celu ewentualnej ponownej obróbki mebli. Wszystkie metale w naszej kolekcji zostały dokładnie zabezpieczone i dlatego nie wymagają ponownej obróbki. W przypadku uszkodzenia metalu należy skonsultować się z wyspecjalizowanym warsztatem lakierniczym. Obrobiony metal jest łatwy do czyszczenia za pomocą lekko wilgotnej szmatki i łagodnego detergentu, a następnie wysuszenie powierzchni zapewnia efekt bez smug. Aby chronić podłogi, należy użyć filcowych ślizgaczy na spodzie nóg.

 

Dostawa: Zestawy Tablo są dostarczane oddzielnie i są łatwe w montażu przy użyciu dołączonej instrukcji. Noga jest dostarczana oddzielnie i jest łatwa w montażu pod blatem stołu Tablo dzięki wzorowi wiercenia.

Marka: Woood