x
Prezent od Mikołaja -6% na meble   kod: MIKI6!
Ważne do 6.12.21   Obowiązuje na produkty w cenie regularnej.
Kliknij po więcej
  • Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Szaro- żółte wnętrza - 3 różne aranżacje

Połączenie nowoczesnych szarości z ciepłymi żółciami od zawsze stanowiło zgrany duet. Zarówno w modzie, jak i we wnętrzach, takie zestawienie jest ponadczasowe i świetnie się prezentuje.
Zobaczcie kilka aranżacji, w których zestawiono szary i żółty.

 

Nowoczesne wnętrze z energetycznie żółtymi akcentami

Nowoczesne wnętrza fantastycznie prezentują się w różnych odcieniach szarości. Dobrze współgrają ze sobą ciemniejsze grafity z jasnymi popielami.  Geometryczne  wzory na poduszkach, dekoracyjnych plakatach oraz dywanie, dodatkowo podkreślają nowoczesny design wnętrza. Kolorystycznym akcentem nadającym charakter wnętrzu są przykuwające uwagę żółte dodatki – krzesło i pufa w kolorze słońca oraz energetycznie żółte poduszki. Takie motywy kolorystyczne ożywiają wnętrze i  wprowadzają pozytywną energię.
 

 

Salon w odcieniach piaskowej żółci i jasnego popielu

Jasne szarości doskonale łączą się z ciepłymi odcieniami żółtego. Ściany w kolorze piaskowej żółci są doskonałym tłem dla jasno szarych mebli. Całość ma przytulny charakter, miękkie poduszki zachęcają do wypoczynku na sofie. Praktyczny stolik kawowy łączy w sobie elementy nowoczesne – w kolorze stali, z naturalnym, ciepłym drewnem. Pokój skąpany w naturalnym świetle jest bardzo klimatyczny, zachęca do spędzania czasu w gronie rodzinnym.
 

 

Popielato-żółta kuchnia

Stalowoszare sprzęty AGD doskonale współgrają z popielatymi ścianami. Żółte fronty szafek wprowadzają ciepły i energetyczny klimat, jednak ich prosty design nadal wpisują się w bardzo nowoczesny charakter wnętrza.
Różne odcienie żółtego są doskonałą propozycją do kuchni, ponieważ są to bardzo apetyczne  i energetyczne – zachęcają do gotowania i eksperymentowania. Kolor żółty niesie ze sobą pozytywną energię i dobry nastrój. Czego  więcej można chcieć w kuchni?!