• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Jesienne niezbędniki - 5 propozycji

Jesień powoli rozgaszcza się u nas na dobre. W parkach podziwiamy dywany złotych liści a w domu delektujemy się ciepłą herbatą lub grzańcem. Nadeszła pora na leniwe, długie wieczory pod kocykiem, z kubkiem ulubionego napoju. Oto pięć niezbędników, bez których ich sobie nie wyobrażamy...

Wygodny fotel

Chyba każdy o tej porze roku lubi zasiąść w przepastnym fotelu. Kiedy jesteśmy zmęczeni po ciężkim dniu pracy, wracając z niej marzymy tylko o tym, by rozsiąść się w wygodnej pozycji, poczytać najnowszą książkę ulubionego pisarza albo posłuchać pozytywnie nastrajającej muzyki. Czego chcieć więcej...

Ekologiczne meble do salonu idealne...

Ekologiczne meble do salonu idealne na jesień

Ekologiczne meble do salonu idealne...

Ekologiczne meble do salonu idealne na jesień

 

Miękki koc

W fotelu siedzi się jeszcze przyjemniej, kiedy okryjemy się przytulnym, miękkim kocykiem. Na taki komfort jesienią zasługuje każdy z nas. Chwila relaksu i już wszystkie kłopoty dnia codziennego idą sobie precz… Tak, fotel i koc to duet wręcz idealny, bez którego nie wyobrażamy sobie jesiennych wieczorów.

Zaparzacz do herbaty

Jesień bez herbaty to nie jesień. A będzie się ją piło znacznie przyjemniej, kiedy zaparzymy ją w sympatycznie wyglądającym zaparzaczu. Dzięki temu przydatnemu akcesorium nie będziemy mieć już problemu z pływającymi w herbacie fusami. Cieszmy się chwilą i sprawmy, by parzenie tego napoju stało się przyjemnym jesiennym i zimowym rytuałem.

Kolekcja jesienno-zimowa stylowych...

Kolekcja jesienno-zimowa stylowych mebli do salonu

Selekcja pięciu wyjątkowych mebli...

Selekcja pięciu wyjątkowych mebli na jesień

Kubek na ciepły napój

Skoro mamy już zaparzacz do herbaty, przyda nam się też nowe naczynie, w którym ją wypijemy. W uroczym kubku z rodziną Muminków lub z Małą Mi, gorąca czekolada czy ciepła herbata z cynamonem będą smakować jeszcze lepiej. A może naszemu piciu herbaty towarzyszyć będzie siejąca postrach Buka? Nieważne jakiego bohatera Muminków wybierzemy, na pewno dzięki temu przez chwilę znów poczujemy się jak dziecko.

wymarzone meble dla przytulnej...

wymarzone meble dla przytulnej jesieni

wymarzone meble dla przytulnej...

wymarzone meble dla przytulnej jesieni

 

Polecamy również artykuł: Zapachy we wnętrzach.

Nastrojowy lampion lub świeca zapachowa

Jesienny czas umilą nam też romantyczne świece zapachowe. Będzie to również idealna dekoracja domu na tę porę roku. Możemy także kupić lampion ceramiczny, np. w kształcie uroczego, małego domku, umieścić w nim świecę typu tea light (podgrzewacz) i rozkoszować się tańczącym płomieniem i wprawiającym w dobry nastrój zapachem.