• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Meble kuchenne do 1000 zł

Kuchnia to serce każdego domu. Wielu z nas lubi spędzać czas z domownikami podczas przyrządzania posiłków; to tutaj także toczą się rozmowy na bieżące tematy. Kuchnia – często połączona z jadalnią – stanowi też pomieszczenie dość kosztowne w aranżacji za sprawą stosowania wielu urządzeń AGD. Najważniejsze są jednak meble, które odpowiadają za funkcjonalność i aspekt wizualny. One na szczęście charakteryzują się stosunkowo niską ceną, a urządzanie kuchni najlepiej zacząć właśnie od nich.

Meble kuchenne do 1000 zł

Meble kuchenne do 1000 zł

 

Jakie meble do kuchni do 1000 zł warto kupić?

Producenci nieustannie starają się projektować meble, które nie tylko będą wyglądały stylowo, lecz także okażą się praktyczne w użytkowaniu. W ofercie naszego sklepu znajdują się więc różne modele o ciekawym designie, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Z myślą o klientach, którzy dysponują ograniczonym budżetem, powstały także wersje tańsze i bardziej przystępne dla większości osób.

Aranżację kuchni warto rozpocząć od głównej ściany. Stosuje się zazwyczaj dwa podstawowe rozwiązania, które dodatkowo pozwalają zaoszczędzić nieco przestrzeni. Dolne szafki mają zatem służyć jako miejsce do przechowywania ciężkich przedmiotów, takich jak garnki czy drobne urządzenia elektroniczne. W górnych szafkach wiszących natomiast umieszcza się rzeczy lżejsze i bardziej kompaktowe. Obie propozycje doskonale się uzupełniają i zapewniają mnóstwo miejsca do przechowywania. Producenci dobrze o tym wiedzą, dlatego proponują wiele ciekawych rozwiązań, na przykład w postaci gotowych zestawów mebli.

Meble kuchenne do 1000 zł

Meble kuchenne do 1000 zł

 

Co zawierają zestawy mebli kuchennych do 1000 zł?

W gotowych kompletach mebli znajdziemy kilka uniwersalnych elementów, które łatwo dopasować do praktycznie każdej kuchni. Są to między innymi szafki dolne o tradycyjnym kształcie i sporej pojemności, a także szafki górne, które mogą różnić się od siebie kształtem czy wymiarami – jednak również są bardzo praktyczne. 

Warto pamiętać, że skład podstawowych mebli będzie dość okrojony ze względu na niską cenę. Taki zestaw ma pasować do wielu różnych rodzajów kuchni – przygotowywane są więc na podstawie szablonów, a nie wymiarów konkretnego pomieszczenia. W komplecie znajdą się z pewnością głównie szafki z półką wewnątrz, a także modele z szufladami, które można wykorzystać do przechowywania sztućców. Takie rozwiązania są bardzo komfortowe, a w razie potrzeby można dokupić organizer, który ułatwi utrzymanie szafki w ładzie i porządku.

Meble kuchenne do 1000 zł

Meble kuchenne do 1000 zł

 

Meble kuchenne do 1000 zł w dobrym stylu

Mimo niskiej ceny zestawów, takie meble do kuchni potrafią zachwycić stylowym designem i znacznie uatrakcyjnić wygląd pomieszczenia. To zasługa oklein, które dostępne są w wielu wybarwieniach – dzięki nim można całkowicie odmienić estetykę danego mebla bez większych kosztów. Możliwości jest sporo i warto je wykorzystać!

Jeszcze kilka lat temu wygląd mebli zależał od rodzaju zastosowanego mebla oraz sposobu wybarwienia. Teraz jest już inaczej – producenci stosują okleiny na niedrogie w produkcji sklejki czy płyty meblowe i tym samym zupełnie zmieniają prezencję danego mebla. Ogromny wybór oklein jest praktycznie nieskończony; możemy wybierać spośród klasycznych odcieni drewna z usłojeniem, a nawet betonu, jak również jednolitych kolorów w macie lub połysku. 

Meble kuchenne do 1000 zł

Meble kuchenne do 1000 zł

 

Tanie meble do kuchni i jadalni

Jeśli dysponujemy kuchnią o sporym metrażu, połączenie jej z jadalnią to doskonałe rozwiązanie. Tak jak w przypadku szafek, wybór stołów jadalnianych oraz krzeseł jest ogromny. W sklepie Meble.pl znajduje się wiele stylowych modeli w przystępnych cenach. Wymiary stołu oraz ilość miejsc do siedzenia warto dopasować do wielkości pomieszczenia oraz liczby domowników – dobrze jest mieć także na uwadze ewentualne spotkania w większym gronie rodziny lub przyjaciół! Stół w przestrzeni kuchennej bardzo dobrze komponuje się z pozostałymi meblami i doda całemu pomieszczeniu przytulnego charakteru. Może się także okazać niezwykle pomocny podczas gotowania większej ilości dań, dysponując dodatkowym blatem. Okazuje się zatem, że meble kuchenne do 1000 zł wcale nie są tak rzadko spotykane, jak mogłoby się wydawać!