• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu
Krzesło metalowe WIRE - biały
1/3
Krzesło metalowe WIRE - biały
2/3
Krzesło metalowe WIRE - biały
3/3

Krzesło metalowe WIRE - biały

1 199,00 974,80 23.00 1 199 PLN

Dowóz gratis

zobacz szczegóły

Wysyłka po:

22.03.2024 ?
Wybrany wariant: Krzesło metalowe WIRE - biały
-
+

Ten produkt sprzedajemy w wielokrotności 2 szt.

Kup na raty:Opis produktu

Czy metalowe meble również mogą być subtelne i pełne uroku? Oczywiście, że tak – i doskonałym tego przykładem jest propozycja od marki HK Living. WIRE to mebel, który nawiązuje designem do krzeseł poprzednich epok, ale ma w sobie powiew nowoczesności oraz współczesnej niezależności. Wyprofilowane siedzisko wykonane z metalu umieszczone zostało na czterech lekko rozszerzanych nogach, które podkreślają jego niecodzienny design. Krzesło to mebel uniwersalny, który doskonale sprawdzi się w designerskim wnętrzu, nowoczesnym ogrodzie, a nawet stylowej kawiarni czy pubie. 

 

Wymiary:

- szerokość: 47 cm

- wysokość: 86 cm

- głębokość: 54 cm

- wysokość siedziska: 43,5 cm

- głębokość siedziska: 46,5 cm

 

Materiał:

- metal

- plastik

Waga: 6,25 kgHK Living to wyjątkowe połączenie nowoczesności i tradycji. Zarówno w meblach, jak i dodatkach tej holenderskiej marki widać silne wpływy etniczne, co przejawia się w użyciu naturalnych materiałów – drewna, juty, kamienia czy gliny. Zauważyć też można elementy współczesnego designu jak geometryczne wzory, nowoczesne materiały i kolory odpowiadające aktualnym trendom. To produkty ponadczasowe, wysokiej jakości i pozwalające stworzyć we wnętrzu zupełnie wyjątkową aranżację.

Marka: HKliving

Krzesła z PRL - solidnie i wygodnie

Krzesła z PRL - solidnie i wygodnie

Moda jak bumerang Moda wraca. Zarówno w kwestii ubioru, jak i stylu aranżacji wnętrza. Bywa, że lekko zmodyfikowana, wykorzystuje nowe materiały, nową ornamentykę, ale wciąż zachowuje poprzedni charakter. Ale zdarza się również tak, że stare trendy powracają do łask bez żadnych zmian. Tak jest także z designem rodem z czasów PRL-u. Dla niektórych zastanawiająca jest rosnąca popularność tego trendu. A miłośnicy PRL-u wybierają meble z tego okresu przede wszystkim ze względu na wartość sentymentalną. Przywołują wspomnienie dzieciństwa i dawnych czasów. Oprócz sentymentu, miłośnicy tego trendu czują przesyt aktualnie dominującymi stylami. Nowe życie krzesła z PRL-u Krzesła z PRL-u i inne meble z tego okresu to większości dobre, ale niedoceniane dziś elementy wyposażenia. Sporo z nich jednak, przy odrobinie wysiłku włożonego podczas renowacji, odzyskuje dawny blask. Oczyszczone z warstwy lakieru, ubrane w nową tapicerkę rozpoczynają nowe życie i wyglądają lepiej niż kiedykolwiek. Są to meble tanie, a za naprawdę stare i zniszczone egzemplarze zapłacić można grosze. Po konkretnej renowacji (warto zwrócić się nawet do profesjonalisty), zyskują one nowy wymiar i swoim charakterem świetnie dopełniają Twoje mieszkanie. Krzesła z PRL-u są niezwykle solidne, bo zostały wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów. Dlatego też są w stanie przetrwać kilkadziesiąt lat, a po lekkim odświeżeniu wyglądają jak całkiem nowe.

Z balkonu do salonu

Z balkonu do salonu

Piękne meble balkonowe czy tarasowe spełniają swoją rolę od wiosny do jesieni, ale co z nimi zrobić zimą? Nie każdy przecież dysponuje piwnicą, strychem czy innym składzikiem, gdzie może je bezpiecznie przechować. Warto w takim przypadku podstawić na coś innego – meble, które doskonale sprawdzą się na zewnątrz, jak i wewnątrz. Z balkonu do salonu.