• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Wieszaki na klucze - efektowne i praktyczne dodatki do przedpokoju

W codziennym pośpiechu i zabieganiu, często w „tajemniczych okolicznościach” znikają nasze klucze. Im bardziej się spieszymy, tym trudniej jest je odnaleźć.

Jak sobie poradzić z takimi kłopotami? Najlepszym rozwiązaniem będzie wieszak lub szafka na klucze! Zawieszone blisko drzwi, pozwolą mieć klucze zawsze w tym samym miejscu, a dodatkowo, ciekawe formy samych wieszaków będą dekoracją przedpokoju.

Klasyczne drewniane szafki

Bardzo dużą popularnością cieszą się drewniane szafki, które mają nieco nostalgiczny i romantyczny charakter. Przy całym swoim uroku, oczywiście przede wszystkim spełniają swoją podstawową funkcję czyli przechowywanie kluczy. W szafkach zawsze jest kilka haczyków, na których można swobodnie powiesić klucze, a niektóre modele mają możliwość opisania poszczególnych wieszaczków, co dodatkowo ułatwi identyfikację do jakiego pomieszczenia pasują dane klucze.

Na rynku dostępne są także rozszerzone modele, gdzie znajdziemy miejsce na przechowywanie innych drobiazgów np. listów oraz możliwość przypięcia na drzwiach szafki np. listy zakupów.

wieszak na klucze w nowoczesnym...

wieszak na klucze w nowoczesnym przedpokoju

kreatywne wieszaki na klucze w...

kreatywne wieszaki na klucze w stylowym przedpokoju

Małe dzieła sztuki

Szafki na klucze mogą być niezwykle piękną dekoracją przedpokoju. Sporo modeli to małe dzieła sztuki.

Ręcznie malowane drzwi szafek stają się małymi obrazkami, które wprowadzają sielski nastrój do przedpokoju.

Można także zdecydować się na misternie wycinany model, który zachwyca delikatnością i subtelnością. To idealny model do eterycznych wnętrz, gdzie królują jasne kolory i lekkie w formie meble.

nowoczesny wieszak na klucze jako...

nowoczesny wieszak na klucze jako ozdobny element przedpokoju

modne wieszaki na klucze w...

modne wieszaki na klucze w przedpokoju

Nowoczesne rozwiązania

Dla miłośników różnych nowinek i współczesnego designu na rynku dostępnych jest wiele ciekawych propozycji. Dużą popularnością cieszą się skrzynki w lakierowanej blachy stalowej, które mają bardzo nowoczesną, minimalistyczną formę.

Inną ciekawą propozycją jest zestaw wieszaków, które wyglądają niepozornie, można na nich zawiesić kurtkę, szal lub torebkę. Jednak te wieszaki mają w sobie ukryty dodatkowy atut – jest to magnes, dzięki któremu można przyczepić klucze i nie martwić się, że gdzieś się zawieruszą.

Na podobnej zasadzie działa również drugi wieszak, trzy dekoracyjne kółka, do których podpiąć klucze bez problemu można zawiesić na płycie wieszaka. Wygięta w łuk półka wygląda bardzo elegancko i nowocześnie, więc będzie doskonała do designerskich wnętrz, jednak rysunek słoi widoczny na płycie sprawia, że sprawdzi się on także w bardziej klasycznych wnętrzach.

elegancki wieszak na klucze w...

elegancki wieszak na klucze w przedpokoju

funkcjonalne wieszaki na klucze w...

funkcjonalne wieszaki na klucze w nowoczesnym przedpokoju