• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Seria Buddy - zwariowane akcesoria dla pozytywnie zakręconych

Seria Buddy znana jest na całym świecie. Maleńkie ludziki przemieniają się w bardzo użytecznych pomocników, ułatwiając i uprzyjemniając wykonywanie wielu domowych obowiązków. To świetny pomysł na prezent, szczególnie dla tych, którzy lubią niebanalne rozwiązania z przymrużeniem oka.

Buddy w kuchni

Seria Buddy wykonana jest wysokiej jakości tworzywa i można ją śmiało używać w kuchni, ponieważ  utrzymanie w czystości tych gadżetów jest bezproblemowe.

Na kuchennym blacie chętnie zagości ludzik, który utrzyma ma miejscu rolkę z papierowym ręcznikiem, a inna para ludzików utrzyma w między sobą serwetki. Kolejny ludzik to zabawny i jednocześnie bardzo wygodny korek do zlewu, który na pewno uprzyjemni niezbyt lubiany obowiązek zmywania naczyń.

A po obowiązkach, czas na przyjemności i kubek pysznej herbaty. Tutaj także z pomocą przychodzą małe kolorowe ludziki - zaparzacze do herbaty to absolutny 'must have' dla wszystkich smakoszy tego napoju.

Ludziki występują w różnych kolorach i warto wybrać taki, który najlepiej będzie się prezentował w kuchni.

Buddy w łazience

Ludziki serii Buddy są tak sprytne, że również w łazience znajdą dla siebie zajęcie…

Wieszak na drzwi to świetne rozwiązanie do niewielkich łazienek, gdzie trudno znaleźć miejsce na przymocowanie wieszaczków. Zakładany od góry na skrzydło drzwi wieszak można w łatwy sposób przesunąć, dodać kolejny wieszak, aby spełniały jak najlepiej swoje zadanie i każdego dnia pomagały domownikom.

Innym bardzo przydatnym gadżetem jest wycieraczka do szyb, która pomoże utrzymać w czystości wszystkie okna i lustra, nie tylko w łazience, ale także w całym domu. Figurka sympatycznego ludzika od razu poprawia humor, nawet przy sprzątaniu.

Buddy w salonie

Małe ludziki chętnie zagoszczą także w salonie lub w biurze. Stojaki na zdjęcia mogą stworzyć grupkę sympatycznych ludków z np. zdjęciami dzieci, wnuków lub domowych pupili.

Sympatyczny ludzik może być także strażnikiem czasu, a właściwie pilnować, aby domownicy nigdzie się nie spóźniali. Zegar stalowy to designerski gadżet, który także może być nietuzinkowym pomysłem na prezent.

Buddy na przyjęciu

Małe ludziki w wersji ‘party’ to eleganckie i praktyczne akcesoria, które wywołają uśmiech na twarzach gości.

Zestaw do wina składa się z praktycznego korka, który pomoże zapobiegać wietrzeniu trunku oraz z sześciu znaczników na kieliszki. Znaczniki mają kształt małych ludzików, a dzięki temu, że każdy jest w innym kolorze, nikt podczas przyjęcia nie pomyli kieliszków.

Tworzywo, z którego wykonany jest ten zestaw, pozwala na łatwe utrzymanie go w czystości.

Butelka wina + korkociąg + zestaw Buddy ze znacznikami to świetny pomysł na prezent np. na parapetówkę, imieniny, urodziny… Każdy miłośnik wina lubiący designerskie dodatki ucieszy się z takiego upominku.

Otwieracz do butelek to kolejny imprezowy gadżet z tej serii.

Wykonany z metalu, odpowiednio wyprofilowany otwieracz znakomicie sprawdzi się podczas spotkań towarzyskich  np. oglądania meczu lub przyjęcia przy grillu.

Więcej informacji o tym, jak serwować wino znajdziecie w tym artykule.

Buddy w przedpokoju

Sympatyczne, wspinające się ludziki to sztandarowy produkt serii Buddy. Wieszaki te są bardzo lubiane przez dorosłych i dzieci, więc doskonale sprawdzają się w przedpokojach i pomagają najmłodszym domownikom utrzymać porządek. Nawet małe dziecko, po powrocie do domu chętnie odwiesi swoją kurtkę lub plecak na nóżce małego ludzika, który staje się wtedy 'strażnikiem' rzeczy dziecka

Dzięki niebanalnej formie, wieszaki są także bardzo lubiane przez dorosłych, którzy traktują je nie tylko praktycznie, ale także jako swojego rodzaju ozdobę przedpokoju.