• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Fotel rozkładany do spania - praktyczne i wygodne rozwiązanie dla Twojego mieszkania

Własne, chociaż ciasne!

Własne mieszkanie to dla większości z nas spełnienie najskrytszych marzeń. Nareszcie możesz wyposażyć je według swojego gustu i uznania. Możesz decydować o kolorze ściany, wzorze glazury, czy odcieniu terakoty.

Tego szczęścia nie jest w stanie zburzyć nawet niewielki metraż posiadanych czterech ścian. Obecne rozwiązania zarówno projektantów jak i producentów wyposażenia wnętrz, pozwalają maksymalnie wykorzystać metraż własnego lokum, by w sposób funkcjonalny uatrakcyjnić design wnętrza.

Funkcjonalnie, ale ładnie

Gdy masz niewielkie mieszkanie, musisz kombinować z wyposażeniem, żeby urządzić je maksymalnie funkcjonalnie. Jednocześnie musi zmieścić się w nim wszystko, co niezbędne, ale także atrakcyjne, pozostawiając mieszkanie przejrzystym i przestronnym. Na szczęście producenci sprzętów i mebli doskonale zdają sobie sprawę z ograniczeń małego mieszkania, i podsuwają często genialne rozwiązania.

Jednym z takich rozwiązań jest praktyczny fotel rozkładany do spania. Czyli z jednej strony, jest na czym usiąść czytając wciągającą książkę, a z drugiej strony fotel ten staje się doskonałym posłaniem dla gościa, po rozłożeniu zajmując trochę więcej miejsca w przestrzeni naszego mieszkania.

 

Moja przestrzeń

Fotel rozkładany do spania jest funkcjonalny, pozwala zaoszczędzić miejsce w mieszkaniu, po rozłożeniu doskonale sprawdza się jako awaryjne łóżko dla gości i wciąż pasuje idealnie do designu wnętrza. Mebel ten sprawdzi się w każdym mieszkaniu, wystarczy dobrać odpowiednią jego wersję.

Mebel ten zapewni Ci wygodny odpoczynek. Na nim relaksować się będziesz co wieczór z ulubioną książką na kolanach, oglądać ulubione seriale i śmiać się do rozpuku podczas spotkań ze znajomymi. A gdy wpadną goście (na dłużej), będzie gdzie ich przenocować (przynajmniej jednego). Twój fotel rozkładany do spania będzie Twoim najlepszym przyjacielem.

Fotel rozkładany - idealne rozwiązanie dla Ciebie

Do wyboru mamy różnego rodzaju fotele rozkładane. Jeśli masz naprawdę niewiele miejsca w swoim mieszkaniu, najlepszym rozwiązaniem będzie fotel rozkładany jednoosobowy, jeśli dysponujesz trochę większym metrażem, przyda się fotel rozkładany do spania dwuosobowy. Możesz też potrzebować fotela rozkładanego do spania dla dziecka. Każdy dostosowany jest do Twoich potrzeb, jest w czym wybierać.

Fotel rozkładany idealnie nadaje się zarówno do wieczornego relaksu z książką i z podnóżkiem, by wygodnie rozsiąść się i odciążyć nogi po całym trudnym dla nich dniu. Nocą natomiast idealnie przemienia się w miejsce do śnienia o lepszym życiu, zdobywaniu serc ukochanej, osiąganiu sukcesów i pozwala odpocząć po trudach kolejnych dni. A gdy przyjadą goście, fotel rozkładany z funkcją spania sprawdzi się jako miejsce spoczynku dla nich w pokoju gościnnym.

 

Wygoda i nowoczesny design

Fotel rozkładany, to idealne rozwiązanie, żeby niewielkie mieszkanie pozostało maksymalnie wykorzystane, bez niepotrzebnego zatłoczenia. W większości wykorzystywany jest do dziennego użytku, jako fotel. Jego funkcjonalność do spania wykorzystywana jest sporadycznie, adekwatnie do potrzeby.

Fotele rozkładane są nie tylko niezwykle funkcjonalne i pozwalają nam zaoszczędzić miejsce w niewielkiej powierzchni naszego małego mieszkania, ale wizualnie spełniają już najwyższe kryteria. Są stylowe, eleganckie, nowoczesne i dodają uroku naszemu mieszkaniu. Ich design podąża za najnowszymi trendami, można więc nie tylko zaoszczędzić miejsca, ale też uatrakcyjnić wystrój mieszkania.

Użyteczny i niedrogi mebel

To niezwykle popularne rozwiązanie, zyskujące coraz większą ilość zwolenników chcących ekonomicznie wykorzystać powierzchnię swojego mieszkania. Producenci foteli rozkładanych prześcigają się w wymyślaniu, by były one coraz bardziej użyteczne, a przy tym stanowiły doskonałe uzupełnienie wyposażenia wnętrza uatrakcyjniające je wizualnie.

Fotele tego typu, zarówno jednoosobowe jak i dwuosobowe, stanowią użyteczne rozwiązanie dla niewielkiego mieszkania. Dzięki fotelom rozkładanym tanio można wyposażyć mieszkanie w funkcjonalny, oszczędny w powierzchni i atrakcyjny mebel idealnie sprawdzający się przy niewielkim metrażu mieszkania.

 

Brakujący element wymarzonego mieszkania

Fotel rozkładany do spania występuje w wielu stylach, kolorach, wielkościach. Wyróżnia się wysoką jakością, bo liczy się przede wszystkim jego użyteczność, dlatego producenci dbają o to, by nie zawiódł klienta. Sprawdź funkcjonalność fotelu rozkładanego z funkcją spania, dobierz odpowiedni styl pasujący do wystroju Twojego mieszkania i przekonaj się, że jest to uniwersalny i niezbędny mebel sprawdzający się zwłaszcza w małym mieszkaniu.

Specjalnie dla naszych klientów zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze fotele rozkładane różniące się stylem i kolorem, byś mógł dopasować odpowiedni do swoim potrzeb mebel. Przejrzyj naszą ofertę, porównaj ze sobą proponowane fotele i wybierz coś dla siebie, co idealnie wypełni miejsce w Twoim wymarzonym mieszkaniu.