• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Wersalka na sprężynach jako hit aranżacyjny w tradycyjnych wnętrzach

Wersalka to zdecydowanie ponadczasowa konstrukcja, której recepta na sukces umieszczona została w funkcjonalności i łatwej obsłudze. Wersalki w polskich domach goszczą od kilkudziesięciu lat i również od tylu lat cieszą się niesłabnącą sympatią ich użytkowników. Niewątpliwie najwygodniejsza z nich to wersalka na sprężynach, która pozwoli na pełnowartościowy wypoczynek zarówno w dzień, jak i w nocy.

Wersalka na sprężynach to nieograniczony wybór wzorów oraz kolorów. Współcześni projektanci dokładają wszelkich starań, aby mebel podążał za aktualnymi trendami i mógł stać się podstawą aranżacji na miarę XXI wieku. Obawiasz się, że wyposażenie Twojego domu w tego typu mebel będzie krokiem w tył? Zupełnie niepotrzebnie, bo wersalka na sprężynach jest klasyką, która nigdy nie powinna wyjść z mody. Zobacz, czym należy się kierować przy jej zakupie, by mieć pewność posiadania sprawdzonego mebla na długie lata.

Klasyczna wersalka na sprężynach...

Klasyczna wersalka na sprężynach w tradycyjnym wnętrzu

Klasyczna wersalka na sprężynach...

Klasyczna wersalka na sprężynach w tradycyjnym wnętrzu

 

Od czego zależy sukces wersalki na sprężynach?

Niezmiennie od wielu lat wersalki na sprężynach to najbardziej pożądane przez klientów elementy wyposażenia niewielkich mieszkań w blokach. Wszystko za sprawą ich elastycznego dostosowania się do warunków w mieszkaniu oraz aktualnych potrzeb użytkowników.

Również bardzo dobrze przedstawia się techniczna strona wersalek. Systemy sprężyn wykonane są z ponadczasowych materiałów, których zniszczenie jest niemalże niemożliwe. Co więcej, obszycia wersalek nie ustępują w tym zakresie ni jednej sprężynie. Tkaniny są mocne oraz cechują się wysoką jakością, dzięki czemu wersalka nie zmienia swoich barw i nie odkształca się po krótkim czasie użytkowania. Wersalka na sprężynach będzie nie tylko funkcjonalna, ale również elegancka przez lata. To z pewnością ważne dla wszystkich, którzy cenią sobie proste wnętrza, trzymające wysoki poziom i niezmieniony wygląd przez lata. Wyobraź sobie swój komfortowy salon, w którego centrum stoi wersalka – ten widok może towarzyszyć Ci przez długie lata. To oszczędność nie tylko pieniędzy, ale również czasu i nerwów, które musisz spożytkować na kolejną wymianę mebli w swoim domu.

stylowa wersalka na sprężynach w...

stylowa wersalka na sprężynach w tradycyjnym wnętrzu

stylowa wersalka na sprężynach w...

stylowa wersalka na sprężynach w tradycyjnym wnętrzu

 

Wersalka na sprężynach bonelowych czy wersalka na sprężynach kieszeniowych?

Sprężyny bonelowe, sprężyny kieszeniowe? Czym tak naprawdę są i w czym tkwi istota rozróżniająca je? W użytkowaniu dziennym te elementy nie różnią się w zasadzie niczym, ich odrębność może zostać zauważona dopiero podczas snu. Warto, abyś przed zakupem dobrze zastanowił się, jaki rodzaj materaca zapewni Ci komfortowy wypoczynek oraz sen.

Wersalka na sprężynach bonelowych to chyba najczęściej spotykany model. Sprężyny bonelowe są stosunkowo niedrogie i stanowią prosty system, umożliwiający w miarę komfortowy sen. To najstarsza konstrukcja, która obrazowo mówiąc – z pewnością zachęci Twoje dzieciaki do skakania. Wersalka na sprężynach kieszeniowych jest już bardziej zaawansowanym systemem, za który będziemy musieli zapłacić nieco więcej. Sprężyny kieszeniowe umieszczane są w specjalnych kieszeniach i każda z nich jest niezależna od poprzedniej. Sprężyny kieszeniowe pozwalają na rozróżnienie twardości poszczególnych modeli, więc szczególnie polecane są, kiedy wersalka będzie służyła Ci również jako łóżko.

klasyczna wersalka na sprężynach...

klasyczna wersalka na sprężynach we wnętrzu w stylu tradycyjnym

klasyczna wersalka na sprężynach...

klasyczna wersalka na sprężynach we wnętrzu w stylu tradycyjnym

 

Wygodna wersalka na sprężynach – w salonie czy w sypialni?

Wygodna wersalka na sprężynach to propozycja dedykowana zarówno do sypialni, jak i do salonu. Systemy sprężyn pozwalają na komfortowy wypoczynek za dnia, jak i w nocy. To wyjątkowa propozycja dla właścicieli niewielkich mieszkań. Dzięki niej nie zagracisz nadmiernie przestrzeni oraz ani trochę nie stracisz na codziennym komforcie.

Wersalka na sprężynach w pokoju nastolatka – rozwiązaniem ponadczasowym

Wersalka na sprężynach może okazać się również nieśmiertelnym pomysłem w pokoju nastolatka. Aranżacje młodzieżowych wnętrz wymagają rozwiązań, które na długo pozostaną świeże. Takie są wersalki, które charakteryzują się prostym wzornictwem oraz rosną wraz z potrzebami młodego człowieka. Pomyśl o nich, kiedy dziecięcy pokój Twojej pociechy będzie stawał się prawdziwym pokojem nastolatka.

Klasyczna wersalka na sprężynach...

Klasyczna wersalka na sprężynach w tradycyjnym wnętrzu

Klasyczna wersalka na sprężynach...

Klasyczna wersalka na sprężynach w tradycyjnym wnętrzu