• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Biała szafka nocna – klasyka na lata

Biała szafka nocna - miał ją chyba każdy i ciężko jest sobie wyobrazić funkcjonowanie sypialni bez jej udziału. To mebel niemalże pierwszej potrzeby, na którym umieścimy telefon, książkę, którą czytaliśmy przed snem, bądź okulary. Szafka nocna jest również „podstawką” pod naszą lampkę nocną, dlatego jej wysokość powinna być odpowiednio skorelowana z wysokością naszego łóżka. Białe meble to nie tylko klasyka, ale również wiele elegancji i możliwość dopasowania się niemalże do każdego rodzaju stylu. Co więcej, sen w białej sypialni jest o wiele bardziej efektywny, co zostało udowodnione naukowo, więc dlaczego nie wyposażyć jej w białe meble? Biała szafka nocna to bogactwo wzorów oraz stylizacji, dlatego bez problemu znajdziesz coś co będzie cieszyło swoją funkcjonalnością i wyglądem przez bardzo długi czas. Sprawdź, dlaczego biała szafka nocna jest klasyką, który nigdy nie wyjdzie z mody i na co należy zwrócić uwagę przy szukaniu odpowiedniego mebla do Twojej sypialni.

klasyczna biała szafka nocna w...

klasyczna biała szafka nocna w sypialni

klasyczna biała szafka nocna w...

klasyczna biała szafka nocna w sypialni

 

Białe meble w sypialni – dlaczego warto?

Jak już zostało wspomniane na wstępie – biel to kolor, który sprzyja efektywnemu wypoczynkowi oraz może pozytywnie wpłynąć na jakość naszego snu. Białe łóżko, biała szafa, biała toaletka, a do tego dopełnienie wszystkiego przy pomocy uroczych stolików nocnych czyni nas bohaterami w swoim własnym domu. Co więcej, białe meble dają szansę na nieograniczoną ilość kolorowych dodatków w postaci narzut, koców, poduszek, czy lamp. Taka możliwość to również sposób na częste odświeżanie oblicza naszej sypialni, bez konieczności angażowania dużych ilości nakładów finansowych.

klasyczna biała szafka nocna w...

klasyczna biała szafka nocna w stylu retro

klasyczna biała szafka nocna w...

klasyczna biała szafka nocna w stylu retro

 

Biała szafka nocna nowoczesna czy klasyczna?

Biała szafka nocna lepiej prezentuje się w kształtach bardziej nowoczesnych, czy jednak klasycznych? Nie ma reguły i wszystko uzależnione jest od naszych upodobań. Co więcej, białe meble dają nam również szansę na mieszanie i przenikanie się stylów w obrębie jednego pomieszczenia, co może prezentować się całkiem nieźle. Obowiązujące trendy niezwykle cenią sobie prostotę i funkcjonalność, dlatego oba te rodzaje mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Biała szafka nocna i jej zakup może zostać połączony z dokładnym rozeznaniem wśród modeli. Do jednego z najbardziej popularnych kwalifikuje się szafka o nazwie KARO. To niezwykle prosty mebel, który może być zaliczany zarówno do grupy rozwiązań nowoczesnych, jak i do tych klasycznych. Szafka wyposażona została w dwie pojemne szuflady oraz gładkie fronty. Dzięki niej znacznie rozszerzy się dostępna ilość miejsca do przechowywania w Twojej sypialni. Całkiem dużym zainteresowaniem cieszy się również szafka Paris 2. To mebel określany jako romantyczny i elegancki. Idealnie dopasuje się do niewielkich sypialni utrzymanych w pastelowych barwach. Przedmiot został wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół, dlatego dostarcza tak wiele pozytywnych wrażeń estetycznych.

klasyczna biała szafka nocna

klasyczna biała szafka nocna

klasyczna biała szafka nocna

klasyczna biała szafka nocna

 

Biała szafka nocna metalowa – nowoczesny styl industrialny

A może iść z duchem czasu i zdecydować się na nieco bardziej oryginalne rozwiązanie, takie jak biała metalowa szafka nocna w stylu industrialnym? To zdecydowanie nieco bardziej odważne rozwiązanie, który całkowicie zmieni oblicze sypialni. Dzięki niej pomieszczenie stanie się niezwykle nowoczesne oraz będzie dobrze wyglądało przez długie lata. Dużą zaletą metalowej szafki w kolorze białym jest jej odporność na wszelkiego rodzaju zniszczenia oraz łatwość utrzymania jej w czystości. Do jej pielęgnacji wystarczy jedynie wilgotna szmatka. To duża oszczędność czasu i szansa na posiadanie idealnej w najdrobniejszym szczególe sypialni.

stylowa biała szafka nocna w...

stylowa biała szafka nocna w klasycznym wnętrzu

stylowa biała szafka nocna w...

stylowa biała szafka nocna w klasycznym wnętrzu

 

Gdzie znajdę ciekawą biała szafkę do sypialni?

Znalezienie białej szafki nocnej do sypialni nie jest szczególnie trudne. Sztuką jest znalezienie oryginalnego modelu, który będzie zachwycał swoim nietuzinkowym wyglądem przez długi czas. Idealnym miejscem poszukiwań jest Internet oraz oferta przygotowana przez sklep Meble.pl. W naszych zbiorach znajdują się wyjątkowe szafki w białym kolorze, wykonane z pieczołowicie wyselekcjonowanych materiałów. Podaruj sobie odrobinę przyjemności i wybierz szafkę nocną na miarę Twoich potrzeb.

klasyczna biała szafka nocna w...

klasyczna biała szafka nocna w stylu vintage

klasyczna biała szafka nocna w...

klasyczna biała szafka nocna w stylu vintage