• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Urban Nature Culture

Urban Nature Culture
Urban Nature Culture

Urban Nature Culture to firma stworzona przez Anne Marie Hermans – projektantkę, która czerpie natchnienie z podróży i stara się swoje wspomnienia zamknąć w pięknych przedmiotach codziennego użytku. To kolekcja pełna nawiązań do natury, dodająca wnętrzu egzotycznego charakteru.

Urban Nature Culture
Urban Nature Culture
×

Urban Nature Culture

Założycielem marki UNC (Urban Nature Culture) jest przedsiębiorca z duszą wędrowca — Anne Marie Hermans. Styl prezentowany przez założycielkę jest odzwierciedleniem tego, w jaki sposób postrzega otaczający ją świat. Zawsze poszukuje nowych inspiracji poza jej rodzinnym miastem, którym jest Amsterdam. Wszystkie produkty marki Urban Nature Culture łączą w sobie niepowtarzalne wpływy oraz surowce z całego świata. W ofercie znajdą Państwo jednakowo meble wykonane z ceramiki, bambusa, szkła z recyklingu, odpadów bawełnianych, drewna mango oraz drewna Bofofee z Etiopii.

W bogaty stylistycznie kolekcjach znajdują się rzeczy ukazujące zaginione skarby z odległych regionów świata, o których była mowa w zasłyszanych w podróży opowieściach. Poszczególne produkty są innowatorską próbą odzwierciedlenia multikulturowych społeczności oraz kreatywnych osobowości. Anne Marie Hermans często wspomina, że jest niezwykle dumna z zespołu ludzi, który udało się jej stworzyć, a dzięki którym marka Urban Nature Culture spełnia marzenia aranżacyjne klientów. W tym przypadku to pasja, pełne oddanie się oraz synergia są kluczem do tworzenia rzeczywistości ze śmiałych pomysłów, oraz niespełnionych jeszcze marzeń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w kolekcjach przeznaczonych do przestrzeni domu, które będą uzupełniać styl życia wybranych osób — holenderska projektantka szuka coraz to nowszych inspiracji dla swoich domowych kolekcji deco.

Urban Nature Culture to powrót do natury w iście nowoczesnym wydaniu. Do produkcji tych niepowtarzalnych, wręcz inspirowanych epoką antyku przedmiotów wykorzystywane są przede wszystkim surowce wtórne. Etyka jest tu na równi z estetycznym poczuciem piękna. Kolekcja doda wnętrzu egzotycznego, a zarazem ekologicznego charakteru.

Jednym z prezentowanych w ofercie sklepu meble.pl produktów jest stołek, DUKA. Powstał on z jednego kawałka drewna drzewa Bofofee, które charakteryzuje się przede wszystkim szybkim wzrostem oraz wytrwałością, a zarazem elastycznością. Inspiracją do jego powstania był dla Anne Marie Hermans ceremoniał picia herbaty w Etiopii, który trwa około 3 godziny — wszyscy jego uczestnicy siedzą na stołkach, omawiając sprawy z życia codziennego. Już samo słowo DUKA oznacza w języku etiopskim „stołek”. Cała wizja stołka DUKE została zaprojektowana przez Gabrielle i Huib Bom — wieloletnie doświadczenie designerów doprowadziło do powstania fabryki mebli w Etiopii, która w pełni zarządzana i prowadzona jest przez obywateli tego kraju.

Anne Marie Hermans za sprawą marki Urban Nature Culture opowiada historię tradycji rzemieślniczej, surowych oraz innowacyjnych materiałów, jak również silnego związku z przyrodą oraz nowoczesnego przełożenia starożytnych kultur we współczesny świat. Prezentowane produkty inspirowane są kształtami, barwami oraz motywami, które występują naturalnie w przyrodzie. Każdy z Państwa znajdzie tutaj coś idealnie dla siebie.

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia kolekcji stylowych mebli Urban Natura Culture na stronie sklepu internetowego www.meble.pl. Życzymy udanych zakupów!