Sklep online działa bez zmian. Odbiory osobiste, wysyłki kurierskie, pocztowe i paczkomatowe realizujemy bez opóźnień.
  • Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu
Urban Nature Culture
Urban Nature Culture

Urban Nature Culture to firma stworzona przez Anne Marie Hermans – projektantkę, która czerpie natchnienie z podróży i stara się swoje wspomnienia zamknąć w pięknych przedmiotach codziennego użytku. To kolekcja pełna nawiązań do natury, dodająca wnętrzu egzotycznego charakteru.

Urban Nature Culture
Urban Nature Culture
×
prev
next
949,00 PLN
prev
next
130,00 PLN
prev
next
120,00 PLN
prev
next
85,00 PLN
prev
next
2 899,00 PLN
prev
next
120,00 PLN
prev
next
2 499,00 PLN
prev
next
1 099,00 PLN

Urban Nature Culture

Założycielem marki UNC (Urban Nature Culture) jest przedsiębiorca z duszą wędrowca — Anne Marie Hermans. Styl prezentowany przez założycielkę jest odzwierciedleniem tego, w jaki sposób postrzega otaczający ją świat. Zawsze poszukuje nowych inspiracji poza jej rodzinnym miastem, którym jest Amsterdam. Wszystkie produkty marki Urban Nature Culture łączą w sobie niepowtarzalne wpływy oraz surowce z całego świata. W ofercie znajdą Państwo jednakowo meble wykonane z ceramiki, bambusa, szkła z recyklingu, odpadów bawełnianych, drewna mango oraz drewna Bofofee z Etiopii.

W bogaty stylistycznie kolekcjach znajdują się rzeczy ukazujące zaginione skarby z odległych regionów świata, o których była mowa w zasłyszanych w podróży opowieściach. Poszczególne produkty są innowatorską próbą odzwierciedlenia multikulturowych społeczności oraz kreatywnych osobowości. Anne Marie Hermans często wspomina, że jest niezwykle dumna z zespołu ludzi, który udało się jej stworzyć, a dzięki którym marka Urban Nature Culture spełnia marzenia aranżacyjne klientów. W tym przypadku to pasja, pełne oddanie się oraz synergia są kluczem do tworzenia rzeczywistości ze śmiałych pomysłów, oraz niespełnionych jeszcze marzeń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w kolekcjach przeznaczonych do przestrzeni domu, które będą uzupełniać styl życia wybranych osób — holenderska projektantka szuka coraz to nowszych inspiracji dla swoich domowych kolekcji deco.

Urban Nature Culture to powrót do natury w iście nowoczesnym wydaniu. Do produkcji tych niepowtarzalnych, wręcz inspirowanych epoką antyku przedmiotów wykorzystywane są przede wszystkim surowce wtórne. Etyka jest tu na równi z estetycznym poczuciem piękna. Kolekcja doda wnętrzu egzotycznego, a zarazem ekologicznego charakteru.

Jednym z prezentowanych w ofercie sklepu meble.pl produktów jest stołek, DUKA. Powstał on z jednego kawałka drewna drzewa Bofofee, które charakteryzuje się przede wszystkim szybkim wzrostem oraz wytrwałością, a zarazem elastycznością. Inspiracją do jego powstania był dla Anne Marie Hermans ceremoniał picia herbaty w Etiopii, który trwa około 3 godziny — wszyscy jego uczestnicy siedzą na stołkach, omawiając sprawy z życia codziennego. Już samo słowo DUKA oznacza w języku etiopskim „stołek”. Cała wizja stołka DUKE została zaprojektowana przez Gabrielle i Huib Bom — wieloletnie doświadczenie designerów doprowadziło do powstania fabryki mebli w Etiopii, która w pełni zarządzana i prowadzona jest przez obywateli tego kraju.

Anne Marie Hermans za sprawą marki Urban Nature Culture opowiada historię tradycji rzemieślniczej, surowych oraz innowacyjnych materiałów, jak również silnego związku z przyrodą oraz nowoczesnego przełożenia starożytnych kultur we współczesny świat. Prezentowane produkty inspirowane są kształtami, barwami oraz motywami, które występują naturalnie w przyrodzie. Każdy z Państwa znajdzie tutaj coś idealnie dla siebie.

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia kolekcji stylowych mebli Urban Natura Culture na stronie sklepu internetowego www.meble.pl. Życzymy udanych zakupów!

Pomysł na wyjątkową aranżację stołu

Pomysł na wyjątkową aranżację stołu

Chcesz odświeżyć swoje wnętrze, ale nie masz możliwości, czasu lub ochoty na większy remont? Zacznij od aranżacji stołu! Piękna zastawa, obrus, kwiaty w okazałym wazonie - to wszystko przyciągnie wzrok Twoich gości i sprawi, że stół pozostanie w centrum uwagi na cały wieczór. A dodatkowo potrawy podane w pięknej ceramice zawsze będą prezentowały się smaczniej :) Oto kilka pomysłów na niebanalną aranżację.

Kuchnia w stylu prowansalskim – jak ją urządzić?

Kuchnia w stylu prowansalskim – jak ją urządzić?

Kuchnia w stylu prowansalskim – marzenie nowoczesnej gospodyni, która ponadprzeciętnie ceni sobie dobry styl, przytulne wnętrza oraz sielski klimat. Czy sprawdzi się ona również w polskim domu? Oczywiście, że tak, a do tego może wywoływać szereg wspomnień związanych z wakacjami w prowansalskim anturażu. Jaka więc powinna być kuchnia w stylu prowansalskim i co powinno znaleźć się w jej wnętrzu? Przede wszystkim kuchnia w stylu prowansalskim powinna być jasną, przytulną przestrzenią, w której wszystko ma swoje określone miejsce. Tutaj zawsze idealnie sprawdzą się jasne, pastelowe barwy, białe meble oraz delikatne dodatki, które intuicyjnie wprawią nas w zachwyt nad przestrzenią.

Akcesoria kuchenne - co powinno się znaleźć w każdej kuchni?

Akcesoria kuchenne - co powinno się znaleźć w każdej kuchni?

Kuchnia to jedno z ważniejszych pomieszczeń domowych, dlatego powinno być przede wszystkim urządzone ze smakiem i pełne praktycznych rozwiązań. Jednak bez niezbędnych akcesoriów kuchennych się nie obejdzie. Dzięki niektórym elementom wyposażenia Twoja kuchnia w mgnieniu oka zyska na funkcjonalności. Sprawdź koniecznie co powinno się w niej znaleźć!