• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu
Stolik IVAR duży - czarny
1/4
Stolik IVAR duży - czarny
2/4
Stolik IVAR duży - czarny
3/4
Stolik IVAR duży - czarny
4/4

Stolik IVAR duży - czarny

270,00 219,51 23.00 270 PLN

Koszty wysyłki 1 szt.

zobacz szczegóły

Wysyłka w

24H ?
Wybrany wariant: Stolik IVAR duży - czarny
-
+

Kup na raty:Opis produktu

Stolik IVAR firmy Woood jest meblem, który z powodzeniem wkomponuje się do każdego wnętrza, salonu czy pokoju dziennego. Produkt wykonany jest z metalu, pomalowanego proszkowo na kolor czarny. Blat o średnicy 56 cm ma funkcję wyciągania ze stelaża, co zdecydowanie ułatwia proces podawania kawy podczas kameralnych spotkań w gronie rodziny i znajomych. Stolik IVAR służy również jako estetyczna ozdoba każdej przestrzeni, która zdumiewa prostotą formy. Montaż produktu obejmuje jedynie nałożenie blatu.

 

Na tej karcie zaprezentowany został model stolika IVAR dużego w kolorze czarnym.
Cena nie obejmuje innych dodatków, widocznych na zdjęciach.

 

 

Wymiary:
- wysokość: 37,5 cm
- szerokość: 56 cm
- głębokość: 56 cm

 

 

Materiał:
- metal

 

 

Dostępne warianty kolorystyczne:
- czarny
- zielony

- petrol
 

Marka: Woood

Inni klienci kupili także

Podnóżki tapicerowane, wygodne i stylowe

Podnóżki tapicerowane, wygodne i stylowe

Podnóżki tapicerowane - skorzystaj z ich dobrodziejstwa Podnóżki znane były już w starożytności, gdzie stosowane były i zarezerwowane tylko dla władców. Forma podnóżków bardzo przypomina te obecnie funkcjonujące. Były jednym z wielu atrybutów oznaczających pozycję, jaką zajmowali królowie. Były pięknie zdobione, wyściełane drogimi materiałami. Nóżki drewniane często były rzeźbione, co jeszcze bardziej nadawało podnóżkowi majestatyczny charakter. Król korzystając z podnóżka nie dotykał ziemi, czym manifestował swoją pozycję. Już w późniejszych czasach podnóżek wydostał się spod reżimu królewskiego statutu i znalazł miejsce na dworkach u szlachciców. Na szczęście i stamtąd udało się mu wydostać, żeby znaleźć sympatię i zastosowanie w naszych domach. Podnóżki tapicerowane są nieodłącznym atrybutem foteli i nie tylko.

Jak urządzić pokój dzienny?

Jak urządzić pokój dzienny?

Jak urządzić pokój dzienny? Przede wszystkim funkcjonalnie i przytulnie. Salon to miejsce, które powinno służyć całej rodzinie, dlatego warto, aby idealnie było dopasowane do ich potrzeb oraz upodobań. Skorzystaj z własnej wyobraźni oraz kilku naszych sprawdzonych porad, a z pewnością uzyskasz efekt zadowalający przez lata. Pokój dzienny to również miejsce reprezentujące dom. W nim przyjmowani są goście, odbywają się wszystkie rodzinne uroczystości oraz spotkania. W mniejszych mieszkaniach salon pełni również funkcję sypialni. Co zrobić, aby funkcjonalna przestrzeń dla całej rodziny stała się również intymną sypialnią? Poznaj pomysły na salon różnej wielkości oraz o różnym przeznaczeniu.