• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu
Drewniana komoda NORWOOD 2A 3C
1/6
Drewniana komoda NORWOOD 2A 3C
2/6
Drewniana komoda NORWOOD 2A 3C
3/6
Drewniana komoda NORWOOD 2A 3C
4/6
Drewniana komoda NORWOOD 2A 3C
5/6
Drewniana komoda NORWOOD 2A 3C
6/6

Drewniana komoda NORWOOD 2A 3C

3 875,00 3 150,41 23.00 3 875 PLN

Dowóz gratis

zobacz szczegóły

Wysyłka po:

09.05.2024 ?
Wybrany wariant: Drewniana komoda NORWOOD 2A 3C
-
+

Kup na raty:Opis produktu

Komoda NORWOOD to mebel bardzo oryginalny, o niebanalnym wzornictwie, choć w gruncie rzeczy bardzo prosty i ponadczasowy. Z pewnością doskonale odnajdzie się we wnętrzach nowoczesnych, hołdujących stylowi fusion, który łączy w sobie różne surowce i faktury. Mebel wsparty jest na czterech wąskich, pochyłych nogach. Wnętrza szuflad oraz plecy komody wykonane są z płyty MDF. Ściany i blat zrobiono z elementów drewna mango w ciemnoszarym kolorze, zróżnicowanych kolorystycznie i ułożonych wzdłuż siebie. Fronty wykonano również z drewna mango w odcieniach brązu, a poszczególne elementy tworzą razem ciekawy wzór na całej komodzie. Przez ten wzór szafki i szuflady zlewają się ze sobą, tworząc spójną całość. Uchwyty mają postać dwupunktowych, podłużnych elementów z metalu. Całość składa się z dwóch szafek i trzech szuflad. 

 

 

Wymiary:

- wysokość: 85 cm

- szerokość: 120 cm

- głębokość: 35 cm

 

 

Materiał:

- płyta MDF

- drewno mango

- metal

 

 

Prezentowany produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie klienta i nie podlega zwrotowi.

 

 


Drewniane meble vintage - moda nigdy nie przeminie?

Drewniane meble vintage - moda nigdy nie przeminie?

Drewniane meble vintage od kilkunastu lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Poszukują ich zarówno ludzie młodzi, którzy dopiero co aranżują swoją nową przestrzeń do mieszkania, jak i osoby pragnące zmienić coś w swoim najbliższym otoczeniu. Meble vintage również od zawsze kojarzone są jako symbol luksusu oraz sposób na nietuzinkową przestrzeń. Posiadanie ich było niemałym powodem do dumy i łączyło się z długim czasem poszukiwań zanim znalezione zostały meble odpowiadające na wszelkie oczekiwania.

Trendy wnętrzarskie 2021

Trendy wnętrzarskie 2021

Trendy związane z aranżacją wnętrz zmieniają się z roku na rok, a czasami nawet z miesiąca na miesiąc, chociaż trzeba przyznać, że niektóre projekty są ponadczasowe. Czym zaskakuje nas rok 2021 w aranżacji wnętrz domowych i komercyjnych, co jest elementem "must have" we wnętrzach, i jaki styl najchętniej stosuje się w przestrzeniach mieszkalnych? Z pewnością rok 2021 jest próbą wyłamania się z powielanych od lat schematów i monotonnych aranżacji, m.in. jest to próba zrezygnowania z aranżacji biało-szarych i drewnianych, które na pozór ponadczasowe, z biegiem czasu robią się nudne. Tak więc ten rok to czas "szaleństwa" we wnętrzach, wprowadzenia różnorodnych akcentów kolorystycznych, które sprawią, że mieszkanie zyska na oryginalnym wykończeniu - nie będzie takie samo jak inne. Oczywiście wybierając nową gamę kolorystyczną, która podkreśli wystrój naszego pomieszczenia, trzeba pamiętać, aby zrobić to w sposób przemyślany, ponieważ wszystkie elementy powinny do siebie harmonijnie pasować.