• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu
Komoda MAYRA - 2+3
1/6
Komoda MAYRA - 2+3
2/6
Komoda MAYRA - 2+3
3/6
Komoda MAYRA - 2+3
4/6
Komoda MAYRA - 2+3
5/6
Komoda MAYRA - 2+3
6/6

Komoda MAYRA - 2+3

3 683,00 2 994,31 23.00 3 683 PLN

Dowóz gratis

zobacz szczegóły

Wysyłka po:

13.06.2024 ?
Wybrany wariant: Komoda MAYRA - 2+3
-
+

Kup na raty:Opis produktu

Komoda MAYRA to mebel safari do salonu i sypialni. Jest wykonana z drewna mango, tył i szuflady tworzy płyta MDF. Wykończenie jest nitrocelulozowe. Podwójne drzwi zdobią ręcznie rzeźbione wzory. Gałki i uchwyty są mosiężne. Polecamy także pozostałe meble z kolekcji MAYRA.

 

 

Wymiary:

- szerokość 110 cm

- głębokość 40 cm

- wysokość 80 cm

 


Prezentowany produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie klienta i nie podlega zwrotowi.

 

 


Drewniane czy białe meble, które wybrać?

Drewniane czy białe meble, które wybrać?

Meble są głównym elementem wyposażenia każdej przestrzeni - pomagają nam w organizacji wnętrza, a także w jego wizualnie estetycznej dekoracji. Dzięki odpowiednio dobranym meblom możemy zyskać estetykę, która jest zgodna z naszymi indywidualnymi gustami oraz preferencjami. Meble sprawiają, że puste przestrzenie stają się miejscem codziennego wypoczynku, rodzinnych spotkań, pracy, a także odrabiania zadań domowych. We współczesnych aranżacjach wnętrz dużą rolę odgrywa estetyka minimalistyczna, nowoczesna, a także skandynawska, które skupiają się na tworzeniu przestrzeni eleganckich, aczkolwiek stonowanych, a także niezwykle funkcjonalnych i praktycznych w codziennym użytkowaniu. Jakie meble lepiej sprawdzą się we wspomnianych wnętrzach: wykończone w kolorze białym lub w dekorze naturalnego drewna z widocznym usłojeniem?

Scandi boho – wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Scandi boho – wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Scandi boho to styl aranżacji wnętrz, który powstał z idei połączenia dwóch innych nurtów, a dokładniej - skandynawskiego i boho. Ten trend jest zestawieniem skandynawskiej prostoty oraz motywu natury i egzotyki. W teorii te dwa style są sobie całkowicie przeciwne, lecz praktyka pokazuje coś zupełnie innego. Proste formy zyskują wyrazu w towarzystwie oryginalnych dekoracji w klimacie boho, natomiast swoboda i lekki eklektyzm bohemy łagodnieją, gdy komponujemy je ze stonowanymi barwami.