5 przyborów kuchennych dla zakochanych

Zakochani są wśród nas, zakochani pierwszy raz...” śpiewała kiedyś Helena Majdaniec. Jeśli i Ty jesteś zakochany, na pewno chciałbyś dać swojej drugiej połówce to, co najlepsze. Oczywiście najważniejsze jest samo uczucie i to, co co niewidoczne dla oczu, ale dla serca. Nic nie przeszkadza jednak, by od czasu do czasu podarować ukochanej osobie coś wyjątkowego. W tym artykule przedstawiamy akcesoria kuchenne dla zakochanych.

Pierścień na serwetki – serce

 

Ten piękny pierścień z wyciętym sercem przyda się przy okazji romantycznych kolacji, których przed Wami... oby jak najwięcej. Oczywiście trzeba kupić dwa takie pierścienie. Twoja druga połówka na pewno zauważy, że serwety nie są spięte zwykłymi pierścieniami i doceni Twoją pomysłowość. Zamiast pierścieni z sercem możesz wybrać też takie z motywem motyla lub uroczego czerwonego ptaszka.

 

Taca dla dwojga

 

Wspólne śniadanie? Czemu nie. Posiłki warto celebrować razem. Jeśli chcesz przygotować ukochanej lub ukochanemu posiłek, zaserwuj go na oryginalnej tacy śniadaniowej. W sprzedaży są modele ozdobione miłosnym napisem lub grawerem. Równie dobrze możesz też pomalować starą tacę farbą tablicową, po czym kredą napisać na niej wyznanie miłości. Romantyczne śniadanie będzie też dobrze wyglądać na tacy z wizerunkiem pięknych kwiatów.

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Facebooku

Kubek termiczny

 

Pewnie pomyślisz sobie teraz, że nie ma banalniejszego niż kubek. Jeśli chodzi o zwykłe kubki to jest w tym trochę prawdy. Inaczej sytuacja przedstawi się, gdy wybierzesz dwa nie tradycyjne, ale termiczne kubki najlepiej z motywem nawiązującym do stanu zakochania. A jak widać na zdjęciu, niekoniecznie muszą być to oklepane czerwone serca czy przytulające się misie, a prawdziwa nowoczesna sztuka.

 

Kieliszki do drinków

 

Lubicie od czasu do czasu poświętować przy czymś mocniejszym i nie jest to piwo, a raczej drinki? W takim razie przydadzą Wam się kieliszki do drinków. Jeśli chcesz zrobić niespodziankę swojej drugiej połówce, możesz wykorzystać tacę (w końcu można jej używać nie tylko do śniadania) i zaserwować na niej ulubiony alkohol w nowych kieliszkach.

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Facebooku

Mata kuchenna z serduszkiem

 

Jeżeli uwielbiacie razem przyrządzać posiłki i dużo czasu spędzacie w kuchni, dobrym pomysłem będzie zakupienie maty kuchennej. Tym razem jednak będzie ona wyjątkowa, bo ozdobiona serduszkiem. Zaletą tej widocznej na fotografii jest to, że serduszka i czerwienie nie biją po oczach. Możesz też kupić zwykłą, jednokolorową matę kuchenną i wyszyć na niej wybrany motyw. Ukochana lub ukochany na pewno doceni Twoje starania, a to pierwszy krok do zaskarbienia sobie trwałego uczucia.

 

Zobacz także: 6 pomysłów na prezent dla kobiety

Udostępnij na Facebooku
zobacz wszystkie porady