W okresie wakacyjnym lipiec-sierpień siedziba Meble.pl w Rzeszowie będzie otwarta w godzinach 8:00 – 16:00
  • Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Błyszcząca łazienka - proste triki

Jak wprowadzić do wnętrza blask i lśnienie? Warto zadbać o odpowiednie dodatki, które razem z optymalnie dobranym oświetleniem, rozświetlą łazienkę i dodadzą jej szyku. Błyszczące elementy doskonale sprawdzą się w łazience, należy pamiętać, aby dobierać je rozsądnie i z wyczuciem. Będą wtedy cieszyły oko, jednocześnie spełniając swoje użytkowe zadania.

Błyszczące uchwyty

Dokonując niewielkiej zmiany i wymieniając uchwyty w szafkach i szufladach, można całkowicie zmienić charakter wnętrza. Dzięki kryształkom, uchwyty stają się przykuwającym uwagę elementem dekoracyjnym.

Lustra

Lustro daje wiele możliwości zmiany wystroju wnętrza. Lustro pozwala optycznie powiększyć wnętrze, a odbijając światło, wprowadza niepowtarzalny klimat.  Jeśli lustro ma bogato zdobioną ramę, staje się ono głównym elementem wystroju łazienki.

Akcesoria łazienkowe

Kolejnymi pomysłami na błyszczące detale, które jednocześnie będą użytkowymi elementami wystroju, są różnego rodzaju akcesoria łazienkowe np. dozowniki do mydła, dekoracyjne pojemniki lub kubeczki na szczoteczki.