x
WYBRANE MEBLE -20%
Użyj kodu: STYLOWE-ZAKUPY
  • Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Specjalistyczne wieszaki - warto je poznać!

Wieszak, jaki jest każdy widzi… Ale czy znacie wszystkie rodzaje wieszaków?

Poniżej kilka modeli specjalistycznych wieszaków, które w znaczący sposób mogą wpłynąć na ład i porządek w mieszkaniu oraz usprawnić życie codzienne.

Wieszaki na spodnie

Jednym z ważniejszych elementów wyposażenia szafy ubraniowej lub garderoby powinien być wieszak na spodnie. Takie rozwiązanie pozwala przechowywać uprasowane spodnie w bezpieczny sposób, a to sprawia, że nie marnuje się czasu i energii na kolejne prasowanie ubrań.

Różnorodność modeli powala wybrać taki, który będzie najlepiej pasował do potrzeb użytkownika.

Wieszaki na garnitur

Jednym z ciekawszych rozwiązań są wolnostojące wieszaki na garnitur. Są to bardzo eleganckie, wykonane z wysokiej jakości materiałów przedmioty codziennego użytku, które same w sobie są ciekawym elementem wystroju sypialni lub garderoby.

Specjalnie wyprofilowany wieszak pozwala wygodnie rozwiesić koszulę i marynarkę, a specjalny drążek to miejsce, w którym bezpiecznie można powiesić spodnie, nie ryzykując zagnieceń materiału.

Często drążki i wieszaki mają specjalne antypoślizgowe wykończenia, które utrzymują odzież w jednym miejscu, chroniąc ją przed pomięciem.

To idealne rozwiązanie dla wszystkich lubiących dłużej pospać – wystarczy wieczorem przygotować ubranie na następny dzień, powiesić je na takim wieszaku i rano wszystko jest w jednym miejscu, nie trzeba tracić czasu na wyszukiwanie poszczególnych elementów garderoby.

Wieszaki na apaszki

Chyba każda kobieta ma w swojej szafie co najmniej kilkanaście apaszek lub chust na różne okazje. Posiadanie takiej kolekcji wiąże się często z koniecznością „przekopywania” się przez te zasoby, aby w końcu znaleźć poszukiwany model. Takie poszukiwania mogą mieć zaskakująco pozytywne zakończenie, gdy odnajdzie się dawno zapomniany szalik, jednak na co dzień jest to uciążliwe.

Doskonałym rozwiązaniem są wieszaki na apaszki, które pozwalają powiesić ulubione szaliki tak, że od razu można zobaczyć, gdzie jest ten, którego akurat potrzebujemy. Dodatkową zaletą jest także to, że przechowywanie chust i szalików w taki sposób, chroni je przed zniszczeniem.

Wieszaki na apaszki występują w wielu różnych kształtach i kolorach, więc każdy znajdzie dla siebie najbardziej odpowiedni model.

Wieszaki na biżuterię

Biżuteria to dodatek, którym można zmienić charakter kreacji. Nie od dziś wiadomo, że „mała czarna” sprawdza się przy każdej okazji, ale zupełnie inaczej będzie się prezentować, jeśli dobierze się do niech delikatne perły i zegarek, a inaczej, gdy będzie to ciężki naszyjnik i rockowe kolczyki lub bransolety.

Aby bez przeszkód móc zmieniać charakter swoich kreacji, warto zadbać o porządek w naszyjnikach, kolczykach, bransoletkach. Jednym z ciekawszych rozwiązań są wieszaki na biżuterię, które pozwalają posegregować i bezpiecznie przechowywać kosztowności, a jednocześnie same w sobie mogą być ozdobą sypialni.