• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Minimalistyczne biurka do zadań specjalnych

Przy biurku spędzają sporo czasu już przedszkolaki. To przy nim rysują, malują, układają puzzle, czy budują z klocków. Dzieci w wieku szkolnym, poza oczywiście zabawą, odrabiają tu swoje zadania domowe. A i wielu dorosłych przy pulpicie biurka przesiaduje wiele godzin, czasem oddając się relaksowi, a bardzo często też pracując. I właśnie dla tych wszystkich idealne jest proste, minimalistyczne biurko.

Biurko dla dziecka

Minimalistyczne biurko, takie jak na załączonych zdjęciach, to doskonałe rozwiązanie zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. Jest ono doskonałe, jako przestrzeń robocza, tak potrzebna i małemu szkrabowi, i ciekawemu świata uczniowi. Na blacie takiego biurka będzie się wspaniale nie tylko rysować i malować, ale także budować z klocków czy układać puzzle. Zwróćmy przy tym uwagę na duży kontrast, który z pewnością ułatwi dwie ostatnie spośród wyżej wymienionych czynności. Jeśli wybierzemy model z szufladami, dziecko może schować w tam kredki, flamastry czy też farby. Zmieszczą się tam również książki lub pudełka z grami i puzzlami.

Nowoczesne minimalistyczne biurko...

Nowoczesne minimalistyczne biurko do pracy

uniwersalne minimalistyczne biurko...

uniwersalne minimalistyczne biurko dla zaawansowanych zadań

Biurko dla projektanta

Wykonywanie rysunków, które są np. projektami budynków, o dużym formacie (np. A3), wymaga sporej, płaskiej powierzchni. Biurka Minko, które można zobaczyć na fotografiach sprzedawane są w standardowych wymiarach, ale zawsze istnieje możliwość ustalenia ich zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Jeśli odpowiednio je dopasujemy, praca przy nim będzie o wiele łatwiejsza. szufladach, w które jest wyposażone widoczne na zdjęciu poniżej biurko, każdy projektant schowa potrzebne do rysowania przybory. Do ich przechowywania przyda się też niewielka, ale praktyczna nadstawka.

proste i funkcjonalne biurko...

proste i funkcjonalne biurko minimalistyczne przeznaczone do zadań specjalnych

proste i funkcjonalne biurko...

proste i funkcjonalne biurko minimalistyczne przeznaczone do zadań specjalnych

 

Biurko dla hobbysty

Biurko z prostym blatem, bez szuflad i nadstawek to natomiast świetny mebel dla hobbysty lubiącego np. sklejać modele samolotów. Nie ma tam szczelin, do których mogłyby wpaść małe elementy. Na blacie będzie miejsce do pracy oraz do postawienia gotowego modelu. Zmieszczą się na nim też wszystkie potrzebne do składnia przyrządy. I to nie wszystko. Biurko takie ma też o wiele mniej oczywiste zastosowanie. Jeśli jesteśmy miłośnikami roślin, to właśnie na jego blacie możemy umieścić donice z nimi. Prawda, że pomysłowe? Wystarczy spojrzeć na zdjęcie.

nowoczesne minimalistyczne biurko...

nowoczesne minimalistyczne biurko do zadań specjalnych w biurze

nowoczesne stylowe minimalistyczne...

nowoczesne stylowe minimalistyczne biurko do pracy

Biurko dla freelancera

Freelancerzy najczęściej pracują w domowym zaciszu. Jeśli i my do nich należymy, koniecznie musimy zadbać o odpowiedni kącik do pracy w naszym mieszkaniu, oczywiście z praktycznym biurkiem w roli głównej. Pojemne szuflady pomieszczą potrzebne akcesoria biurowe, długopisy, ołówki czy notes. Na blacie stanie laptop, lampa i oczywiście kubek z niezastąpioną kawą, którą freelancerzy często wypijają w ogromnych ilościach.

Wysokiej jakości minimalistyczne...

Wysokiej jakości minimalistyczne biurko do pracy kreatywnej

Projekt minimalistycznego biurka do...

Projekt minimalistycznego biurka do zadań specjalnych

Przydatny kontenerek

Niezależnie od tego, jakie biurko wybierzemy i jakie prace będziemy przy nim wykonywać, bardzo pomocnym meblem będzie dobrany pod względem stylu kontenerek. Tam ukryjemy wszystko, co nie pomieściło się na blacie biurka czy też w nadstawce lub w szufladach (w zależności od kupionego modelu). Blat kontenerka może też służyć, jako dodatkowa przestrzeń robocza. To nie wszystko, można na nim postawić drukarkę, skaner bądź inne urządzenie. Bez dwóch zdań taki kontenerek przyda się zarówno dziecku, projektantowi, hobbyście, jak i freelancerowi. A to przecież tylko cztery z wielu innych pomysłów na zastosowanie tego praktycznego mebla. 

minimalistyczne biurka do pracy...

minimalistyczne biurka do pracy twórczej

minimalistyczne biurka do pracy...

minimalistyczne biurka do pracy twórczej